Martin Prusek laboruje z nataženým svalem, a tak v brance Vítkovic dostal opět šanci Marek Pinc. A v poklidu mohl přihlížel vítkovické převaze a divoké střelnici. Ostravští na soupeře vlétli ve velkém stylu a první třetinu vyhráli snadno 6:1. Na druhý gól v síti gólmana Sopka, který vstřelil Lubomír Korhoň, přihrával Francouz Yorick Treille, který se podle informací Deníku dohodl s Vítkovicemi na smlouvě a odehraje tak nadcházející sezonu v Ostravě.

Po přestřelce v úvodní části se hra zklidnila a především Ostravané mohli výrazně ubrat na tempu. Hokejisté francouzského mistra se tak více dostávali před gólmana Pince a podařilo se jim ho i třikrát překonat. Vítkovičtí si ale vysoké vítězství vzít nenechali a soupeři naložili už ve 43. minutě potupnou desítku. Třemi body přispěli k jasné výhře Roman Šimíček a Juraj Štefanka. Jedenáctý gól přidal v závěru tečí Ovčačíkova nahození Korhoň, který uspěl jako jediný z Ostravských v doplňkových samostatných nájezdech. Vítkovice tak v této disciplíně poprvé na turnaji neuspěly.

Vítkovice – Rouen 11:3 (6:1, 3:0, 2:2) Branky a nahrávky: 4. Stehlík (Šimíček, Ujčík), 9. Korhoň (Treille), 11. Hruška (Rehuš), 13. Svačina (Ovčačík, Šimíček), 17. Ujčík (Šimíček, Kuboš), 17. Kvapil (Jurečka), 29. Kvapil (Tichý, Štefanka), 34. Hruška (Kuboš), 36. Štefanka (Burger), 43. Klimek (Štefanka), 58. Korhoň (Ovčačík) – 19. Doucet, 43. Peltola (Thinel), 45. Bourgaut (Strozynski). Vyloučení: 6:4. Využití: 1:1. Rozhodčí: Ország – Kalina, Hric. Diváci: 400.

Vítkovice: Pinc – Jurečka, Kuboš, Stehlík, Ovčačík, Holík, Tichý – Treille, Štefanka, Ujčík – Šimíček, Svačina, Korhoň – Burger, Klimek, Kolařík – Hruška, Köhler, Kvapil – Rehuš. Trenér: Alois Hadamczik. (tom)

1. Poprad 2 0 0 0 0 6:4 6
2. Vítkovice 1 1 0 0 1 17:9 5
3. Košice 1 0 0 1 0 9:6 4
4. Rouen 0 0 0 0 3 5:20 0