Soutěž je pořádaná na podporu turismu nejen v Malajsii a letos se této soutěže účastní 44 dívek z celého světa. Reprezentantky v průběhu soutěže navštívily turistické lokality v Sabbah, hostitelské oblasti letošního roku.

Za zmínku stojí Floating Mosque, přírodní lesní rezervace Kawang, kde si dívky zasadily vlastní strom či hora Kundasang. Během výletu pořádaného JSK Borneo Reef Pantoon zasadila Julie za Českou republiku korál na podporu místního ekosystému a vegetace.

Policisté muže nad ránem našli. Skončil v rukou zdravotníků.
Policisté v Ostravě hledali celou noc muže s vnímáním dítěte, našli ho ráno

Jako první si také 'vychutnala' živého červa, který je místními považován za kulinářskou specialitu a sklidila od místních obyvatel zasloužené ovace. Dívky také ochutnávaly lokální pokrmy a ovoce, naučily se místní tance a objevovaly krásy kulturního dědictví Sabbah.

Julie se při sobotní korunovaci probojovala mezi TOP 10 nejkrásnějších dívek z celého světa a svojí perfektní angličtinou a malajským pozdravem se stala miláčkem publika.

Nádherný moment sdílel fotograf a kameraman JC Pieri
Osiřelý šimpanz použil ruce fotografa jako misku. A pak udělal neuvěřitelnou věc

Může tak být na sebe nesmírně hrdá. Na přípravu měla na rozdíl od jiných soutěžících necelých 24 hodin, neboť v době, kdy se dozvěděla o účasti v 26. ročníku této soutěže, bojovala o korunku v italské Neapoli na Miss Europe Continental 2023. Zde se umístila na nádherném 6. místě.

Julii nesmírně gratulujeme a věříme, že o této slečně ještě uslyšíme.