Jsme noviny, které přinášejí nejvíce regionálního zpravodajství, přesto si myslíme, že setkání s vámi, čtenáři, nám může přinést další náměty k publikování a hlavně řešení problémů, které vás trápí. Chceme s vámi řešit nejen vážné věci, ale také se pobavit.

V odpoledních hodinách vystoupí místní soubory, pro děti jsou připraveny soutěže, zájemci si mohou odchytit svoji výhru v catch boxu a všichni dospělí zkusit štěstí ve hře o fabii.

Mimochodem je to i příležitost prohlédnout si nový typ fabie, o kterou se bude soutěžit. Přímo na místě se můžete také podívat, jak se tvoří noviny - ty stránky, které následující den vyjdou. Můžete do nich také přispět. Jak? To se dovíte právě na našem společném setkání. Budete mít také příležitost zadat do novin soukromou inzerci, a to se slevou 30 procent.

Rovněž si můžete objednat předplatné Deníku a k tomu získat velmi zajímavý dárek.

A pokud vám náhodou termín v Ostravě-Třebovicích nevyhovuje, přijďte na některou z dalších akcí Dne s Deníkem. Celkem se jich v kraji v období 2. dubna až 9. června uskuteční šestatřicet, z nichž osm přímo v Ostravě.

Na setkání s vámi se těší redakce Moravskoslezského deníku.

Program zábavného odpoledne

* Setkání s novináři

* Grafická tvorba novin

* Fotografování s profesionály

* Zpracování vlastních fotografi í a námětů na reportáž

* Soutěže pro děti

* Soutěž o novou Škodu Fabii

* Ukázky prací Českého červeneho kříže (měření tlaku a první pomoc)

* Dárky do soutěží věnoval Velkoobchod Jaromír Bárta

* Občerstvení

* Kulturní vystoupení