„Utkání bych rozdělil na dvě části - do vyloučení a po něm. V prvním poločase jsme dali pěkný gól, působili jsme fotbalově a dostávali jsme se do obrany Uničova. Ovšem znovu jsme se nedokázali vyvarovat chyb, podržel nás ale brankář Hrubý,“ hodnotil pro web klubu trenér Baníku B Josef Dvorník úvodní pětačtyřicetiminutovku.

TJ Unie Hlubina - FC Baník Ostrava B 1:4 (příprava, 15. 7. 2023).
Derby ligových rezerv v MSFL ovládl na Bazalech Baník, Karviná zabrala po pauze

Po přestávce ovšem srovnal skóre na 1:1 uničovský Svoboda. A jen o dvě minuty opustil hřiště domácí Krč, jehož nesportovní chování rozhodčí ocenili druhou žlutou kartou v zápase.

„Ve druhé půlce jsme ještě chtěli zvýšit tempo, ale po vyloučení jsme už hráli naopak trochu pomaleji a hra neměla takový spád. Soupeř to kouskoval a byl nebezpečný po standardních situacích,“ popsal Josef Dvorník dění na hřišti.

„I tak jsme tam ale měli dvě dobré gólové situace, které vychytal domácí brankář,“ vrátil se kouč „béčka“ Baníku k nevyužité přesilovce svého týmu, která i s nastavením trvala čtyřicet minut.

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí – FK Frýdek-Místek 3:3 (1. kolo MSFL – 5. 8. 2023)
Fotbalové soutěže na Moravě a ve Slezsku - MSFL

MSFL – 2. kolo:

Uničov - Baník Ostrava B 1:1 (0:1)

Branky: 52. Svoboda - 15. Elekana. Rozhodčí: Cieslar - Řezníček, Malimánek. ŽK: Krč, Ambrozek, Saňák, Kvapil – Remiáš, Samuel. ČK: 54. Krč (Uničov). Diváci: 235.

Baník Ostrava B: Hrubý - Krupička, Měkota, Temel (46. Remiáš), Madleňák - Holaň, Drozd (73. Samuel), Grygar - Málek (64. Látal), Chvěja, Elekana (73. Šudák). Trenér: Josef Dvorník.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...