„Musím poděkovat celému týmu, každý dnes odvedl svůj kus práce, kterým přispěl ke třem důležitým bodům. Za to jsem velmi rád,“ pochválil ostravský trenér Josef Dvorník své svěřence.

K dispozici měl navíc z ligového „áčka“ Rakovana, Koláře, Natchkebiu a Ndyiaeho. „Začátek jsme měli dobrý, ale neproměnili jsme jednu šanci Elekanou a pak jsme nedotáhli akce kolem třiceti, dvaceti metrů,“ vrátil se kouč dění na hřišti v úvodní pětačtyřicetiminutovce. Skončila bezgólovou remízou 0:0.

Fotbalisté Slovácka B (bílé dresy) ve 22. kole MSFL přehráli Frýdlant nad Ostravicí 4:0.
Fotbalové soutěže na Moravě a ve Slezsku - MSFL

„Do druhého poločasu jsme naopak nevstoupili úplně dobře, ale znovu nám vyšla všechna střídání, která zvedla naši hru,“ vysvětlil Josef Dvorník, proč v neděli na trávník postupně vyslal Temela, Kilibardu a Drozda.

„Byli jsme pak silnější na míči a podařilo se nám vstřelit gól. V závěru jsme tam na poslední minuty poslali Patrika Měkotu, abychom uskákali centry do našeho vápna. Dolů šel Kuba Drozd, ale nikoliv kvůli výkonu, i on odehrál svou část utkání dobře. Bylo to čistě z taktických důvodů, abychom vzadu získali na poslední minuty výšku. Celkově pochvala celému týmu za důležité tři body,“ radoval se Josef Dvorník trenér z dvanácté výhry v tomto ročníku třetí ligy.

V příštím kole čeká „béčko“ Baníku v neděli 14. dubna na Bazalech derby s Hlučínem.

Fotbalisté Baníku Ostrava (v modrém) v utkání 27. kola FORTUNA:LIGY v Jablonci.
Osmnáct let čekání skončilo! Baník dobyl jabloneckou Střelnici, rozhodl vlastňák

MSFL – 22. kolo:

Zlín B – Baník Ostrava B 0:1 (0:0)

Branka: 70. Kilibarda. Rozhodčí: Svoboda – Mrázek, Vlk. ŽK: Uchenna, Kilibarda (oba Baník B). Diváci: 170.

Baník B: Kubný - Krupička, Uchenna, Říha, Sanneh - Šudák (73. Drozd, 90+3. Měkota), Holaň, Elekana (64. Temel), Samuel (64. Kilibarda) - Fadairo, Kašpárek. Trenér: Josef Dvorník.

#facr-vysledky|15545 |22#


Načítám tabulku ...