„Celkově bych řekl, že to bylo hodně soubojové a kouskované. Hra neměla spád a tempo. Přizpůsobili jsme se tomuto stylu, nebyli jsme přesní na míči a i soubojově jsme byli v určitých fázích horším týmem. Tam musíme přidat," konstatoval ostravský trenér Josef Dvorník, který se v sobotu musel obejít bez zraněného Elekany, naopak v závěru utkání se po dlouhé nucené pauze a operacích znovu objevil na hřišti na pár minut uzdravený Bitta.

„Do dvacáté minuty jsme si byli schopni vytvořit dvě stoprocentní příležitosti, které jsme bohužel neproměnili. Tím soupeř získal pocit, že s námi může hrát vyrovnanou partii a tak to i bylo. Pak si i soupeř vytvořil dvě příležitosti, ve kterých nás podržel Kubný," popsal kouč průběh duelu do přestávky.

„Ve druhém poločase se to trošku zlepšilo, zkusili jsme si pak pomoct střídáním a taky jsme si vytvořili dvě příležitosti, ale stejně tak i soupeř. Šance byly na obou stranách. Remíza tedy odpovídá průběhu. Pro nás je to plusový bod z venkovního utkání," dodal Josef Dvorník.

V Blansku mladá rezerva ligového Baníku remizovala počtvrté v sezoně, kromě toho v jedenácti odehraných duelech už sedmkrát zvítězila. V dalším kole v neděli 15. října přivítá na Bazalech Znojmo.

MSFL – 10. kolo:

Blansko – Baník Ostrava B 0:0

Rozhodčí: Slabý – Slováček, Vychodil. ŽK: Jaroš – Samuel, Temel. Diváci: 220.

Baník Ostrava B: Kubný - Krupička, Měkota, Říha, Samuel (78. Látal) - Drozd (87. Bitta), Holaň, Šudák (66. Jamiu) - Málek, Chvěja (66. Temel), Hapal (66. Bewene). Trenér: Josef Dvorník.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...