VYBRAT REGION
Zavřít mapu

SERVIS FOTBALOVÝM FANOUŠKŮM - Výsledky z nižších soutěží

Deník vám přináší výsledkový servis fotbalových soutěží od MSFL až po kraj.

7.9.2017
SDÍLEJ:

Petřkovice - HodonínFoto: Deník / Sonnek Pavel

MSFL - 5. kolo:

PETŘKOVICE - HODONÍN 0:0, UNIČOV - RÝMAŘOV 1:1 (1:0), HLUČÍN - HFK OLOMOUC 5:1 (2:1), Vyškov - Kroměříž 2:0 (1:0), Uherský Brod - Prostějov 0:3 (0:2), Mohelnice - Velké Meziříčí 0:1 (0:0), Hulín - Otrokovice 1:1 (1:0), Valašské Meziříčí - Líšeň 2:0 (1:0).

1.   Vel. Meziříčí               5          5          0          0           19:5       15
2.   Vyškov                        5          5          0          0           18:7       15
3.   Kroměříž                     5          4          0          1            9:6        12
4.   Prostějov                    5          3          1          1            8:5        10
5.   Val. Meziříčí               4          3          0          1            9:4          9
6.   Rýmařov                    5          2          2          1            8:6          8
7.   Petřkovice                 4          2          1          1            5:3          7
8.   Líšeň                           5          2          1          2           9:12         7
9.   Uničov                        5          1          2          2          10:11        5
10.   Hodonín                     5          1          2          2           7:12         5
11.   Hulín                           5          1          1          3            8:9          4
       Hlučín                         5          1          1          3            8:9          4
13.   HFK Olomouc           5          1          0          4           7:13         3
14.   Otrokovice                  5          0          3          2           6:14         3
15.   Mohelnice                  5          0          1          4           6:10         1
16.   Uherský Brod            5          0          1          4           2:13         1 

DIVIZE E - 5. kolo:

OPAVA B - FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ 2:2 (2:1), L. PETROVICE - DOLNÍ BENEŠOV 1:2 (1:1), VSETÍN - NOVÝ JIČÍN 1:1 (0:1), BRUMOV - HAVÍŘOV 1:5 (0:2), BOHUMÍN - KOZLOVICE 0:0, Šternberk - Jeseník 1:0 (0:0), Nové Sady - Ústí 0:7 (0:4), Hranice - Slavičín 0:4 (0:3).

1.   Havířov                      5          4          1          0           15:5       13
2.   Ústí                              5          3          2          0           14:2       11
3.   Kozlovice                   5          3          2          0           12:2       11
4.   Slavičín                      5          3          0          2           10:7         9
5.   D. Benešov               5          2          3          0            6:4          9
6.   Brumov                       5          3          0          2            8:9          9
7.   Nové Sady                 5          2          1          2           8:11         7
8.   Vsetín                         5          1          2          2            4:4          5
9.   Hranice                       5          1          2          2            7:9          5
10.   Frýdlant n. O.            5          1          2          2           5:10         5
11.   Opava B                     5          0          4          1            6:8          4
12.   Jeseník                       5          1          1          3            5:7          4
13.   Šternberk                   5          1          1          3            5:8          4
14.   Bohumín                   5          0          4          1            3:6          4
15.   Nový Jičín                 5          0          3          2            4:9          3
16.   L. Petrovice              5          1          0          4           4:15         3

KRAJSKÝ PŘEBOR - 5. kolo:

Slavia Orlová - Vratimov 2:5 (2:2), Český Těšín - Krnov 2:0 (2:0), Stará Bělá - SO Bruntál 1:1 (0:1), Šenov - Bílovec 2:3 (0:2), Heřmanice - Háj ve Slezsku 4:1 (3:1), Čeladná - Polanka 2:2 (2:2), Břidličná - Dětmarovice 0:3 (0:2), Pustá Polom - Frenštát p. R. 2:6 (1:3).

1.   SO Bruntál                 6          5          1          0           17:5       16
2.   Dětmarovice              6          5          1          0           17:6       16
3.   Čeladná                     6          4          1          1           24:6       13
4.   Heřmanice                 6          4          0          2          20:10      12
5.   Frenštát p. R.             6          3          1          2          17:10      10
6.   Stará Bělá                  6          3          1          2          15:12      10
7.   Háj ve Sl.                    5          3          0          2          13:10        9
8.   Pustá Polom              6          3          0          3          13:14        9
9.   Šenov                         6          2          1          3          11:10        7
10.   Bílovec                        6          2          1          3          12:12        7
11.   Polanka                      6          2          1          3          11:13        7
12.   Krnov                          6          1          2          3           9:15         5
13.   Český Těšín               6          1          1          4           5:13         4
14.   Slavia Orlová             5          1          1          3           6:17         4
15.   Vratimov                     6          1          0          5           9:22         3
16. Břidličná                        6          1          0          5           3:27         3

I.A TŘÍDA - 5. kolo:

SKUPINA A: Vítkov - Jakubčovice 1:4 (1:3), Hlubina - Darkovičky 0:0, Velké Heraltice - Mokré Lazce 1:1 (1:1), Kobeřice - Chlebičov 6:0 (2:0), Kravaře - Bolatice 3:3 (2:1), Oldřišov - Krásné Loučky 1:0 (1:0), Slavkov - Ludgeřovice 3:2 (1:0).

1.   Darkovičky                 4          2          2          0            5:2          8
2.   Kravaře                       4          2          1          1           14:5         7
3.   Jakubčovice              4          2          1          1           12:6         7
4.   Oldřišov                      3          2          1          0            9:6          7
5.   Chlebičov                   4          2          1          1           7:10         7
6.   Hlubina                      4          1          3          0            8:6          6
7.   Slavkov                       4          2          0          2            6:6          6
8.   Bolatice                      4          1          2          1           14:8         5
9.   Ludgeřovice               4          1          2          1            7:7          5
10.   Kobeřice                     3          1          1          1            8:6          4
11.   Krásné Loučky          4          1          1          2            3:7          4
12.   Velké Heraltice          4          0          3          1            5:6          3
13.   Mokré Lazce              4          0          1          3           5:16         1
14.   Vítkov                          4          0          1          3           3:15         1

SKUPINA B: Dobrá - Jablunkov 1:0 (1:0), Dobratice - Staré Město 7:3 (4:2), Brušperk - Stonava 1:2 (0:1), Dolní Datyně - Libhošť 3:0 (1:0), Vendryně - Jistebník 0:4 (0:3), Bystřice - B. Albrechtice 1:0 (0:0), Předehráno v pátek: Hrabová - Sedliště 1:1 (0:1).

1.   Stonava                      4          4          0          0           10:4       12
2.   Dolní Datyně             4          3          0          1           12:2         9
3.   Vendryně                   4          3          0          1            9:6          9
4.   Dobratice                    4          2          1          1           15:8         7
5.   Libhošť                       4          2          1          1            5:4          7
6.   Dobrá                          4          2          1          1            3:3          7
7.   Jistebník                     4          2          0          2            8:7          6
8.   Bystřice                       4          2          0          2            4:5          6
9.   Jablunkov                  4          1          1          2            1:3          4
10.   Sedliště                      4          1          1          2           4:12         4
11.   Brušperk                     4          1          0          3            5:7          3
12.   Hrabová                      4          0          3          1            2:5          3
13.   Staré Město                4          1          0          3           7:11         3
14.   B. Albrechtice            4          0          0          4           6:14         0

I.B TŘÍDA - 5. kolo:

SKUPINA A: Malé Hoštice - Horní Benešov 5:1 (2:0), Hradec nad Moravicí - Velké Hoštice 3:0 (2:0), Město Albrechtice - Suché Lazce 1:2 (0:1), Chomýž - Žimrovice 1:8 (1:3), SO Bruntál B - Úvalno 7:1 (4:1), Kylešovice - Karlovice 1:3 (1:2), Štěpánkovice - Zlatníky 3:3 (1:3).

1.   Hradec n. M.              4          3          1          0           14:4       10
2.   Žimrovice                   4          3          1          0           13:4       10
3.   Karlovice                    4          3          0          1           16:6         9
4.   Suché Lazce             4          3          0          1           13:7         9
5.   SO Bruntál B             4          2          1          1           13:8         7
6.   Malé Hoštice              4          2          1          1          13:12        7
7.   Štěpánkovice            4          1          1          2            7:7          4
8.   Zlatníky                       4          1          1          2           7:11         4
     Horní Benešov          4          1          1          2           7:11         4
10.   Kylešovice                 4          1          1          2           4:11         4
11.   Chomýž                      4          1          1          2           6:15         4
12.   M. Albrechtice           4          1          0          3            8:9          3
13.   Úvalno                        4          1          0          3           6:16         3
14.   Velké Hoštice            4          0          1          3            2:8          1

SKUPINA B: Darkovice - Píšť 3:1 (2:0), Ostrava Jih - Vřesina 1:2 (0:2), Velká Polom - Strahovice 4:0 (1:0), Bohuslavice - Petřvald na Moravě 1:3 (1:1), Šilheřovice - Dolní Lhota 2:1 (1:1), Kozmice - Hať 2:1 (2:0), Chuchelná - Klimkovice 0:4 (0:1).

1.   Vřesina                       4          4          0          0           16:4       12
2.   Klimkovice                 4          3          1          0            8:1        10
3.   Strahovice                  4          3          0          1           13:9         9
4.   Šilheřovice                 4          2          1          1           10:8         7
5.   Darkovice                   4          2          1          1            6:5          7
6.   Petřvald n. M.            4          2          1          1           10:9         7
7.   Velká Polom              4          2          0          2            9:8          6
8.   FC Ostrava-Jih          4          2          0          2            9:9          6
      Kozmice                     4          2          0          2            6:6          6
10.   Bohuslavice              4          1          1          2            7:8          4
11.   Píšť                              4          1          1          2            6:7          4
12.   Hať                              4          0          2          2           4:10         2
13.   Dolní Lhota                4          0          0          4           4:11         0
14.   Chuchelná                4          0          0          4           4:17         0

SKUPINA C: Lučina - Raškovice 2:0 (1:0), Řepiště - Hnojník 2:2 (0:0), Tošanovice - Horní Suchá 3:1 (1:1), Doubrava - Nýdek 0:0, Inter. Petrovice - Dolní Lutyně 1:4 (0:1), Věřňovice - Smilovice 1:0 (0:0), Lok. Petrovice B - Václavovice 1:1 (0:0).

1.   Věřňovice                   4          3          0          1            9:2          9
2.   Dolní Lutyně              4          3          0          1           10:5         9
3.   Raškovice                  4          3          0          1            9:7          9
      Tošanovice                4          3          0          1            9:7          9
5.   Smilovice                   4          2          1          1           12:6         7
6.   Lok. Petrovice            4          2          1          1            7:3          7
7.   Lučina                        4          2          1          1           10:7         7
8.   Doubrava                   4          1          1          2            6:7          4
9.   Hnojník                       4          1          1          2           8:10         4
10.   In. Petrovice               4          1          1          2            7:9          4
11.   Horní Suchá              4          1          0          3            3:8          3
12.   Nýdek                         4          0          2          2            5:9          2
13.   Václavovice               4          0          2          2           4:11         2
14.   Řepiště                       4          0          2          2           5:13         2

SKUPINA D: Hukvaldy - Fulnek 0:4 (0:0), Vlčovice - Jeseník nad Odrou 3:4 (2:1), Fryčovice - Veřovice 0:6 (0:2), Spálov - Ostravice 5:0 (2:0), Mořkov - Pustějov 7:0 (4:0), Odry - Kopřivnice 3:1 (3:0), Tichá - Starý Jičín 4:1 (3:0).

1.   Fulnek                        4          4          0          0           21:1       12
2.   Veřovice                     4          4          0          0           14:1       12
3.   Spálov                        4          3          0          1           13:6         9
4.   Jeseník n. O.             4          3          0          1            9:7          9
5.   Mořkov                        4          2          1          1           12:3         7
6.   Tichá                           4          2          1          1            7:5          7
7.   Pustějov                     4          2          0          2          12:15        6
8.   Ostravice                    4          2          0          2           6:10         6
9.   Odry                            4          1          0          3           7:10         3
10.   Hukvaldy                    4          1          0          3           7:12         3
11.   Starý Jičín                  4          1          0          3           5:10         3
12.   Fryčovice                    4          0          2          2           3:16         2
13.   Kopřivnice                  4          0          1          3           4:13         1
14.   Vlčovice                      4          0          1          3           4:15         1

Autor: Redakce

7.9.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Třinec si z Vítkovic odvezl všechny body

Ilustrační foto.

Běžecký svátek v ulicích Ostravy

Rodičům předškoláků zatím pokuty neudělují

Zákon a vyhláška o povinném předškolním vzdělávání ukládají pětiletým dětem pravidelnou pětidenní docházku s nejméně čtyřmi hodinami denně ve státem uznané školce.

Fantazie! Vítkovice vyválčily bitvu v Chomutově, Vladimír Růžička poprvé padl

/FOTOGALERIE/ Dlouho se zdálo, že o vítězi v souboji Pirátů s Vítkovicemi rozhodne jedna branka. Nakonec rozhodla až ta druhá, a bylo to v prodloužení. Ostravané obrali po trefě namlsaného Tybora vedoucí Chomutov o pozici neporaženého týmu.

OBRAZEM: Rozloučení s mladou hobojistkou Denisou Bílou

Poslední rozloučení s mladou šestadvacetiletou hobojistkou Janáčkovy filharmonie Denisou Bílou, která uplynulý pátek podlehla následkům tragické nehody ve Frýdku-Místku, se v pátek 22. září 2017 uskutečnilo v evangelické kostele v Ostravě.

Muž měl tisíce fotek a videí s dětskou pornografií

Tisíce fotografií a videí s dětskou pornografií přechovával pětatřicetiletý muž z Moravskoslezského kraje.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení