Florbalisté Vítkovic vysoko vyhráli v extralize v Boleslavi

MLADÁ BOLESLAV - Florbalisté Vítkovic zvítězili v sobotní dohrávce 8. kola extraligy na hřišti Mladé Boleslavi vysoko 8:2 a posunuli se před svého soupeře na čtvrté místo tabulky. Ostravané rozhodli třemi rychlými góly na konci druhé třetiny.

17.11.2007

Domácí tým skóroval v utkání jako první, když v 11. minutě využil přesilovou hru Volf, ale za tři minuty vyrovnal Vladař. Vedení získal Vítkovicím v 38. minutě Ťopek a za 47 vteřin zvýšil díky bleskově využité početní výhodě Brus. Navíc další přesilovku využil 12 sekund před koncem druhého dějství Tomašík. V závěrečné třetině sice zkorigoval stav Motejzík, ale hosté čtyřmi góly zvýraznili rozdíl. Hattrick dovršil 18 sekund před koncem Ťopek.

Výsledek - dohrávka 8. kola:

Sokol Mladá Boleslav - 1. SC SSK Vítkovice 2:8 (1:1, 0:3, 1:4)

Branky: 11. Volf, 49. Motejzík - 38., 52. a 60. Ťopek, 40. a 58. Tomašík, 14. Vladař, 38. Brus, 54. Tokoš.

17.11.2007 VSTUP DO DISKUSE

Přípravný hokejový zápas: ČR - Slovensko, 23. srpna 2017 v Třinci. (zleva) Sklenička David, Gernát Martin a Bartošák Patrik.
33

Debutant Bartošák: Čekal jsem dlouho, škoda prohry

Ostravská radnice. Ilustrační foto.

Navrhněte Seniora roku

/FOTOGALERIE/ Květinový experiment v ostravských Komenského sadech budí zaslouženou pozornost nejen obyvatel města, ale také jeho návštěvníků. Kolem VIP louky budou i koně chodit „po špičkách“.

Na Olešné se rýsuje nový adventure golf

Adventure golf má být nově vystavenou atrakcí vedle místeckého aquaparku, který sídlí v lokalitě přehrady Olešná.

Lev se poprvé trefil za Vítkovice, Ostravané v Langnau slavili

Hokejisté Vítkovic si připsali druhé vítězství v rámci turné po Švýcarsku. V úterý zdolali svěřenci kouče Jakuba Petra Langnau 4:3.

Tragédii odstartovala hádka o dvě stě korun za sexuální služby

Muž, který během nesmyslné potyčky jednoho člověka zabil a dalšího zranil, dostal dvanáct let