„Bezprostředně po utkání cítíme trošičku zklamání, ale je to plusový bod z venku. Slovácko je kvalitní soupeř, který nepatří tam, kde je momentálně, a půjde nahoru,“ konstatoval trenér „béčka“ Baníku Josef Dvorník.

Slovácko i přes zisk bodu v tabulce kleslo ze 17. na poslední 18. místo. „Naše strategie byla nasadit rychlostní typy až do průběhu utkání. A myslím, ze ten plán vycházel, protože Šudák, hlavně Kilibarda i Fadairo to hodně oživili a po výborné akci Kilibardy jsme dali i gól,“ vrátil se ostravský kouč k 77. minutě.

„V podstatě hned po vedoucím gólu nám tam propadl po rohu míč a soupeř vyrovnal. To by se nám stávat nemělo,“ upozornil Josef Dvorník po trefě domácího Kratochvíly.

Rezerva Baníku nakonec mohla přijít i o bod za remízu, branka Kvasiny v nastavení ale neplatila kvůli úmyslnému hraní rukou.

„Když to vezmu celkově, byl to vyrovnaný zápas, měli jsme tam nějaké ošemetné situace, ale to i soupeř. Byl těžší terén, my byli ti, kdo chtěli tvořit, takže to svědčilo spíše soupeři, který nakopával. Ale na to se nechci vymlouvat,“ dodal ostravský kouč.

V dalším kole Baník v neděli 31. března hostí na Bazalech Rosice.

MSFL – 20. kolo:

Slovácko B – Baník Ostrava B 1:1 (0:0)

Branky: 80. Kratochvíla – 77. Samuel. Rozhodčí: Machorek – Tomanec, Prokůpek. ŽK: Holásek, Kim, Okoromi, Kvasina, Němčický (trenér), Šuškavčevič (asistent) - Sirotek, Šudák. Diváci: 122.

Baník B: Markovič - Sanneh, Uchenna, Říha, Sirotek - Málek (60. Šudák), Drozd (73. Fadairo), Holaň, Samuel - Chvěja (73. Kilibarda), Kašpárek. Trenér: Josef Dvorník.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...