VYBRAT REGION
Zavřít mapu

SERVIS FOTBALOVÝM FANOUŠKŮM - Výsledky z nižších soutěží

Deník vám přináší výsledkový servis fotbalových soutěží od druhé ligy až po kraj

17.4.2017
SDÍLEJ:

Fotbalisté Bohumína porazili Šenov 4:1.Foto: Deník / Sonnek Pavel

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA

22. kolo: Opava - Žižkov 2:2 (0:1), Olomouc - Varnsdorf 3:2 (2:1), Ústí nad Labem - Třinec 1:1 (0:1), Znojmo - Táborsko 3:0 (2:0), Sokolov - Vítkovice 1:1 (1:0), Frýdek-Místek - České Budějovice 0:2 (0:1), Vlašim - Prostějov 4:0 (2:0), Baník Ostrava - Pardubice 1:1 (0:1).

1. Olomouc 22 16 4 2 46:15 52
2. Baník Ostrava 22 13 7 2 35:16 46
3. Opava 22 11 6 5 41:25 39
4. Č. Budějovice 22 10 7 5 28:19 37
5. Znojmo 22 10 6 6 39:31 36
6. Vlašim 22 10 5 7 38:28 35
7. Žižkov 22 9 7 6 40:25 34
8. Táborsko 22 7 7 8 27:35 28
9. Frýdek-Místek 22 7 6 9 36:42 27
10. Ústí nad Labem 22 7 5 10 22:30 26
11. Varnsdorf 22 7 4 11 30:34 25
12. Třinec 22 6 7 9 31:36 25
13. Pardubice 22 6 6 10 18:30 24
14. Sokolov 22 4 9 9 22:35 21
15. Vítkovice 22 5 3 14 23:36 18
16. Prostějov 22 2 3 17 16:55 9

MSFL

21. kolo: Hlučín - Třebíč 2:1 (1:1), Velké Meziříčí - Petřkovice 2:0 (1:0), Líšeň-Slovácko B 1:0 (1:0), Hulín-Otrokovice 4:2 (3:1), Olomouc B-Vyškov 1:0 (0:0), Mohelnice-Kroměříž 0:1 (0:0), Blansko-HFK Olomouc 0:1 (0:0), Uničov-Zlín B 2:2 (1:0).

1. Uničov 21 12 8 1 50:22 44
2. Olomouc B 21 12 2 7 40:20 38
3. Vel. Meziříčí 21 11 3 7 52:42 36
4. Hlučín 21 10 5 6 28:24 35
5. Hulín 21 9 6 6 38:32 33
6. Vyškov 21 9 4 8 33:23 31
7. Slovácko B 21 7 9 5 29:24 30
8. Zlín B 21 8 6 7 41:39 30
9. Petřkovice 21 8 6 7 37:35 30
10. Otrokovice 21 9 3 9 34:45 30
11. Třebíč 21 8 3 10 32:39 27
12. Kroměříž 21 7 5 9 30:38 26
13. HFK Olomouc 21 6 5 10 16:40 23
14. Mohelnice 21 5 7 9 24:32 22
15. Líšeň 21 4 4 13 21:40 16
16. Blansko 21 4 2 15 21:31 14

DIVIZE E

21. kolo: Pustá Polom - Frýdlant nad Ostravicí 2:1 (1:0), Opava B - Nové Sady 2:0 (2:0), L. Petrovice - V. Přerov 1:1 (0:1), Velké Karlovice - Dolní Benešov 0:0, Jeseník - Nový Jičín 1:4 (1:2), Havířov - Šumperk 2:1 (2:1), Valašské Meziříčí - Rýmařov 2:2 (1:1), Hranice - Kozlovice 0:1 (0:0).

1. Val. Meziříčí 21 14 5 2 40:20 47
2. Havířov 21 13 3 5 36:26 42
3. D. Benešov 21 11 3 7 39:22 36
4. Rýmařov 21 8 9 4 41:27 33
5. Hranice 21 9 4 8 33:38 31
6. Nový Jičín 21 9 3 9 44:39 30
7. L. Petrovice 21 8 6 7 32:31 30
8. Opava B 21 9 3 9 31:31 30
9. Kozlovice 21 9 3 9 29:31 30
10. Pustá Polom 21 8 3 10 23:27 27
11. Nové Sady 21 7 5 9 29:28 26
12. Frýdlant n. O. 21 7 4 10 26:31 25
13. V. Přerov 21 6 6 9 20:28 24
14. Jeseník 21 7 3 11 34:48 24
15. Šumperk 21 7 2 12 32:40 23
16. V. Karlovice 21 2 6 13 11:33 12

KRAJSKÝ PŘEBOR

21. kolo: Český Těšín-Háj ve Slezsku 0:0, Břidličná-Čeladná 3:0 (2:0), Heřmanice-SO Bruntál 0:0, Polanka-Vendryně 6:1 (1:0), Kobeřice-Bílovec 2:0 (1:0), Krnov-Slavia Orlová 1:0 (1:0), Bohumín-Šenov 4:1 (2:0), Frenštát pod Radhoštěm-Dětmarovice 2:1 (1:1).

