Mezi jinými tábor vedl ředitel školy Radim Šink spolu se šéf trenérkou skoku o tyči Zuzanou Uhrovou. Obou turnusů se zúčastnilo téměř sto dětí. Poslední den atletického tábora byl pro účastníky více než slavnostní. Výsledky pěti denního snažení předvedli odpoledne svým rodičům, kteří se soutěže v atletickém čtyřboji zúčastnili. " Příměstský tábor s atletickým zaměřením jsme uspořádali již podruhé.

Celkem se obou zúčastnilo téměř sto dětí. O ty se starali mladí trenéři pod vedením zkušených trenéru z našeho Atletického klubu Hošťálkovice. Ten byl založen na na sklonku roku 2016. Zakládajícími členy klubu byla Zuzana Uhrová, Martin Věžník a já. Už ve školním roce 2016/2017 jsme měli atletický program pro všechny ročníky na ZŠ. Staráme se o žáky. Dorost přechází většinou do atletického klubu SSK Vítkovice. Začali jsme s atletickými školkami u nás, v širokém okolí i v Hlučíně.

Postupně bylo zrekonstruovalo fotbalové hřiště, postavilo se hřiště na košíkovou a atletické sektory na vrh, skok daleký a běžecká dráha na 60 metrů. V letošním roce jsme slavnostně otevřeli sektor skoku o tyči vybavený nejmodernějším doskočištěm," informoval ředitel ZŠ a MŠ Radim Šink. Na organizaci sportovní náplně táborů se podílela i Zuzana Uhrová, která atletické školky založila a dále se podílí v Ostravě - Hošťálkovicích na tréninku mladých skokanů o tyči. "

V tomto roce se podařil husarský kousek. Dočkali jsme se supermoderního sektoru skoku o tyči. Tím jsem zde konečně mohla uplatnit mé trenérské zaměření. V Atletickém klubu Hošťálkovice jsem pro tuto disciplínu šéf trenérkou. Dorostence trénuji v atletickém klubu SSK Vítkovice a také trénuji na Sportovním gymnáziu Dany a Emila Zátopkových v Ostravě - Výškovicích, " svěřila se o své činnosti v klubu Zuzana Uhrová. Od 14,30hodin byl zahájen, za účasti rodičů, atletický čtyřboj. Děti se ukázaly ve velmi dobrém světle. Holky i kluci házeli, skákali, přeskakovali, běhali a rodiče jim tleskali.

Josef Zajíc