Čtyřicet minut byli pány ledu hokejisté Poruby, kteří se vcelku snadno dostali do dvoubrankového vedení. Ve třetí třetině domácí Chrudim zabrala, jenže hostující gólman Vošvrda kapituloval pouze jednou, a tak se z vítězství radovala Poruba. Hrdinou utkání se stal ostravský hráč Martin Kotásek, který si připsal dva góly.

Chrudim – Poruba 1:3 (0:2, 0:0, 1:1) Branky: 9. Kotásek (Gelačák), 13. Zdeněk (Červenka), 51. Kotásek (Bartoš, J. Tesařík). – 53. J. Šeda (Stavenský, M. Šeda). Vyloučení: 7:6. Využití: 1:1. Rozhodčí: Jílek - Padevět, Podrazil.
Poruba: Vošvrda - Tesařík, Holík, Suchý, Ovšák, Vnenk, Brincko, Palík, Falter - Urban, Gelačák, Kotásek - Szturc, Holuša, Bartoš - Rozum, Zdeněk, Červenka - Šedivý, Rehuš, Káňa. Trenér: Jan Vavrečka.

Panterům se utkání na ledě Vrchlabí vůbec nevydařilo. Svěřenci trenéra Fryčera se ani nenadáli a už prohrávali 0:1. Ze strany domácích to však nebylo vše. Se svým soupeřem si hráli jako kočka s myší a Havířovu nedovolili ani jeden gól. Nakonec Vrchlabí zvítězilo 4:0.

Vrchlabí – Havířov 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) Branky: 4. Beck (Pajič, Lukáč), 19. Kříž (Konečný, Látal), 23. Konečný (Kříž, Látal), 42. Rusnák (Chatrnúch). Rozhodčí: Zubzanda – Svoboda, Zavřel. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Diváci: 1260.
Havířov: Čech – Lojek, Štefanka, Novák, Huhto, Rangl, Štěpánek, Klimeš, Evan – Seman, Vala, Velecký – Sýkora, Piecha, Zeliska – Brynecký, Najdek, Vozecký – Daneček, Haas, Hlouch. Trenér: Miroslav Fryčer.

Další výsledky 15. kola: Most – Ústí n. L. 2:3 (1:1, 0:2, 1:0), Olomouc – Třebíč 1:4 (1:1, 0:0, 0:3), Havlíčkův Brod – Kadaň 1:2 (1:1, 0:0, 0:1), Hradec Králové – Beroun 3:0 (0:0, 0:0, 3:0), Brno – Benátky 4:0 (0:0, 2:0, 2:0).