VYBRAT REGION
Zavřít mapu

JAROSLAV PERDOCH

Jaroslav Perdoch

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Policista netušil, jakou lavinu fotka s Kajínkem spustí

SERIÁL DENÍKU/ Před zveřejněním snímků na sociálních sítích je nutné mít na paměti pravidlo: dvakrát měř a jednou řež.

Muže sexuálně vzrušovalo, když z lidí vyšlehly plameny

Ostrava, Frýdek-Místek – Děsivým případem se v pátek začal zabývat Krajský soud v Ostravě. Na lavici obžalovaných usedl devatenáctiletý mladík, jehož krutost a bezcitnost nemá obdoby. Navíc trpí deviací – pyrofilním sadismem, která se projevuje sexuálním vzrušením při pozorování plamenů. Vrcholem jeho rozkoše bylo, když zapaloval lidi a zpovzdálí sledoval, jak hoří.

Noční drama v Ostravě. Padl i výstřel

Výstřel se ve čtvrtek po půlnoci ozval v Moravské Ostravě. Probudil i několik obyvatel, kteří se o své zážitky podělili na sociálních sítích.

Outletové centrum: sloupy jdou k zemi, rozšiřují se silnice

Do otevření outletového centra v Ostravě-Přívoze, které bude nabízet značkové oblečení za výhodné ceny, schází něco málo přes čtvrt roku. Čilý ruch nyní panuje nejen v místech, kde středisko s desítkami obchodů a osmi sty parkovacími místy vznikne.

Ledová „puma“ zasáhla policisty v Ostravě

Po rozbití čelního skla jeden z ochránců zákona utrpěl poranění obou očí.

Násilníci řádili v autobuse. Oběti, které přišly o řetízky, zatím nic neoznámily

Policie ví o závažném zločinu, chybějí však oběti. I takto by se dal charakterizovat případ, který vyšetřují ostravští kriminalisté. Stal se před časem v autobuse, kde násilníci ženám strhávali z krku řetízky.

Policisté pózující v Ostravě s Kajínkem dostali písemná napomenutí

Policisty, kteří v březnu v Ostravě-Porubě pózovali s omilostněným dvojnásobným vrahem Jiřím Kajínkem, dostali kázeňský trest v podobě písemného napomenutí.

V Klimkovicích shořela pergola, škoda je 200 tisíc

Škodu za 200 tisíc korun způsobil požár, který v úterý po půlnoci zachvátil pergolu u rodinného domu v Klimkovicích na Ostravsku.

Exekutor zpronevěřil jedenáct milionů korun. Dostal sedm let

Sedm roků stráví ze mřížemi bývalý ostravský exekutor Ivo N. S definitivní platností o tom v pondělí rozhodl Vrchní soud v Olomouci, který zamítl jeho odvolání proti sedmiletému verdiktu Krajského soudu v Ostravě z konce loňského roku.

Zloděj chtěl vykrást benzinový vysavač. Netušil, že je na žetony

SERIÁL DENÍKU/ Vloupání do kasiček je jako sázka do loterie. Nikdy nevíte, co uvnitř najdete.

Trest jako za vraždu hrozí taxikáři z Ostravy kvůli drogám. Vinu popírá

Před soudem v Ostravě stanul i muž, který byl již v minulosti za pašování drog odsouzen na 12,5 roku. Kurýrka měla kokain ve svých útrobách.

Stavba outletového centra zkomplikuje dopravu na Hlučínské ulici

Outletové centrum s levným značkovým oblečením, které má být otevřeno letos v listopadu u dálnice D1 v Ostravě-Přívoze, dostává konkrétní podobu. Rýsuje se také velké parkoviště s kapacitou až osmi set míst.  

„Nashle v hrobě!“ napsal mladík hrozící bombou

Desítky policistů byly po tři dny v pohotovosti. Situaci nechtěl nikdo podcenit.

Bomba uzavřela dálnici D1

Nález bomby z II. světové války zkomplikoval v úterý večer dopravu na dálnici D1 poblíž Klimkovic na Ostravsku.

Vařič pervitinu zaklepal na střešní okno, pak skočil do skříně

Několik měsíců pátrali policisté po třiatřicetiletém vařiči pervitinu, který v Ostravě vyrobil větší množství této drogy. Muže se podařilo dopadnout v těchto dnech po divoké střešní honičce.

Na koupalištích číhají zloději

Hned několik případů krádeží na koupalištích vyšetřují ostravští policisté. Například v neděli odpoledne na jednom z ostravských koupališť neznámý zloděj ukradl batoh s oblečením a svazek klíčů od motorových vozidel.

Petr Kramný žádá o obnovu procesu

Petr Kramný, pravomocně odsouzený k osmadvaceti rokům žaláře za vraždu manželky a dcery, podal návrh na obnovu řízení.

