OSTRAVSKO

Anna Strachalová (62) – Moravská Ostrava

Petr Morav (75) – Ostrava-Bělský Les

Jan Muřín (79) – Ostrava-Poruba

Anna Černá (90) – Ostrava-Svinov

Lenka Maiwaldová (88) – Moravská Ostrava

Pavla Suchanová (75) – Ostrava-Výškovice

Jiří Hořínek (81) – Ostrava-Hrabová

Ing. Věra Martinková (85) – Vřesina

Alois Kupka (79) – Ostrava-Poruba

Danuše Janalíková (83) – Ostrava-Poruba

Drahomír Klein (67) – Ostrava-Poruba

Mgr. Jana Kočvarová (67) – Ostrava-Michálkovice

Milada Jevalová (92) – Slezská Ostrava

Ing. Otto Hlavica (86) – Ostrava-Pustkovec

Jiří Urbánek (76) – Ostrava-Svinov

Marie Konečná (86) – Ostrava-Hošťálkovice

Petr Svěch (61) – Ostrava-Zábřeh

Marie Levická (78) – Moravská Ostrava

Dalibor Kačmařík (54) – Ostrava

Marie Zrubková (76) – Ostrava-Michálkovice

Jarmila Ščurková (92) – Ostrava-Radvanice

Jana Vogalová (76) – Slezská Ostrava

Jaroslava Vůjtková (78) – Čavisov

KARVINSKO

Anna Tréglová (68) - Karviná-Nové Město

Jiří Helleport (84) – Karviná-Ráj

Ludmila Duchová (78) - Karviná-Nové Město

František Muroň (84) – Karviná-Mizerov

Alois Rus (83) - Karviná-Nové Město

Irena Okraczková (81) – Karviná-Ráj

Tomáš Hruška (50) – Karviná-Mizerov

Vítězslav Shejbal (82) – Karviná-Mizerov

Jiřina Pazderová (80) – Karviná-Hranice

Oldřich Martinek (85) - Karviná-Nové Město

Ján Bollog (72) – Karviná-Ráj

Radomír Bartoň (56) - Karviná-Nové Město

Aurelie Kurowská (101) – Karviná-Louky

Zdeněk Hanák (66) - Karviná-Staré Město

Amálie Charwotová (100) - Karviná-Nové Město

Robert Lalik (43) - Karviná-Nové Město

Jiří Pilat (82) – Havířov-Podlesí

Jiří Baše (68) – Havířov-Podlesí

Jiří Kravčík (74) – Havířov-Město

Pavel Dobrocký (38)

Jozefa Smutná (84) – Havířov-Šumbark

Ing. Ladislav Němeček (90) – Havířov-Město

Anna Ogurková (80) – Havířov-Město

Mečislav Piprek (65) - Havířov-Prostřední Suchá

Dana Jonsztová (62) – Havířov-Podlesí

Libor Václavík (50) – Havířov-Město

Ing. Olga Bajgerová (80) – Havířov-Město

Lenka Sojčáková (51) – Bohumín

Ladislav Steinhauser (76) – Bohumín-Skřečoň

Anežka Kaniová (87) - Starý Bohumín

Danuše Vajdová (91) – Bohumín

Erich Brak (72) – Bohumín

Mgr. Zdeněk Veselý (84) – Bohumín

Oskár Baláž (64) – Orlová-Lutyně

Milan Mindek (63) - Český Těšín

Marie Kempná (88) – Rychvald

Žofie Pawliková (86) – Rychvald

Oldřich Pietrasz (88) – Rychvald

FRÝDECKO-MÍSTECKO

Terezie Michalíková (92) – Písek

Ing. Vendula Pěchová (41) – Frýdek-Místek

Milan Kopelec (81) – Frýdek-Místek

Jiří Vantuch (83) – Zelinkovice

Gustav Szotkowski (91) – Bystřice

BRUNTÁLSKO

Růžena Kopilčáková (1932) - Vrbno pod Pradědem

Zuzana Chomová (1933) - Milotice nad Opavou

Marcela Pavelková (1963) - Horní Životice

Julie Kurucová (1931) - Bruntál

Vladislav Růžanský (1952) - Horní Benešov

Ludmila Pinková (1943) - Bruntál - Dvorce

Lenka Jiříkovská (1957) - Vrbno pod Pradědem

Alžběta Kršiaková (1934) - Světlá Hora

Stanislav Harazin (1957) - Moravský Kočov

Antonín Strnad (1947) - Bruntál

Václav Wurst (1950) - Úvalno

Pavel Goldman (1944) - Krnov

Anna Svrčková (1951) - Město Albrechtice

Drahomíra Ivanecká (1939) - Rusín

Anna Marková (1935) - Osoblaha

Jiří Řezáč (1943) - Úvalno

Bohumír Bajtek (1945) - Jindřichov

Světluška Volná (1940) - Krnov

Josef Rusek (1931) – Krnov