VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

MHD v Ostravě

Dopravní podnik Ostrava testuje nová sedadla. Už jste hlasovali?

Nové typy sedadel vybírá Dopravní podnik Ostrava pomocí internetové ankety.

Jak bude jezdit hromadná doprava o svátcích?

Ostrava - Podobně jako v předešlých letech, i letos dojde k úpravě jízdních řádů linek ostravského dopravního podniku během vánočních a konce roku.

Změny v MHD: Nové jízdenky, dlouhodobá výluka a nejen to. Podívejte se sami

Ostrava /DENÍK SLEDUJE/ - Deseti- a třicetiminutové jízdenky. Nová trasa linky 46, oprava Suchardovy ulice. To jsou jen některé změny, které na konec letošního a začátek příštího roku chystá ostravský dopravní podnik.

Dopravní podnik plánuje ekologickou dopravu

Ostrava - Dopravní podnik Ostrava (DPO) připravil projekty, které by v budoucnu měly přispět k ekologizaci dopravy ve městě.

Co se vlastně smí a nesmí v ostravské MHD?

Ostrava - Bez batohu na zádech, ne na kolečkových bruslích a už vůbec ne posadit psa na sedačku. Co umožňují smluvní přepravní podmínky ostravského dopravního podniku?

Jízdenky MHD v Ostravě se od Nového roku změní

Ostrava /ZMĚNY OD ROKU 2014/  - Už v těchto dnech se začínají tisknout nové jízdenky pro ostravskou městskou hromadnou dopravu. Platit budou od začátku příštího roku a oproti současnosti doznají podstatných změn. V úterý o jejich podobě rozhodli radní města.

Autobusem do Krásného Pole? S obtížemi

Ostrava /NAPSALI JSTE DENÍKU/ - Ještě donedávna pendloval autobus číslo 46 mezi Polankou nad Odrou a Krásným Polem. Projížděl sice přes Svinov a Porubu, ale nezastavoval tady.

Policie šetří brutální napadení revizorů. Násilníci na ně vytáhli boxery

Ostrava - Černý pasažér a jeho zastánci tvrdili, že se stali obětí rasistické šikany. Krvavý incident ukončil až zákrok přivolaných ochránců zákona. Ti teď hledají svědky události.

Černí pasažéři: jak smí proti nim revizor zakročit?

Ostrava - Proti bezdomovcům a opilcům nezakročí, a nás, slušné lidi, kontrolují. To jsou stížnosti některých Ostravanů na revizory zdejšího dopravního podniku. Co vlastně revizoři smí a nesmí?

Nemají se jak dostat k nemocnici. Zrušili jim trolejbus

Ostrava - Důchodci ze sídliště Kamenec jsou nešťastní. Začátkem září byla změněna trasa trolejbusu číslo 103, který je bez přestupu dovezl až k Městské nemocnici Ostrava. Teď musejí přestupovat.

Ostrava šetří, chce omezit autobusy do okolních obcí. Co na to starostové?

Ostrava - Už od ledna příštího roku by mohly být omezeny některé autobusové spoje do Bohumína a na Hlučínsko. Město chce, aby se tamní obce více podílely na jejich provozních nákladech.

Autobusové zastávky v Ostravě stále častěji zdobí mladí umělci

Ostrava /FOTOGALERIE/ - Obce provádějí rekonstrukce kamenných přístřešků na své náklady. Mnohdy jim chybí peníze, ale město se zatím k finanční pomoci nemá.

Platí nové jízdní řády. Nové trasy, delší vozy, více bezbariérových spojů

Ostrava /VÝZVA/ - V neděli začala druhá etapa optimalizace městské hromadné dopravy. Nové trasy, delší vozy nebo více bezbariérových spojů…

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení