VYBRAT REGION
Zavřít mapu

SERVIS FOTBALOVÝM FANOUŠKŮM - Výsledky z nižších soutěží

Deník vám přináší výsledkový servis fotbalových soutěží od MSFL až po kraj.

22.8.2017
SDÍLEJ:

Bohumínští (v nových žlutých dresech) remizovali s Dolním Benešovem.Foto: Pavel Sonnek

MSFL - 3. kolo:

Hlučín - Otrokovice 1:1 (0:0), Rýmařov - HFK Olomouc 2:0 (1:0), Vyškov-Hodonín 7:4 (3:2), Uherský Brod-Kroměříž 0:2 (0:0), Mohelnice-Líšeň 3:4 (2:2), Hulín-Velké Meziříčí 2:3 (1:2), Uničov-Prostějov 0:0. Utkání Valašské Meziříčí-Petřkovice bylo kvůli nezpůsobilému terénu odloženo na 13. září.

1. Vel. Meziříčí        3          3          0          0           12:4         9
2. Vyškov              3          3          0          0           12:7         9
3. Kroměříž            3          3          0          0            6:2          9
4. Líšeň                 3          2          1          0            9:6          7
5. Prostějov           3          2          1          0            5:2          7
6. Rýmařov            3          1          1          1            5:4          4
7. Hodonín             3          1          1          1            6:8          4
8. HFK Olomouc      3          1          0          2            6:6          3
9. Petřkovice           2          1          0          1            3:3          3
  . Val. Meziříčí         2          1          0          1            3:3          3
11. Otrokovice         3          0          2          1            4:7          2
12. Mohelnice           3          0          1          2            4:6          1
13. Uherský Brod     3          0          1          2            1:4          1
14. Hlučín                3          0          1          2            2:6          1
15. Uničov               3          0          1          2            3:9          1
16. Hulín                  3          0          0          3            4:8          0

DIVIZE E - 3. kolo:

BOHUMÍN-DOLNÍ BENEŠOV 1:1 (0:0), ŠTERNBERK-HAVÍŘOV 2:2 (0:1), HRANICE-NOVÝ JIČÍN 4:1 (2:0), OPAVA B-KOZLOVICE 1:1 (0:1), LOK. PETROVICE-ÚSTÍ 0:4 (0:3), SLAVIČÍN-FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ 1:2 (0:1), Nové Sady-Brumov 4:0 (2:0), Vsetín-Jeseník 2:0 (0:0).

1.   Kozlovice                   3          2          1          0           10:1         7
2.   Havířov                      3          2          1          0            8:3          7
3.   Nové Sady                 3          2          1          0            7:2          7
4.   Brumov                       3          2          0          1            6:4          6
5.   Ústí                              3          1          2          0            5:1          5
6.   Hranice                       3          1          2          0            6:3          5
7.   Jeseník                       3          1          1          1            5:4          4
8.   Vsetín                         3          1          1          1            3:2          4
9.   Frýdlant n. O.            3          1          1          1            3:7          4
10.   D. Benešov               3          0          3          0            3:3          3
  .   Opava B                     3          0          3          0            3:3          3
12.   Slavičín                      3          1          0          2            3:6          3
13.   Bohumín                   3          0          2          1            2:5          2
14.   Šternberk                   3          0          1          2            3:6          1
15.   Nový Jičín                 3          0          1          2            2:7          1
16.   L. Petrovice              3          0          0          3           1:13         0

KRAJSKÝ PŘEBOR - 3. kolo:

Čeladná-Břidličná 10:0 (4:0), Český Těšín-Frenštát pod Radhoštěm 1:3 (1:1), Šenov-Polanka 4:0 (1:0), Heřmanice-Dětmarovice 3:4 (3:1), Stará Bělá-Bílovec 4:1 (2:0), Slavia Orlová-SO Bruntál 1:4 (1:1), Krnov-Vratimov 3:0 (0:0), Pustá Polom-Háj ve Slezsku 4:1 (2:0).

   1. Čeladná                     3          3          0          0           18:2         9
   2. SO Bruntál                 3          3          0          0           12:4         9
   3. Šenov                         3          2          1          0            9:0          7
   4. Frenštát p. R.             3          2          1          0           10:2         7
   5. Dětmarovice              3          2          1          0            6:3          7
   6. Stará Bělá                  3          2          0          1            8:4          6
   7. Háj ve Slezsku          3          2          0          1            8:6          6
   8. Krnov                          3          1          1          1            7:6          4
   9. Heřmanice                 3          1          0          2            8:6          3
10.   Polanka                      3          1          0          2            6:8          3
11.   Pustá Polom              3          1          0          2            5:8          3
12.   Slavia Orlová             3          1          0          2           3:11         3
13.   Bílovec                        3          0          1          2            3:7          1
14.   Český Těšín               3          0          1          2            3:9          1
15.   Vratimov                     3          0          0          3           2:12         0
16.   Břidličná                     3          0          0          3           0:20         0

I.A TŘÍDA - 3. kolo:

SKUPINA A: Ludgeřovice-Jakubčovice 2:1 (1:1), Vítkov-Darkovičky 0:2 (0:1), Hlubina-Krásné Loučky 2:2 (0:1), Velké Heraltice-Kobeřice 1:1 (0:0), Kravaře-Mokré Lazce 7:0 (1:0), Oldřišov-Chlebičov 3:3 (2:2), Slavkov-Bolatice 2:1 (0:1).

   1. Darkovičky                 2          1          1          0            3:1          4
   2. Chlebičov                   2          1          1          0            5:3          4
         Hlubina                      2          1          1          0            5:3          4
   4. Krásné Loučky          2          1          1          0            3:2          4
         Ludgeřovice               2          1          1          0            3:2          4
   6. Bolatice                      2          1          0          1            8:2          3
   7. Kravaře                       2          1          0          1            7:2          3
   8. Slavkov                       2          1          0          1            2:2          3
   9. Velké Heraltice          2          0          2          0            3:3          2
10.   Oldřišov                      1          0          1          0            3:3          1
         Kobeřice                     1          0          1          0            1:1          1
12.   Jakubčovice              2          0          1          1            3:4          1
13.   Mokré Lazce              2          0          0          2           1:10         0
14.   Vítkov                          2          0          0          2            0:9          0

SKUPINA B: Stonava-Staré Město 3:1 (1:0), Dobratice-B. Albrechtice 7:2 (2:0), Brušperk-Libhošť 0:1 (0:0), Hrabová-Jablunkov 0:0, Dolní Datyně-Sedliště 6:0 (6:0), Vendryně-Dobrá 2:0 (2:0), Bystřice-Jistebník 3:1 (2:1).

   1. Vendryně                   2          2          0          0            4:0          6
   2. Stonava                      2          2          0          0            6:3          6
   3. Dobratice                    2          1          1          0            8:3          4
   4. Libhošť                       2          1          1          0            2:1          4
   5. Dolní Datyně             2          1          0          1            6:1          3
   6. Bystřice                       2          1          0          1            3:2          3
   7. Staré Město                2          1          0          1            4:3          3
   8. Jistebník                     2          1          0          1            3:4          3
   9. Dobrá                          2          1          0          1            1:2          3
10.   Sedliště                      2          1          0          1            1:6          3
11.   Jablunkov                  2          0          1          1            0:2          1
12.   Hrabová                      2          0          1          1            0:3          1
13.   Brušperk                     2          0          0          2            1:3          0
14.   B. Albrechtice            2          0          0          2           4:10         0

I.B TŘÍDA - 3. kolo

SKUPINA A: Hradec nad Moravicí-Žimrovice 0:0, Město Albrechtice-Úvalno 3:1 (1:1), Chomýž-Horní Benešov 2:1 (1:0), Kylešovice-Velké Hoštice 1:1 (1:1), Zlatníky-Karlovice 1:5 (1:1), Štěpánkovice-Suché Lazce 1:2 (0:1), SO Bruntál B-Malé Hoštice 1:4 (0:3).

   1. Suché Lazce             2          2          0          0            8:1          6
   2. Hradec n. M.              2          1          1          0            6:1          4
   3. Malé Hoštice              2          1          1          0            7:4          4
   4. Žimrovice                   2          1          1          0            2:1          4
   5. Chomýž                      2          1          1          0            5:4          4
   6. Karlovice                    2          1          0          1            6:4          3
   7. M. Albrechtice           2          1          0          1            5:4          3
   8. Horní Benešov          2          1          0          1            4:4          3
   9. SO Bruntál B             2          1          0          1            4:5          3
10.   Zlatníky                       2          1          0          1            3:6          3
11.   Velké Hoštice            2          0          1          1            2:3          1
12.   Kylešovice                 2          0          1          1            1:7          1
13.   Štěpánkovice            2          0          0          2            2:4          0
14.   Úvalno                        2          0          0          2            2:9          0

SKUPINA B: Kozmice-Strahovice 1:3 (0:2), Petřvald na Moravě-Vřesina 2:5 (0:2), Ostrava Jih-Píšť 3:2 (1:2), Darkovice-Hať 1:1 (0:1), Šilheřovice-Klimkovice 1:1 (0:1), Bohuslavice-Dolní Lhota 4:1 (1:1), Chuchelná-Velká Polom 2:3 (2:1).

   1. Vřesina                       2          2          0          0           11:2         6
   2. Strahovice                  2          2          0          0            9:3          6
   3. FC Ostrava-Jih          2          2          0          0            6:3          6
   4. Bohuslavice              2          1          1          0            6:3          4
   5. Klimkovice                 2          1          1          0            3:1          4
   6. Kozmice                     2          1          0          1            4:4          3
   7. Velká Polom              2          1          0          1            4:5          3
   8. Hať                              2          0          2          0            3:3          2
   9. Píšť                              2          0          1          1            3:4          1
10.   Darkovice                   2          0          1          1            1:3          1
11.   Petřvald n. M.            2          0          1          1            3:6          1
12.   Šilheřovice                 2          0          1          1            3:7          1
13.   Dolní Lhota                2          0          0          2            2:7          0
14.   Chuchelná                2          0          0          2            2:9          0

SKUPINA C: Hnojník-Raškovice 1:2 (1:1), Lučina-Smilovice 3:3 (2:1), Řepiště-Václavovice 2:2 (0:0), Tošanovice-Doubrava 2:1 (1:0), Inter. Petrovice-Nýdek 3:3 (1:1), Věřňovice-Dolní Lutyně 2:0 (2:0), Lok. Petrovice B-Horní Suchá 2:0 (1:0).

   1. Lok. Petrovice            2          2          0          0            5:0          6
   2. Raškovice                  2          2          0          0            5:2          6
   3. Lučina                        2          1          1          0            6:4          4
   4. Smilovice                   2          1          1          0            7:5          4
   5. Věřňovice                   2          1          0          1            3:2          3
   6. Dolní Lutyně              2          1          0          1            4:3          3
   7. Doubrava                   2          1          0          1            3:3          3
   8. Tošanovice                2          1          0          1            3:4          3
   9. Horní Suchá              2          1          0          1            2:3          3
10.   In. Petrovice               2          0          1          1            4:5          1
11.   Václavovice               2          0          1          1            3:5          1
12.   Nýdek                         2          0          1          1            3:6          1
         Řepiště                       2          0          1          1            3:6          1
14.   Hnojník                       2          0          0          2            3:6          0

SKUPINA D: Fulnek-Ostravice 3:1 (2:0), Hukvaldy-Pustějov 2:5 (1:2), Spálov-Kopřivnice 5:1 (3:0), Mořkov-Starý Jičín 4:1 (2:1), Odry-Jeseník nad Odrou 2:3 (1:1), Tichá-Veřovice 0:2 (0:0), Vlčovice-Fryčovice 1:1 (1:1).

   1. Fulnek                        2          2          0          0           10:1         6
   2. Spálov                        2          2          0          0            6:1          6
   3. Veřovice                     2          2          0          0            5:1          6
   4. Jeseník n. O.             2          2          0          0            5:3          6
   5. Mořkov                        2          1          0          1            5:3          3
   6. Pustějov                     2          1          0          1            7:6          3
   7. Hukvaldy                    2          1          0          1            7:7          3
         Ostravice                    2          1          0          1            5:5          3
   9. Fryčovice                    2          0          2          0            3:3          2
10.   Tichá                           2          0          1          1            2:4          1
11.   Vlčovice                      2          0          1          1            1:8          1
12.   Odry                            2          0          0          2            3:6          013. Starý Jičín                  2          0          0          2            1:5          0

14.   Kopřivnice                  2          0          0          2           3:10         0

Pobrobnější informace a ohlasy z nižších soutěží čtěte vždy v tištěném vydání Deníku…

Autor: Redakce

22.8.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Půl tuny másla měsíčně spotřebují při výrobě dortů, dezertů a dalších cukrářských výrobků ve společnosti Ollies dorty.
8

Jednatelka společnosti Ollies dorty: Měsíčně spotřebujeme asi půl tuny másla

Beseda s Václavem Klausem ml. v Domě Knihy v Ostravě.
16

Václav Klaus mladší v Ostravě nenudil

AKTUALIZOVÁNO

Policie už dopadla lupiče, který v úterý opilý přepadl Fortunu v Porubě

Obvinění z loupeže si ve středu vyslechl pětačtyřicetiletý muž, který v úterý odpoledne v Ostravě-Porubě přepadl sázkovou kancelář Fortuny. Odnesl si jedenáct tisíc korun a nedlouho po činu byl zadržen. 

ON-LINE rozhovor s lídrem Realistů v kraji Alexandrem Királym už dnes ve 12

Lídr Realistů v Moravskoslezském kraji Alexander Király bude dnes od 12 hodin hostem on-line rozhovoru Deníku.  

AKTUALIZOVÁNO

Zborcená zeď u Hrabyně: nikdo neví, co se stalo

/FOTOGALERIE/ Řidiči musí jezdit kolem Hrabyně po hlavním tahu mezi Ostravou a Opavou zúženou vozovkou. V pondělí se tu zřítila podpěrná zeď a stále není jasné, proč se tak stalo. To teď vlastně netuší nikdo. 

Nová tramvajová trať: Ze čtyř tras zůstala jediná. Poruba chce oživit Duhu

/ANKETA/ Tramvaje u Slovanu mají odbočovat doprava. Ze čtyř zvažovaných tras připravované tramvajové trati v Porubě zůstala jediná. Jejím přínosem má být i přemístění stávající vozovny ke Globusu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení