Co se na trávníku stalo? Podle zápisu o utkání měl heřmanický Dino Trajkovski udeřit zatnutou pěstí do obličeje v přerušené hře nepřiměřenou silou domácího Jacka Daniela Kocembu. „Po udělení červené karty nechtěl hráč opustit hrací plochu a dále urážel rozhodčího slovy: To si děláš p..u ty č…u, že mi za tohle dáš červenou,“ uvádí v zápise hlavní sudí Roman Labaš.

Fotbalisté Tiché odehráli poslední zápas v I.B třídě v pátek 10. června v Ostravici, kde vyhráli 1:0. K závěrečnému duelu sezony se jim v sobotu nedostavil soupeř z Fryčovic. Utkání vyhrají kontumačně 3:0 a s 55 body ovládnou skupinu D.
Rozhodnuto: S Krnovem jde do divize Břidličná, Vřesina si vykopala kraj

Kocemba se za boxerský úder ihned pomstil, v přerušené hře kopl Trajkovského ze strany do oblasti boku nepřiměřenou silou. „Hráč takto reagoval na udeření. Po udělení červené karty spořádaně opustil hrací plochu,“ vysvětuje v zápise hlavní rozhodčí Roman Labaš udělení obou červených karet v 78. minutě.

Fotbalisté Fulneku krajský přebor letos nedohráli, na jaře se odhlásili ze soutěže. Fotogalerie je z utkání s Oldřišovem.
Chybí muži. Fotbalových soutěží je hodně, potřebují reorganizovat, zní z kraje

Divize F - závěrečné 14. kolo:

MFK Havířov - FC Heřmanice Slezská 4:0 (1:0)

Branky: 23. a 84. Heller, 61. Ciku, 74. Bajzath. Rozhodčí: Labaš - Jurajda, Fryč. ŽK: Trajkovski, Andrejko, Kaizar (všichni Heřmanice). ČK: 78. Kocemba - 78. Trajkovski. Diváci: 150.

Havířov: Majerczyk (87. Přibyl) - Podešva, Malcharek, Skoupý - Heller, Kocemba, Ciku, Mensah, Michalek (68. Bajzath - 87. Velčovský) - Míra (46. Streit), Wojnar (73. Kisza). Trenér: Miroslav Matušovič.

Heřmanice: Andrejko - Trajkovski, Kaizar, Velička, Krajčo (90. Bůžek), Opata, Kebísek (80. Šleis), Ságner, Šimáček, Dujsík (62. Stoklasa), Půda (80. Kaňák). Trenér: Jaroslav Mlčoch.


Načítám tabulku ...