Laco Déczi se narodil v roce 1938 ve vesnici Bernolákovo na Slovensku (kousek od Bratislavy). V šedesátých letech byl členem kapely S+HQ Karla Velebného. V sedmdesátých letech nahrál svoje sólové album Sentimental Trumpet se smyčcovými nástroji.

Jako solista byl členem orchestru při nahrávání desky Jazz Goes To Beat Václava Zahradníka. Na konci roku 1967 založil vlastní soubor Jazz Celula a od začátku sedmdesátých let byl členem JOCR – Jazzového orchestru Československého rozhlasu.

Laco vystupoval ve Spojených státech s řadou skvělých jazzových muzikantů, jako jsou Elvin Jones, Bill Watrous, Junior Cook, Dave Weckl, Sonny Costanzo a dalšími. V USA také od roku 1986 žije. 

Nenechte si ujít příležitost užít si strhující atmosféru koncertu vynikajícího trumpetisty, který prýští energií, osobností a smyslem pro humor a řadí se mezi největší postavy českého a slovenského jazzu. Vstupenky v ceně 590 Kč na sezení u stolu lze zakoupit on-line na webu klubu Garage nebo v recepci Retro hotelu Garage v Martinově. V prodeji jsou do pátku do 18 hodin.

Klub nabízí i variantu vstupenky včetně ubytování se snídaní v otevřeném Retro hotelu Garage, který je součástí areálu. Vstupenka na sezení u stolu s ubytováním pro jednoho je za 1790 korun, pro dva za 3090 korun.