Úspěch hostů nastartoval v 8. minutě střelou pod víko Stránský. Domácí se však nenechali zahanbit a v průběhu druhé třetiny se brankami Dolníčka a Dibelky dostali do vedení. Ve 39. minutě však v přesilovce srovnal Svačina a začalo se opět od nuly. Třetí dějství otevřel brankou hostující Červenka a Sareza tak šla opět do vedení. Ostravany třetí gól viditelně povzbudil a tak tři minuty po Červenkově gólu se za Nedvídkova záda trefil opět Svačina. Domácí se sice snažili vyrovnat, všechny pokusy však skončily na skvělém Štěpánkovi. Sareza si tak odvezla tři body za vítězství.

Třebíč– Ostrava 2:4 (0:1, 2:1, 0:2). Branky a nahrávky: 26.Dolníček (Trončinský), 35.Dibelka (Přibyl, L. Sláma)– 8.Stránský (Kolařík), 39.Svačina (Stránský, Gelačák), 41.Červenka (Najdek), 45.Svačina (Najdek). Rozhodčí: Pešina– Guth, Matějíček. Vyloučení: 8:9, navíc Novák (Ostrava) 10minut. Využití: 1:1. Diváci:700.

Třebíč: Nedvídek– Hrbáček, Trončinský, L. Sláma, Dvořák, B. Sláma, Kaláb– Šúrek, Dolníček, Sedlák– Přibyl, Obdržálek, Dibelka– Čech, Zahradník, Heřman.

Ostrava: Štěpánek– Holík, Palík, Mrázek, Tomis, Falter, Vnenk– Červenka, Najdek, Svačina– Gelačák, Novák, Bokroš– Dušek, Hubáček, Glas– Kolařík, Stránský.

Další zápasy:

HC Most– HC Berounští medvědi 1:4 (1:2, 0:0, 0:2). Branky a asistence: 8.Zaťovič (Nedrda)– 11.Šinágl (Appel), 18.Šinágl (Novotný), 46.Vlček (Kupec), 49.Appel (Frolík, Výborný). Rozhodčí:Hodek– Mašek,Vitík.

HC Havířov Panthers– Hokej Šumperk 2003 1:2 po s. n. (0:0, 0:1, 1:0– 0:0). Branky a nahrávky: 52.Seman (Velecký)– 27.Rákos (Stejskal), rozhodující nájezd Fadrný. Vyloučení 5:7. Využití 1:0. Diváci:944.

Hradec Králové– Vrchlabí 5:3 (2:2, 3:1, 0:0). Branky a asistence: 11.Fořt (Kadlec, Roubík), 20.Kadlec (Roubík, Fořt), 27.Seidl (Pavlů), 28.Kadlec (Fořt), 33.Šeda (Hruška, Volráb)– 10.Rapač (Tvrdek), 12.Kříž, 39.Horčička (Plodek). Rozhodčí: Skoupý– Brabec, Klein. Vyloučení: 13:12, navíc Koudelka 10minut. Využití: 3:2. Diváků:2383.

Kometa Brno– Olomouc 3:6 (0:0, 1:3, 2:3). Branky: 40.Černý, 45.Lipina ztrestného střílení, 49.Mikel– 23.Zbořil, 27.Ondráček (Davídek), 34.Brančík, 41.Brančík (Zbořil), 46.Zbořil (Bartoň), 54.Brančík (Zbořil). Rozhodčí: Lacina– Bejček, Kabourek. Vyloučení: 10:9. Využití: 1:2. Voslabení: 1:3. Diváci:4334.

Mladá Boleslav– Chomutov 6:1 (0:1, 3:0, 3:1). Branky a asistence: 21.Gombár (Sýkora, Jindra), 25.Rumpel (Bauer, Mocek), 33.Mocek (Bauer, Eiselt), 47.Mazanec (Mikulík), 48.Král (Sýkora), 58.Handlovský (Rod, Lukáč)– 11.Stehlík (Šíp). Rozhodčí:Fraňo– Podrazil, Špringl. Vyloučení: 4:6. Využití: 3:0. Diváci:2500.

HC Rebel Havlíčkův Brod– SK Kadaň 1:0 (0:0, 0:0, 0:0– 1:0). Branka: 64.Jelínek. Rozhodčí: A. Jeřábek– Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 3:6. Diváci:950.

HK Jestřábi Prostějov– HC Dukla Jihlava 2:5 (1:3, 0:1, 1:1). Branky a nahrávky: 5.Kotásek (Piecha), 60.Vrba (Podešva)– 3.Kolafa, 5.Rytnauer (Ficenc, Míka), 16.Bakus (Ficenc), 27.Štrach (Suk), 48.Míka. Rozhodčí: Šír– Machálek, R. Prchal. Vyloučení: 9:12. Využití:2:2.