OSTRAVA

Antonín Výtisk (93) – Ostrava-Poruba
Petr Ovčáčík (40) – Ostrava-Zábřeh
Naděžda Urbánková (78) – Moravská Ostrava
Marta Bancířová (76) – Vratimov
Karla Olbrechtová (70) – Ostrava-Dubina
Olga Doležilová (62) – Slezská Ostrava
Petr Müther (79) – Ostrava-Mariánské Hory
Antonín Lipina (73) – Šenov
František Šustík (72) – Ostrava-Poruba
Ing. Jan Gebauer (71) – Petřvald
Marie Mütherová (79) - Ostrava-Mariánské Hory


OPAVSKO

Miroslav Ondrášek (57) – Malé Hoštice
Valentin Pavlík (96) – Opava
Aleš Carda (71) – Opava
Marie Jurkovičová (82) – Stěbořice
Marie Košcová (82) – Opava-Kateřinky
Jaroslav Kubín (70) – Mokré Lazce
Renata Langrová (82) – Bolatice
Josef Laryš (86) – Opava-Vlaštovičky
Jaroslav Müller (75) – Opava-Kateřinky
Antonín Žůrek (73) – Slavkov
Jan Smija (80) – Opava-Kylešovice
Manfred Steuer (83) – Milostovice
Vítězslav Nesvadba (89) – Dolní Benešov
Teofil Kusý (92) – Hlučín-Bobrovníky
Barbora Hluchníková (69) – Bolatice
Evelina Drastiková (80) – Štěpánkovice

FRÝDECKO-MÍSTECKO

Rudolf Jaššák (66) – Mosty u Jablunkova
David Kantor (41) – Ropice
Bohumír Lisník (79) – Dobratice
Jaroslav Slíva (94) – Bruzovice
Robert Hamrozi (49) – Jablunkov


KARVINSKO

Mariusz Adamec (50) – Český Těšín
Marie Kuchařová (91) – Darkovice
Libuše Malá (77) – Havířov
Aloisie Kunzová (80) – Chotěbuz
Marián Burda (51) – Karviná-Nové Město
Marie Luberová (72) – Karviná-Hranice
Gertruda Kroczková (97) – Stonava
Libuše Dudová (90) – Albrechtice
Anděla Selecká (79) – Karviná–Hranice
Mária Homolová (92) – Karviná–Darkov
Jindřich Mrkal (81) – Karviná–Mizerov
Eliška Valentová (69) – Karviná–Mizerov
Gertruda Rygielová (91) - Karviná-Nové Město
Jindřich Sikora (78) – Karviná–Mizerov
Elena Mazáková (79) – Karviná-Mizerov
Halina Hurábová (59) – Havířov-Suchá
Jiří Šlachta (85) - Havířov-Prostřední Suchá
Jiří Zajíc (75) – Havířov-Město
Jarmila Motlochová (63) – Albrechtice
Emilie Przeczková (80) - Dolní Suchá
Marie Frízová (96) – Havířov-Město
Margit Šalagová (81) – Bohumín-Šunychl
Irena Laskovská (78) – Orlová-Lutyně
Alice Vychodilová (86) – Bohumín
Anna Kuczová (70) – Věřňovice
Jaroslav Swierczyna (78) – Věřňovice
Marie Vavřínová (75) – Bohumín
Jan Grim (76) – Bohumín-Skřečoň
Jan Hrčka (70) – Bohumín
Zdeňka Mlčáková (66) - Dolní Lutyně
Květoslava Vachtarčíková (75) - Bohumín
Jana Frátriková (60) – Karviná-Nové Město
Božena Blecharzová (90) – Havířov

BRUNTÁLSKO

František Továrek (82) - Moravskoslezský Kočov
Ing. Vladimír Koutný (91) – Bruntál
Zdeněk Bystroň (72) – Bruntál
Alexander Krupa (87) - Bruntál
Jan Botezatu (70) - Vrbno pod Pradědem
Zdeněk Paseka (79) - Vrbno pod Pradědem
Marie Blumová (91) - Vrbno pod Pradědem
Jiřina Krušinová (87) - Krnov
Rostislav Prantl (66) - Krnov
Roman Zvařič (54) - Krnov
Rudolf Kotlár (69) - Krnov