VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Česko zpívá koledy s Deníkem

Česko zpívá i letos koledy s Deníkem

Ostrava - Blíží se advent a s ním nejkrásnější svátky v roce Vánoce. A s nimi další ročník oblíbené akce Česko zpívá koledy s Deníkem. Letos už pošesté. Tentokrát vypukne 14. prosince od 18 hodin.

OHLÉDNUTÍ: Česko zpívalo koledy. V Ostravě na pěti místech

Pět tisíc Ostravanů na pěti různých místech si ve středu 9. prosince v 18 hodin společně zazpívalo díky pátému ročníku akce regionálního Deníku Česko zpívá koledy. I přes lehké mrholení byla účast před školami v Porubě a v Hrabůvce, před radnicí v Krasném Poli i na „Masarykáči" vysoká.

AKTUALIZOVÁNO

Atmosféra v Ostravě byla s každou další koledou příjemnější

/VIDEO, FOTOGALERIE DOPLNĚNA/ Kolem pěti tisíc lidí si ve středu večer přišlo zazpívat předvánoční písně na akci regionálního Deníku Česko zpívá koledy. Zapomněli na předvánoční shon a za vůně svařáků a medoviny se nechali jen tak unášet atmosférou adventního večera.

AKTUALIZOVÁNO

V Moravskoslezském kraji zpívalo koledy 15 tisíc lidí

/SLEDOVALI JSME ON-LINE/ Více než 720 míst nejen v České republice, ale i v zahraničí, ve středu pod taktovkou Deníku přineslo lidem tu pravou českou předvánoční atmosféru. Konal se pátý ročník adventní akce regionálního Deníku Česko zpívá koledy.

OSTRAVA ZPÍVÁ KOLEDY: v centru na náměstí s Martinem Chodúrem UŽ DNES!

Na pěti místech Ostravy si dnes v 18 hodin lidé společně zazpívají vánoční koledy. Největší účast se očekává na Masarykově náměstí, kde vystoupí také Martin Chodúr.

EXKLUZIVNĚ

Martin Chodúr: Koledy jsou součástí naší společné historie

/EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR/ Přesně za týden v 18 hodin se celé Masarykovo náměstí v centru Ostravy rozezní zvukem vánočních písní a koled. Na mnoha místech České republiky i v zahraničí se uskuteční tradiční akce regionálního Deníku Česko zpívá koledy. V Ostravě nás při zpívání opět doprovodí hudebník, skladatel i textař Martin Chodúr.

AKTUALIZOVÁNO

Koledy budou znít celým krajem už ZÍTRA v 18 hodin. Připojte se k nám i vy!

Celorepubliková akce Česko zpívá koledy s regionálním Deníkem se uskuteční už zítra - ve středu 9. prosince od 18 hodin. V Ostravě si lidé zazpívají s Martinem Chodúrem.

Koledy budou znít celým krajem. Už popáté!

Na chvíli se zastavit, odpočinout si od každodenních starostí a především si společně zazpívat vánoční písně. To je cíl akce Česko zpívá koledy s regionálním Deníkem, která už tradičně přináší neopakovatelnou atmosféru také do mnoha míst v našem kraji.

Česko zpívá koledy s regionálním Deníkem

Milé čtenářky, milí čtenáři, zveme vás již na pátý ročník akce Česko zpívá koledy.

  • 1
  • 2

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení