OSTRAVSKO

Jarmila Drozdková (98) – Moravská Ostrava

Vlasta Krejčí (93) – Ostrava-Poruba

Olga Šestáková (72) – Ostrava-Hrušov

Jaroslav Hrbáček (70) – Horní Bludovice

Alena Věncková (70) – Ostrava-Hrabůvka

Anna Břenková (83) – Ostrava-Poruba

Miroslav Vitula (82) – Ostrava-Michálkovice

Ludvík Lička (92) – Ostrava-Hrabová

Jan Kudela (80) – Ostrava-Mariánské Hory

Radomíra Kovalčíková (76) – Ostrava-Hrabůvka

Petr Hon (69) – Ostrava-Zábřeh

Jozefina Vlková (78) – Polanka nad Odrou

Mgr. Marie Dohnálková (78) – Ostrava-Třebovice

Ing. František Blažek (79) – Ostrava-Hrabůvka

Martina Blahovcová (55) – Polanka nad Odrou

Ivan Prášek (61) – Ostrava-Zábřeh

Josef Halačka (71) – Ostrava-Třebovice

Jaromíra Hackenbergerová (72) – Bohumín-Pudlov

Josef Bartuselský (82) – Ostrava-Radvanice

Jozefina Vlková (78) – Polanka nad Odrou

Jiří Janík (62) – Moravská Ostrava

Miroslav Václavík (80) – Ostrava-Poruba

Ivana Martinková (79) – Ostrava-Poruba

Miloslav Karásek (98) – Ostrava-Radvanice

Marie Anlaufová (70) – Ostrava-Mariánské Hory

KARVINSKO

Lubomír Kisza (70) - Karviná-Nové Město

Pavla Nováková (74) – Karviná–Hranice

Rishard Horoshko (76) – Doubrava

Alena Trávníčková (84) – Karviná–Ráj

Eduard Konesz (75) - Karviná-Nové Město

Wanda Brzezinová (94) - Karviná-Nové Město

Margita Guziurková (90) – Karviná–Mizerov

Radomír Szczurek (83) - Karviná-Nové Město

Ján Švab (86) – Karviná–Mizerov

Jana Jaworiková (74) – Orlová–Lutyně

Zigmund Kucharczyk (77) – Karviná–Mizerov

Jarmila Malá (81) - Karviná-Nové Město

Jindřiška Pawlasová (80) – Karviná–Hranice

Eliška Čížková (88) – Stádlec

Berta Kořenková (92) – Karviná–Ráj

Jiří Pilat (82) – Havířov-Podlesí

Jiří Baše (68) – Havířov-Podlesí

Jiří Kravčík (74) – Havířov-Město

Pavel Dobrocký (38)

Jozefa Smutná (84) – Havířov-Šumbark

Ing. Ladislav Němeček (90) – Havířov-Město

Anna Ogurková (80) – Havířov-Město

Mečislav Piprek (65) - Havířov-Prostřední Suchá

Dana Jonsztová (62) – Havířov-Podlesí

Libor Václavík (50) – Havířov-Město

Ing. Olga Bajgerová (80) – Havířov-Město

Renata Březná (85) – Bohumín

Jan Waleczek (79) - Starý Bohumín

Libor Krůl (69) – Bohumín

Jaromíra Hackenbergerová (72) – Bohumín–Pudlov

Hermína Šindlerová (88) – Bohumín–Skřečoň

Alois Hanák (81) – Bohumín

Alena Jakšová (79) – Bohumín

Petr Venglorz (71) – Orlová-Lutyně

Karel Rylko (76) – Orlová-Lutyně

Ing. Jiří Bíbr (76) – Orlová-Lutyně

Štefan Varga (58) – Stonava

Kateřina Křížková (58) – Orlová-Poruba

Marie Siedloková (81) – Orlová-Lutyně

Jan Szczeponek (87) – Orlová-Poruba

Andrej Kuzma (78) – Orlová-Poruba

Adam Trenčina (29) – Orlová-Lutyně

Zdeňka Štěrbová (85) – Orlová-Lutyně

Jan Kempny (87) – Orlová-Město

FRÝDECKO-MÍSTECKO

Anna Bojková (88) – Písečná

Irena Sikorová (77) – Návsí

Vladislav Szotkowski (73) – Písek

Anna Dragonová (88) – Hrčava

Helena Kohutová (80) – Mosty u Jablunkova

Aloisie Gazurová (86) – Jablunkov

BRUNTÁLSKO

Kamil Grufík (1975) - Opavice

Božena Holčiaková (1954) - Rusín

Miroslav Krištofík (1936) - Krnov

Miroslav Mádr (1952) - Úvalno

Marie Frgálová (1937) - Slezské Pavlovice

Miroslav Jonáš (1956) - Krnov

Karel Blaschke (1950) - Krnov

Miroslav Velička (1947) - Krnov

Afroditi Paspala (1937) - Krnov

Matúš Kučerik (1953) - Pitárné

Helena Šamajová (1940) - Slezské Rudoltice

Růžena Kopilčáková (1932) - Vrbno pod Pradědem

Zuzana Chomová (1933) - Milotice nad Opavou

Marcela Pavelková (1963) - Horní Životice

Julie Kurucová (1931) - Bruntál

Vladislav Růžanský (1952) - Horní Benešov

Ludmila Pinková (1943) - Bruntál - Dvorce

Lenka Jiříkovská (1957) - Vrbno pod Pradědem

Alžběta Kršiaková (1934) - Světlá Hora

Stanislav Harazin (1957) - Moravský Kočov

Antonín Strnad (1947) - Bruntál

František Smetana (1932) - Vrbno pod Pradědem

Barbora Balážová (1941) - Bruntál

Ludmila Ezechýlová (1938) - Leskovec nad Moravicí

Jarmila Jamborová (1954) - Bruntál

Dušan Vranka (1969) - Mezina

Jaroslav Gajdošík (1946) - Zátor Loučky

Jana Fofová (1948) - Město Albrechtice

Anton Gůra (1943) - Horní Benešov