OSTRAVA


Josef Žlebek (71) – Slezská Ostrava
Danuše Místecká (73) – Ostrava-Poruba
Radka Musilová (46) – Ostrava-Bělský Les
Josef Hrbáček (63) – Ostrava-Radvanice
Danuše Místecká (73) – Ostrava-Poruba
Věra Kačerová (90) – Moravská Ostrava
Ladislav Benko (52) – Ostrava-Výškovice
Josef Hrbáček (63) – Ostrava-Radvanice
Tomáš Peňáz (48) – Ostrava-Přívoz
Marie Rosičová (57) – Ostrava-Vítkovice
Alois Slovák (85) – Šenov
Ing. Josef Hipšr (76) – Ostrava-Hrabůvka
Ruta Žůrková (85) – Ostrava-Poruba
Erich Branny (78) – Ostrava-Výškovice

OPAVSKO


Evald Polomský (80) – Darkovice
Ing. Daniela Složilová (75) – Opava-Kateřinky
Hildegarda Gatnárková (neuvedeno) – Oldřišov
Marie Kadlíčková (94) – Opava-Kateřinky
Alena Richtrová (85) – Opava-Kylešovice
Miroslava Zdražilová (69) – Holasovice-Kamenec
Pavel Urbaník (62) – Malé Hoštice
Marie Kociánová (87) – Štítina
Radka Jurečková (45) – Píšť
Ludmila Kvietkovská (99) – Ludgeřovice

KARVINSKO


Antonín Śmiga (37) – Český Těšín
Marta Szeligová (68) – Karviná-Nové Město
Ludmila Wanecká (78) – Karviná-Ráj
Jan Malý (79) – Karviná-Hranice
Valerie Gajdová (89) – Karviná-Hranice
Zbyhněv Janiurek (69) – Karviná-Ráj
JUDr. Peter Halák (73) – Karviná-Hranice
Berta Dibďáková (83) - Orlová–Lutyně
Anna Marková (89) – Karviná–Mizerov
Zdeňka Jelínková (69) – Karviná–Mizerov
Leonarda Harbáček (74) - Karviná-Nové Město
Josef Sikora (92) – Petrovice–Závada
Lubomír Pastrňák (90) - Havířov-Podlesí
Alena Maślonková (72) - Havířov-Prostřední Suchá
Valentina Pilipčincová (80) – Havířov-Město
Vojtěch KlementV (99) – Havířov-Šumbark
Eliška Surmová (90) - Vanovice
Ján Bláha (68) – Havířov-Podlesí
Kristina Dymaszová (79) – Havířov-Šumbark
Věra Podhorová (88) - Komorní Lhotka
Zdeňka Kabarová (64) – Bohumín
Andrea Bončková (40) – Bohumín
Dalibor Hutař (65) – Bohumín
Oldřich Téma (69) – Bohumín
Zdeněk Polák (88) – Rychvald
Dagmar Bergerová (86) – Petřvald
Dagmar Klusová (77) – Bohumín
Petr Černický (74) – Bohumín
Edita Siudová (80) – Orlová-Lutyně
Marie Nemochovská (87) – Orlová-Lutyně
Jiří Šindler (83) - Český Těšín

FRÝDECKO-MÍSTECKO


Helena Placzková (92) – Návsí
Libor Bocek (51) – Dolní Lomná
Helena Jopková (74) – Milíkov

BRUNTÁLSKO


Jiří Šimůnek (76) - Vrbno pod Pradědem
Ladislav Procházka (72) - Horní Václavov
Bohumil Mrkhálek (81) - Vrbno pod Pradědem
Ludmila Peterová (82) – Vrbno pod Pradědem