Muž, který znásilnil 8letou dívku v Ostravě, je ve vazbě. Volala o pomoc, marně

FOTOGALERIE/ Policie dopadla muže, který měl předminulý víkend v Ostravě zneužít osmiletou dívku. Odtáhl ji do křoví, kde ji přiměl k sexuálním praktikám. Dívka volala o pomoc. Bohužel marně. Zvrhlík se na čin připravoval. K jeho dopadení pomohla i veřejnost.

Smrt čtyřleté dívky v Ostravě: otazníky zůstávají. Soud obžalované osvobodil

Řada otazníků zůstává kolem smrti čtyřleté dívky, která v květnu 2012 za dosud ne zcela jasných okolností zemřela v jímce ve Slezské Ostravě.

Tragická nehoda na přechodu pro chodce v Ostravě-Porubě

Vážná dopravní nehoda, která skončila smrtí, se stala v neděli vpodvečer na vyznačeném přechodu pro chodce v ulici Opavské v Ostravě-Porubě.

Kamery do každé tramvaje, autobusu i trolejbusu

Ostrava – Ostravský dopravní podnik (DPO) chce rozšířit počet spojů vybavených kamerami. V roce 2022 by měly být ve všech vozech DPO.

Holandská louka v centru Ostravy budí zaslouženou pozornost

Netradiční divoká louka holandského typu se v těchto dnech stala dominantou zadní části Komenského sadů v Ostravě. Po loňském úspěšném pilotním projektu ji v těchto místech znovu nechala vysadit radnice Moravská Ostrava a Přívoz.

OBRAZEM: Ostravou projížděly historické trolejbusy

V Ostravě měli lidé v sobotu jedinečnou možnost projet se historickými trolejbusy, které byly ve městě k vidění v minulém století.

OBRAZEM: Pyžamová jízda Ostravou

Pyžamo, noční košile, overal, ale třeba i župan. To vše mohli mít na sobě účastníci první pyžamové jízdy, která se v pátek uskutečnila v Ostravě.

OBRAZEM: Měsíc nabídl úchvatnou nebeskou podívanou

Zábava, návštěva barů a restaurací, grilování na zahrádkách. Takové většinou bývají páteční večery a noci. Tento pátek byl ale pro řadu lidí – příznivců astronomie – zcela jiný. Jen málokdo si nechal ujít jedinečnou možnost spatřit na vlastní oči nejdelší úplné zatmění Měsíce v tomto století.

Sexuální napadení osmileté dívky v Ostravě: policie hledá muže na snímku

Policisté pokračují ve vyšetření sexuálního útoku, jehož obětí se během uplynulého víkendu stala osmiletá dívka z Ostravy.

Místo kariéry v NHL čeká mladého hokejistu vězení

Měl před sebou zřejmě skvělou hokejovou budoucnost, možná snil o kariéře v NHL. Místo ní ho čeká pobyt za mřížemi.

Vykrádač aut skončil ve vazbě

Z vloupání do devíti aut zaparkovaných v ulicích Ostravy byl v těchto dnech obviněn šestačtyřicetiletý muž z Ostravy.

Soud potvrdil výjimečný trest za vraždu kamaráda

Ostrava, Olomouc – Dvaadvacet let vězení za brutální vraždu kamaráda, kterému po hrůzném činu málem uřezal hlavu. Takový trest čeká Roberta T. (45) z Ostravy, který ve středu u Vrchního soudu v Olomouci neuspěl se svým odvoláním proti dubnovému verdiktu Krajského soudu v Ostravě.

Potvrzeno: poradce chtěl podle soudu uplatit primátora Macuru

„Tříminutový rozhovor, po kterém přišly tři roky pekla! A ještě s takovým výsledkem. Nic jsem přitom neudělal,“ kroutil hlavou dvaasedmdesátiletý někdejší poradce teplárenské společnosti Veolia Jiří Lukeš krátce poté, co si v těchto dnech u Krajského soudu v Ostravě vyslechl definitivní verdikt v údajné úplatkářské aféře.

VIDEO: Hašení komplikovala hořící propan-butanová láhev

U požáru přístavku rodinného domku v Šenově na Ostravsku zasahovalo v úterý v podvečer pět hasičských jednotek.

Policisty pózující s omilostněným Kajínkem stihl kázeňský trest

Ředitel ostravské policie potrestal tři ochránce zákona, kteří v březnu pózovali s omilostněným vrahem Jiřím Kajínkem. Toho zastavili v rámci silniční kontroly v Ostravě-Porubě a náhodného kolemjdoucího požádali o pořízení společné fotografie. Kajínek s tím souhlasil. Snímek poté jeden ze členů hlídky zveřejnil na sociální síti. Trojici policistů nyní stihl kázeňský trest.

Nehoda na cyklostezce měla tragickou dohru. Jeden z účastníků v nemocnici zemřel

Ostrava – Tragickou dohru měla nehoda, která se stala uplynulou sobotu na cyklostezce podél řeky Ostravice. Jeden z účastníků v nemocnici zemřel.

