V letošním roce jsme si pro vás připravili spoustu novinek, určitě doražte. Vy, kteří máte pro strach uděláno i diváci, kteří se klepete jako osika, pohodlně se usaďte v šapitó Ohana Horor Cirkusu a nechte se zebe vyždímat pořádné napětí, strach, údiv i pobavení!

Tenhle první hororový cirkus v České republice si pro vás připravil novou hrůzostrašnou show pro rok 2024, a to se zcela novou crew. Program s názvem The Future je plný symbolů problematiky civilizace v postapokalyptické době.

Celníci provedli razie v hernách v MS kraji. Foto se souhlasem celního úřadu
Razie v hernách. Nelegální automaty, drogy. „Je to polské hnojivo,“ tvrdila žena

Přenesete se do momentu katastrofy lidstva a jeho boje o přežití. Tváří v tvář se potkáte s novými znetvořenými bytostmi, budete pozorovat proměnu (ne)morálních zásad i způsobů, jak ustát nový život, a ukořistit tak pro sebe to nejzásadnější pro přežití.

Hororový cirkus je opět v Ostravě.Hororový cirkus je opět v Ostravě.Zdroj: Matěj Břešťák

Po cestě možná budete v symbolech tápat, budou pro vás představovat různé věci, ale nakonec pochopíte, co je tím nejdůležitějším…

Program s umělci z celého světa vám vezme dech! Těšte se na domorodé skokany, ohnivý trinidadský národní tanec, brilantní ekvilibristku a mnohem víc. Chybět nebudou ani oblíbené tváře cirkusu – šílený klaun Špína si připravil nové akce, u kterých diváci nebudou tušit, co s nimi zrovna udělá, i sprostý klaun Hugo, který si s publikem pořádně osobně zařádí. Těšit se ale můžete i na další stálice ze souboru, a to v novém aranžmá a choreografiích.

Matěj Stránský ve čtvrtfinále proti USA.
Stránští v aréně, děda fandil Matějovi u televize: Jsem kliďas, říká. Co brácha?

Vystupovat budeme u Globusu od 7. do 30. června 2024. Start show je ve všední dny a sobotu v 18:30, v neděle pak od 17 hodin. V pondělí a čtvrtek show není.

Předprodej vstupenek probíhá na Ticketportalu, v prodeji jsou i akční vstupenky.

Matěj Břešťák