Ve středu krátce po půl páté se v ulici Vrbická v Ostravě-Heřmanicích odehrála děsivě vypadající nehoda bez vážných následků. Havarovaný vůz z místa museli odtáhnout hasiči.

30.8.2017

Snímek z místa nehody.Foto: Mojmír Krecl

Autor: Redakce

30.8.2017

V pěti ze šesti soutěžních disciplín v sobotu zvítězil v dřevorubecké soutěži Stihl Timbersports Martin Komárek. Ten tak získal titul Mistra České republiky.
19

Mistrem ČR v dřevorubeckém sportu je Martin Komárek

ON-LINE se starostkou Mariánských Hor a Hulváků Lianou Janáčkovou

Když policejní koně odcházejí do důchodu

Naháněli hrůzu výtržníkům a násilníkům, teď dělají radost „civilům“. Takový důchod čeká koně ostravské městské policie, kteří vzhledem ke svému věku či zdravotnímu stavu nestačí na velmi náročnou službu.

Florbalové Vítkovice si nadělily šest bodů

Pětadvacáté výročí existence klubu oslavili dvěma výhrami nad Střešovicemi. Ženy 1. SC Tempish Vítkovice vyhrály podle očekávání jednoznačně 8:3, muži zase tradičně po boji 8:7. Oba vítkovické celky kráčí sezonou prozatím neporaženy.

Třinec si z Vítkovic odvezl všechny body

Další z řady regionálních druholigových derby zápasů vyznělo výsledkově lépe pro hosty z Třince, kteří ve Vítkovicích dokázali otočit nepříznivý vývoj a vyhráli 3:2. Domácí fotbalisté po páté porážce v sezoně klesli na poslední příčku, tým trenéra Nečka se naopak i po devátém kole drží bod od první pozice.

Vozíčkář vytvořil český rekord. Nákladní Tatru táhnul přes 2,5 metru

Bronzový medailista světové soutěže handicapovaných kulturistů Daniel Minster ze Studénky utáhl v sobotu odpoledne v Ostravě na invalidním vozíku 11,5 tuny těžký nákladní automobil Tatra. Ta při rekordním pokusu popojela o 252 centimetrů. Jeho výkon tak byl zapsán do České knihy rekordů.