1. Bohumín 21 15 3 3 43:20 48
2. Heřmanice 21 12 6 3 58:18 42
3. Čeladná 21 12 2 7 46:33 38
4. Český Těšín 21 10 7 4 35:18 37
5. Bílovec 21 10 4 7 39:28 34
6. Břidličná 21 9 6 6 45:37 33
7. Krnov 21 9 6 6 33:32 33
8. Háj ve Sl. 21 8 5 8 37:29 29
9. Polanka 21 8 4 9 38:38 28
10. Dětmarovice 21 7 3 11 32:41 24
11. Šenov 21 7 2 12 31:54 23
12. Vendryně 21 6 4 11 35:53 22
13. Kobeřice 21 7 1 13 21:48 22
14. SO Bruntál 21 5 5 11 37:44 20
15. Slavia Orlová 21 4 7 10 29:44 19
16. Frenštát p. R. 21 4 5 12 26:48 17

I.A TŘÍDA

SKUPINA A - 19. kolo: Chlebičov-Krásné Loučky 1:2 (0:1), Vítkov-Ludgeřovice 2:1 (1:1), Jakubčovice-Štěpánkovice 2:2 (0:1), Mokré Lazce-Bolatice 1:0 (1:0), Kravaře-Darkovičky 1:1 (0:0), Oldřišov-Štítina 2:4 (1:3), Bohuslavice-Stará Bělá 0:1 (0:1).

1. Stará Bělá 17 10 5 2 39:20 35
2. Ludgeřovice 17 8 7 2 39:25 31
3. Štítina 17 9 4 4 32:27 31
4. Štěpánkovice 17 8 3 6 32:33 27
5. Kravaře 17 7 3 7 33:28 24
6. Chlebičov 17 7 3 7 32:29 24
7. Jakubčovice 17 7 3 7 29:26 24
8. Darkovičky 17 6 5 6 31:26 23
9. Oldřišov 17 6 5 6 42:41 23
10. Bolatice 17 7 1 9 17:20 22
11. Krásné Loučky 17 6 2 9 22:39 20
12. Mokré Lazce 17 5 3 9 24:31 18
13. Vítkov 17 5 2 10 33:35 17
14. Bohuslavice 17 2 6 9 20:45 12

SKUPINA B - 19. kolo: Vratimov-Bystřice 5:1 (2:1), Dolní Datyně-B. Albrechtice 2:2 (1:0), Dobrá-Stonava 1:1 (0:0), Brušperk-Petřvald na Moravě 3:2 (1:2), Veřovice-Staré Město 1:1 (0:0), Hlubina-Sedliště 1:1 (0:1), Libhošť-Dobratice 0:1 (0:1).

1. Hlubina 17 10 3 4 35:19 33
2. Staré Město 17 10 3 4 39:24 33
3. Dolní Datyně 17 9 4 4 36:28 31
4. Brušperk 17 10 1 6 31:23 31
5. Vratimov 17 9 2 6 40:32 29
6. Stonava 17 8 4 5 31:27 28
7. B. Albrechtice 17 7 5 5 28:22 26
8. Dobrá 17 7 2 8 26:34 23
9. Sedliště 17 5 6 6 34:34 21
10. Libhošť 17 4 6 7 20:27 18
11. Dobratice 17 5 3 9 24:43 18
12. Petřvald n. M. 17 4 3 10 31:38 15
13. Bystřice 17 3 4 10 27:39 13
14. Veřovice 17 3 4 10 19:31 13

I.B TŘIDA

SKUPINA A - 19. kolo: Velké Hoštice-Suché Lazce 1:3 (1:1), Světlá Hora-Žimrovice 1:5 (1:4), Velké Heraltice-Otice 2:2 (1:1), Chomýž-Karlovice 2:2 (1:0), Město Albrechtice-Úvalno 1:2 (1:0), Zlatníky-SO Bruntál B 2:6 (2:4), Slavkov-Kylešovice 2:1 (2:0).

1. Slavkov 17 16 1 0 58:10 49
2. Suché Lazce 17 10 3 4 43:25 33
3. Velké Heraltice 17 9 5 3 46:29 32
4. Město Albrechtice 17 8 4 5 38:32 28
5. SO Bruntál B 17 7 4 6 35:30 25
6. Žimrovice 17 7 4 6 40:44 25
7. Karlovice 17 7 2 8 44:40 23
8. Chomýž 17 7 2 8 37:35 23
9. Zlatníky 17 6 4 7 33:36 22
10. Velké Hoštice 17 6 2 9 31:46 20
11. Kylešovice 17 5 2 10 26:32 17
12. Otice 17 3 6 8 27:34 15
13. Úvalno 17 4 1 12 27:59 13
14. Světlá Hora 17 4 0 13 23:56 12

SKUPINA B - 19. kolo: Ostrava Jih-Chuchelná 4:3 (2:1), Václavovice-Kozmice 1:1 (0:0), Darkovice-Svinov 6:0 (2:0), Velká Polom-Píšť 2:1 (2:1), Strahovice-Dolní Lhota 2:1 (1:0), Šilheřovice-Hrabová 0:4 (0:3), Hať-Vřesina 3:1 (1:1).

