VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

MHD v Ostravě

Autobusem do Krásného Pole? S obtížemi

Ostrava /NAPSALI JSTE DENÍKU/ - Ještě donedávna pendloval autobus číslo 46 mezi Polankou nad Odrou a Krásným Polem. Projížděl sice přes Svinov a Porubu, ale nezastavoval tady.

Policie šetří brutální napadení revizorů. Násilníci na ně vytáhli boxery

Ostrava - Černý pasažér a jeho zastánci tvrdili, že se stali obětí rasistické šikany. Krvavý incident ukončil až zákrok přivolaných ochránců zákona. Ti teď hledají svědky události.

Černí pasažéři: jak smí proti nim revizor zakročit?

Ostrava - Proti bezdomovcům a opilcům nezakročí, a nás, slušné lidi, kontrolují. To jsou stížnosti některých Ostravanů na revizory zdejšího dopravního podniku. Co vlastně revizoři smí a nesmí?

Nemají se jak dostat k nemocnici. Zrušili jim trolejbus

Ostrava - Důchodci ze sídliště Kamenec jsou nešťastní. Začátkem září byla změněna trasa trolejbusu číslo 103, který je bez přestupu dovezl až k Městské nemocnici Ostrava. Teď musejí přestupovat.

Ostrava šetří, chce omezit autobusy do okolních obcí. Co na to starostové?

Ostrava - Už od ledna příštího roku by mohly být omezeny některé autobusové spoje do Bohumína a na Hlučínsko. Město chce, aby se tamní obce více podílely na jejich provozních nákladech.

Autobusové zastávky v Ostravě stále častěji zdobí mladí umělci

Ostrava /FOTOGALERIE/ - Obce provádějí rekonstrukce kamenných přístřešků na své náklady. Mnohdy jim chybí peníze, ale město se zatím k finanční pomoci nemá.

Platí nové jízdní řády. Nové trasy, delší vozy, více bezbariérových spojů

Ostrava /VÝZVA/ - V neděli začala druhá etapa optimalizace městské hromadné dopravy. Nové trasy, delší vozy nebo více bezbariérových spojů…

FOTO: Trolejbusem na Novou Karolinu

Ostrava – Premiérovou jízdu na nové trati má za sebou trolejbus na lince 105, který v neděli přivezl první pasažéry až k nákupnímu centru Nová Karolina v centru Ostravy. 

Výluky v MHD: O víkendu tramvaje nahradí autobusy

Ostrava - Výměna kolejí v křižovatce ulic 28. října, Plzeňská a Mariánskohorská zdrží Ostravany během jejich víkendových cest tramvají až o deset minut.

Zastávku přemístili. Jen na noc

Ostrava /FOTOGALERIE/ - Dopravní podnik Ostrava přemístil jednu z velmi vytížených trolejbusových a autobusových zastávek v centru města, Most Miloše Sýkory. Někteří lidé tento tah chválí, další si na něj stěžují. Nové stanoviště funguje jen v nočních hodinách.

OBRAZEM: Ostravou v úterý projížděly nové vozy DPO

Ostrava - Městem včera korzoval nový trolebus AMZ z Polska a elektrobus L-Bus z Litvy. Trolebus celý den pendloval na lince 106 z Koblova, zatímco elektrobus v odpoledních hodinách nahradil linku 38. 

MHD chystá letní režim. Ostravští dopraváci upřesnili informace

Ostrava - Letní jízdní řády budou platit od neděle 30. června do 31. srpna. Cestující v tomto období čekají výluky a náhradní doprava.

Letní jízdní řády v Ostravě? Žádné velké změny nečekejte

Ostrava - Prodloužení intervalů většiny tramvajových, autobusových i trolejbusových linek na patnáct a třicet minut, pozastavení spojů a změna v linkovém vedení. Tak budou s největší pravděpodobností vypadat změny v jízdních řádech na prázdninové období.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies