„Celému týmu od gólmana po posledního náhradníka musím vyseknout poklonu. Na hráčích bylo vidět, že chtějí získat tři body,“ pochválil své bojovné svěřence Josef Dvorník, trenér „béčka“ Baníku.

„Myslím, že až na jednu situaci jsme byli v první půli lepší. Snažili jsme se kombinovat a chodit dopředu, měli jsme tam ale technické nedostatky, ve kterých se nechováme ještě tak vyspěle. Na tom budeme pracovat,“ zůstal kouč Ostravanů i přes vítězství kritický k výkonu týmu.

Fotbalisté Třince porazili v sobotním dopoledním šlágru 19. kola MSFL vedoucí rezervu Karviné 2:1.
Fotbalové soutěže na Moravě a ve Slezsku - MSFL

Gólů se přes tři stovky diváků dočkaly na Bazalech až po přestávce, kdy Krupička vyražený balon Kvapilem po střele Málka poslal v 56. minutě za jeho záda. A přesně o dvacet minut později po přihrávce Málka zvýšil Samuel na 2:0. „Po vstřelené brance jsme se více uklidnili. Měli jsme i další situace a dali krásnou druhou branku,“ ocenil Josef Dvorník.

Soupeř se prosadil až v závěru zásluhou Svobody, který po dlouhém autu skóroval dorážkou z deseti metrů. „Velmi cenné vítězství. Věřím, že nám to pomůže, kluci naberou více sebevědomí a klidu v přechodové fázi,“ dodal kouč Baníku B, který je tabulce druhý se stejným počtem 36 bodů jako první MFK Karviná B. Další zápas hraje v sobotu 23. března na hřišti sedmnáctého Slovácka.

Sektor fanoušků Baníku Ostrava v Pardubicích.
Fanoušci Baníku v Pardubicích, na výjezdu i Mladí chachaři. Hapal udělal změny

MSFL – 19. kolo:

Baník Ostrava B – Uničov 2:1 (0:0)

Branky: 56. Krupička, 78. Samuel – 84. Svoboda. Rozhodčí: Drozdy – Tomanec, Mayer. ŽK: Holaň, Kubný, Dvorník (trenér) – Kamas. Diváci: 320.

Baník Ostrava B: Kubný - Krupička, Uchenna, Říha, Sirotek - Málek, Holaň, Chvěja (86. Temel), Samuel (91. Hapal) - Fadairo (65. Drozd), Kašpárek. Trenér: Josef Dvorník.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...