1. Kozmice 17 12 2 3 41:18 38
2. Hrabová 17 11 3 3 42:15 36
3. Vřesina 17 10 4 3 48:23 34
4. Ostrava Jih 17 9 4 4 48:25 31
5. Velká Polom 17 9 1 7 27:22 28
6. Šilheřovice 17 8 3 6 32:30 27
7. Strahovice 17 8 2 7 29:23 26
8. Darkovice 17 6 5 6 31:27 23
9. Hať 17 7 2 8 31:34 23
10. Chuchelná 17 4 6 7 29:35 18
11. Dolní Lhota 17 5 1 11 20:37 16
12. Václavovice 17 4 3 10 22:42 15
13. Svinov 17 4 1 12 14:47 13
14. Píšť 17 3 1 13 13:49 10

SKUPINA C - 19. kolo: Petřvald-Raškovice 0:1 (0:1), Dolní Lutyně-Tošanovice 3:5 (1:0), Řepiště-Jablunkov 2:1 (1:1), Věřňovice-Horní Suchá 2:1 (2:0), Inter. Petrovice-Smilovice 2:3 (0:2), Nýdek-Hnojník 2:3 (1:0), Lok. Petrovice B-Lučina 3:0 (1:0).

1. Tošanovice 17 10 4 3 55:34 34
2. Jablunkov 17 11 1 5 39:20 34
3. Raškovice 17 10 2 5 40:26 32
4. Horní Suchá 17 10 1 6 37:27 31
5. Lok. Petrovice B 17 8 4 5 34:24 28
6. Inter. Petrovice 17 8 3 6 40:37 27
7. Smilovice 17 7 3 7 27:26 24
8. Věřňovice 17 6 6 5 28:28 24
9. Lučina 17 6 3 8 31:34 21
10. Řepiště 17 6 2 9 34:45 20
11. Hnojník 17 5 4 8 30:35 19
12. Nýdek 17 4 4 9 22:38 16
13. Dolní Lutyně 17 5 0 12 27:55 15
14. Petřvald 17 4 1 12 30:45 13

SKUPINA D - 19. kolo: Vlčovice-Fulnek 0:5 (0:1), Fryčovice-Starý Jičín 3:1 (2:0), Kozlovice-Tichá 1:0 (0:0), Odry-Kopřivnice 1:2 (1:2), Spálov-Jeseník nad Odrou 5:0 (1:0), Mořkov-Kateřinice 1:0 (1:0), Jistebník-Ostravice 3:3 (2:1).

1. Jistebník 17 11 4 2 53:18 37
2. Jeseník n. O. 17 10 4 3 30:21 34
3. Odry 17 11 1 5 32:26 34
4. Spálov 17 10 1 6 52:30 31
5. Starý Jičín 17 9 2 6 45:26 29
6. Fryčovice 17 8 3 6 37:38 27
7. Ostravice 17 6 8 3 42:25 26
8. Kopřivnice 17 7 3 7 34:30 24
9. Fulnek 17 7 2 8 40:33 23
10. Tichá 17 5 4 8 18:26 19
11. Vlčovice 17 6 1 10 19:38 19
12. Mořkov 17 3 3 11 21:36 12
13. Kateřinice 17 3 2 12 21:53 11
14. Kozlovice 17 2 4 11 16:60 10

Autor: Redakce

17.4.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Rozmarné slavnosti řeky Ostravice 2017
19

OBRAZEM: Rozmarné slavnosti řeky Ostravice

Pivní slavnosti pivovaru Ostravar.
AKTUALIZOVÁNO
16

OBRAZEM: Slavnosti pivovaru Ostravar. Tečku za 17. ročníkem udělal Čechomor

OBRAZEM: Americké bouráky na Dole Michal

Už posedmnácté se sjeli do areálu historického Dolu Michal v Michálkovicích majitelé i milovníci bouráků Made in U.S.A.

Přeregistrace ostravské ČSSD skončila... dozvuky přetrvávají

/ZÁKULISNÍ POSTŘEHY/ Členové špatně volí vedení, vyměníme členy. Tak popisoval akt „vyjádření věrnosti" sociální demokracii Vladimír Majer, nyní už bývalý člen i bývalý předseda její místní organizace Bartovice a Radvanice.

Příprava: Karviná – Baník 1:3

Dětmarovice – Pro oba kluby úvodní přípravné utkání na novou ligovou sezonu dopadlo lépe pro fotbalisty Baníku Ostrava, kteří přehráli Karvinou 3:1.

OBRAZEM: Army Day v Ostravě aneb K samopalu a pak na baseball!

Vojáci z krajského velitelství v Ostravě i útvaru 3068 v Opavě se v pátek tak, jak mívají ve zvyku jejich američtí kolegové, předvedli před baseballovým utkáním v Porubě.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies