Fotbalisté Fulneku vedou MSFL již o devět bodů

OSTRAVA - Fotbalisté Fulneku pokračují ve zvyšování náskoku v čele MSFL. Sedmibodový odstup před pronásledovateli vylepšili o další dva body, když v dnešním utkání 21. kola vyhráli 2:1 ve Znojmě a ukončili zároveň jeho sérii pěti výher za sebou. Junioři BAníku jen remizovali s Břeclaví.

22.4.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Alena Burešová

Znojemští se v utkání s Fulnekem sice ujali v závěru prvního poločasu po Lackově gólu vedení, v polovině druhé půle však vyrovnal Gašparik a sedmé vítězství za sebou zajistil nováčkovi třetí nejvyšší soutěže deset minut před koncem Smetana.

Břeclav vedla v Kravařích nad domácím béčkem Ostravy brankami Pekárka a Veselého ještě v 94. minutě 2:0, pak ale snížil Prokeš a v páté minutě nastaveného čau vyrovnal Vrťo.

Zcela opačnou bilanci vykazuje vítěz podzimní části MSFL Slovácko B, které na jaře uhrálo z pěti zápasů jediný bod. Dnes ve svém kunovickém azylu podlehlo Dolnímu Benešovu 1:2 a kleslo na třetí příčku, když vítězný gól hostí dal minutu před koncem Müller.

Výsledky - 21. kolo:
Lipová - Zlín B 2:2 (1:0), Ostrava B - Břeclav 2:2 (0:2), Slovácko B - Dolní Benešov 1:2 (0:1), Uničov - Brumov 3:0 (2:0), Znojmo - Fulnek 1:2 (1:0).

Záběr kamery.

Muž chtěl znásilnit ženu u zastávky Dřevoprodej v Hrabůvce. Policie hledá svědky

Vlak smetl auto na přejezdu v Pržně.
AKTUALIZUJEME
14

Vlak smetl na přejezdu mezi Baškou a Pržnem auto, řidička zemřela

Na Hlubině vznikl ráj pro kutily

/FOTOGALERIE/ Šlapu na pedál, kruh se roztáčí. Rychleji a rychleji. Hlína mi prochází semknutými dlaněmi; cítím, jak se z ní začíná formovat budoucí mísa. K ní však vede ještě dlouhá cesta. Můj první hrnčířský, a později i šicí den začíná…

Kvůli filmařům bude uzavřena část města

Část Hlavní třídy, Třeneckého ulice a parkoviště u magistrátu obsadí o víkendu v Havířově filmaři. Produkce České televize požádala město o součinnost při tvorbě filmu Dukla 61. Natáčení se neobejde bez dopravního omezení.

O sbírku na obnovu kostela je zájem. Na spáleništi se pracuje

Pod záštitou města Třince se uskuteční benefiční akce pro obnovu kostela Božího Těla v Gutech, který se před dvěma týdny stal obětí žhářského útoku. Na místo dohlíželi strážníci městské policie a město se pustilo do bezpečnostního kácení ohořelých stromů v blízkosti spáleniště.