„Do utkání jsme vstoupili dobře díky chybě v obraně hostů, což nás povzbudilo do další práce,“ řekl na úvod trenér Hlubiny Zdeněk Skotnica. „Bohužel jsme trénovali pouze jednou na přírodní trávě a na hráčích byla znát nervozita. Břidličná byla navíc posílená a neměli jsme to tak snadné jako na podzim,“ vykládal domácí kouč.

„Naštěstí jsme přidali do přestávky druhý gól, což nás uklidnilo. Mrzí mě, že jsme v druhé půli nenavýšili na 3:0, kdy jsme šli sami na brankáře, mohlo být po zápase. Jsem ale rád, že jsme hosty v druhé půli do ničeho nepustili a potvrdili jsme nejlepší obranu v soutěži,“ dodal Zdeněk Skotnica, jehož tým inkasoval ve 14 zápasech pouhých 13 branek.

„Jsem samozřejmě spokojený. Ve druhé půli mohla přijít i třetí branka, tu situaci jsem ale trochu podcenil. Hlavní je, že jsme zápas zvládli a vyhráli. Ty góly jsou spíše taková odměna,“ uzavřel s úsměvem na tváři po parádní premiéře dvougólový Jiří Hrušovský. „Sázel jsem na něj, je to rychlostní typ hráče. Odmakal to, pomohl dvěma góly. Hrál výborně,“ chválil kouč Zdeněk Skotnica.

Divize F – 14. kolo (sobota 18. 3. 2023):

Hlubina – Břidličná 2:0 (2:0)

Branky: 4. a 41. Hrušovský. Rozhodčí: Ganaj – Kaloč, Janeček. ŽK: Tomek – Bala, Pančochář, Kutty. Diváci: 120.

Hlubina: Otoupalík - Šindler, Tomek, Krčmařík, Frébort - Petrík, Knedla (81. Podraza) - Förster (73. Bobčík), Hrušovský (73. Foniok), Chlopek (60. Bělíček) - Sasko (60. Kalay). Trenér: Skotnica.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...