Naději na finále trefila Pastušková

Praha – Kapitánka florbalových Vítkovic Andrea Pastušková rozhodla vypjaté čtvrté semifinálové utkání play-off. Ve třetí minutě prodloužení v přesilové hře prostřelila chodovskou brankářku Kristýnu Provázkovou a přiblížila svůj tým k Superfinále.

7.4.2013

Ilustrační fotoFoto: Deník

K němu už stačí po sobotní porážce 2:4 a nedělním vítězství 2:1 v prodloužení udělat už pouze jeden jediný krok.

Třetí vzájemný souboj obou tradičních soupeřek nakonec rozhodly Chodovanky ve druhé třetině, v níž odskočily ženám Vítkovic do dvoubrankového trháku, který až do konce už nepustily.

A nedělní další nesmírně vyrovnaný střet byl přehlídkou umění brankářek – vítkovická Lenka Kubíčková lapila šestatřicet ze třiceti sedmi ran a chodovská Kristýna Provázková pochytala osmadvacet střel – ovšem nakonec na dvě nedosáhla. A to rozhodlo.

Pátý díl semifinálové série mezi Vítkovicemi a Chodovem, který už může rozhodnout o první vítkovické účasti v Superfinále, uvidí diváci ve středu v Ostravě-Dubině (18.15 hodin).

Semifinále play off florbalové extraligy žen:

Sobota:

JM Chodov – 1. SC WOOW Vítkovice 4:2 (0:0, 2:0, 2:2)

Branky: 24. Lustigová, 31. Žůrková, 42. Steinbachová, 55. Beránková – 41. Kociánová, 56. Sládečková.

FbŠ Bohemians – Herbadent Praha 6:4 (0:1, 1:1, 5:2)

Branky: 28. a 45. Černá, 48. a 59. Křížová, 53. a 57. Surá – 12. a 47. Urbánková, 40. a 43. Šteglová. Stav série: 2:1 (předchozí výsledky: 3:7, 10:6).

Neděle:

JM Chodov – 1. WOOW SC Vítkovice 1:2 pp (0:0, 1:1, 0:0 – 0:1)

Branky: 34. Steinbachová – 29. Niemcová, 63. Pastušková.

Stav série: 1:3 (předchozí výsledky: 1:5, 6:7p, 4:2).

Autor: Martin Maceček

7.4.2013 VSTUP DO DISKUSE

Servírka Barbora Horská byla jednou z těch, která ženu obsluhovala. Na snímku u stolu, kde podvodnice seděla.

Blondýna dál okrádá opavské restaurace, trest jí asi nehrozí

Čistější voda ve strouze ve Staré Bělé potěšila místní myslivce, věří, že úředníci zarazili vypouštění odpadů z nedalekých domků.
9

Úředníci už tuší, kdo zasvinil vodu

Senioři projdou malou „policejní akademií“

Jak se chovat při pouličním přepadení, jak správně použít pepřový sprej, ale také jak se nenechat napálit třeba takzvanými šmejdy, ale i základy první pomoci či procvičování paměti.

Už je jasno! Z „Centrumky“ na "Masarykáči" bude Pizza Coloseum

/DENÍK SLEDUJE, FOTOGALERIE/ Na Masarykově náměstí se otevře na jaře příštího roku italská restaurace.

OBRAZEM: Před krajským úřadem v Ostravě se srazil náklaďák s tramvají

/FOTOGALERIE/ Ve čtvrtek krátce před desátou hodinou omezila provoz na ulici 28. října před krajským úřadem dopravní nehoda. Tramvajová doprava byla dočasně zastavena.

TIP LIGA začíná prvním kolem: Jak tipuje Deník a fotbalista David Levčík?

Populární soutěž čtenářů Deníku TIP LIGA o tomto víkendu otvírá svou kapitolu jménem Podzim 2017. A redakce si připravila jednu malou novinku.