OBRAZEM: Na náměstí je jarmark

Ostrava – Na Masarykově náměstí se koná jarmark. Ve středu města se objevily stánky s keramikou a se šperky, prezentují se tam tradiční řemesla. Součástí jarmarku je i pivní festival a vystoupení několika dechových orchestrů.

Autor:
Redakce

21×foto Diskutovat (7) 30.7.2010 6:53

Jarmark na Masarykově náměstí v Ostravě

Akce, která je součástí projektu Léto!!!, pokračuje dnes od 11 do 22 hodin. Od 15 hodin odstartuje sérii koncertů dechová kapela Prajzovanka z Hlučínska. Tu po hodině a půl zastoupí Figar Dance Band, kapela známá z účinkování v pořadu České televize Galashow s latinou. Od 18 hodiny bude pokračovat malý dechový orchestr Jistebnická 13, o půl osmé večer zahraje klasický pohodový dixík kapela Stanley's Dixie Street Band s kapelníkem Standou Dětským.

Na závěr jarmarku vystoupí parta nadšených muzikantů Huťařka z Frýdku-Místku. Přístup na jarmark i všechny hudební vystoupení je zdarma. Program projektu Léto!!! naleznete na www.letoostrava.cz.

(ha, mrš)

Flashový přehrávač se spouští.

Pokud se vám nespustil, aktualizujte si ho zde.



Diskuse k článku obsahuje 7 příspěvků

E-paper - elektronická podoba tištěné verze

Náhled deníku Elektronické
vydání novin

73 deníků: najděte si svůj

Vybrat deník podle lokality