Soud s podvodníky v Ostravě: Čtení obžaloby zabralo několik hodin

Případem krádeží identity a navazujícími úvěrovými podvody se v pondělí začal zabývat Krajský soud v Ostravě. Osm mužů je obžalováno z toho, že na falešné a padělané doklady nic netušících lidí, o kterých zjistili potřebné údaje, uzavírali smlouvy o půjčkách.

AKTUALIZOVÁNO

Vystrašená Ostrava. Policie šetří sexuální zločin, jehož obětí je dítě

FOTOGALERIE/ Otřesný případ, jehož obětí se údajně stala nezletilá dívka, vyšetřují ostravští policisté. Na sociálních sítích se objevily informace, že v neděli odpoledne byla na ostravském sídlišti Fifejdy znásilněna osmiletá dívka.

Kde je kostelní zloděj? Možná se smaží v pekle

/SERIÁL DENÍKU/ Muž v ostravském svatostánku vykradl dvě kasičky. Odnesl si více než dvaadvacet tisíc korun

Z basy do basy, bez peněz a sexu

SERIÁL DENÍKU/ Muž se choval jako neodolatelný svůdník, pak se změnil v lupiče

Teprve když pohlédl smrti do očí, dostal rozum

SERIÁL DENÍKU/ Plány na přepadení ostravské herny považoval mladík pouze za silácké řeči. Mýlil se.

Muž si myslel, že vyhrál velké peníze. Byl to jen sen

SERIÁL DENÍKU/ Policisté se několik dnů honili za neexistujícími zloději. „Bajkaři“ žádný postih nehrozíacet tisíc korun

V zoo se líhnou plameňáci

V ostravské zoologické zahradě mohou návštěvníci pozorovat první letošní mláďata plameňáků kubánských.

Zloděj ukradl i zaměřovací lasery

Zaměřovací lasery, lana, sedák, karabiny a další pomůcky pro lezení ukradl neznámý zloděj, který se v minulých dnech vloupal do vozidla zaparkovaného u hotelu v Ostravě.

Muž v Ostravě vyhodil kočku z 15. patra. Od soudu odešel s podmínkou

Naprosto nepochopitelně se zachoval muž (60 let) z Ostravy, který z balkonu v patnáctém patře vyhodil kočku rasy Britská modrá. Pád nepřežila.

Mladík z Ostravy vydíral premiéra Babiše. Čeká ho soud

Vydírání premiéra Andreje Babiše a účast na hackerských útocích na vládní i další webové stránky. To vše obsahuje obžaloba na dvacetiletého mladíka z Ostravy, kterou v těchto dnech převzal Okresní soud v Ostravě.

Tramvajovému násilníkovi z Ostravy hrozí až dvanáct let

Muž, který koncem loňského roku v ostravské tramvaji brutálně napadl dva cestující, by mohl strávit ve vězení až dvanáct let.

Začaly prázdniny a dovolené. Policisté v kraji chystají dopravní razie

Začátek prázdnin je každým rokem doprovázen velkými dopravními komplikacemi i zvýšeným počtem nehod majících někdy i tragické následky. Proto policisté v těchto dnech chystají řadu akcí.

Muž vyskočil s devítiletou dívkou z okna. Oba po pádu zemřeli

Obrovská tragédie se odehrála tento týden v Ostravě-Výškovicích. Osmadvacetiletý muž ve čtvrtek večer společně s devítiletou dívkou vyskočil z okna v 9. patře věžového domu v Lumírově ulici. Šlo o příbuzné, pravděpodobně o otce s dcerou. Oba na místě zemřeli.

Muž kvůli penězům útočil funkčními granáty na zaměstnavatele

Ostrava, Bruntál – Hned dvěma funkčními granáty z druhé světové války zaútočil čtyřiadvacetiletý muž z Bruntálska na svého zaměstnavatele ve Svobodných Heřmanicích na Bruntálsku. Stalo se tak letos v dubnu, nyní ho zatkla policie. O případu informoval bruntálský kriminalista Petr Vítek.

Soud potrestal kostelní žháře. Ti neprojevili žádnou lítost

Ostrava – 9, 8 a 3,5 roku žaláře. Takový trest si ve čtvrtek u Krajského soudu v Ostravě vyslechli tři mladíci obžalovaní z účasti na vypálení historického dřevěného kostela v Třinci-Gutech. 

Kusovku bych prosil... A je to za tisícovku!

Soud potrestal falešného pracovníka České obchodní inspekce, který obcházel trafiky.

Divokou honičku na Dubině vyhráli policisté. Pronásledovali zdrogovaného řidiče

Divokou policejní autohoničku, při které hlídky pronásledovaly zdrogovaného řidiče, zažila ve středu dopoledne Ostrava-Dubina.

  • 1
  • 2

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT