Letošní novinkou je rozšíření divizí ze 14 na 16 účastníků. Dalším nováčkem skupiny F je Vratimov, který postoupil z druhého místa krajského přeboru, svůj první zápas odehraje v sobotu doma s Jeseníkem. Po roce se do divize z MSFL vrátily Vítkovice, které začínají v neděli v Bruntálu.

V divizi F chybí po postupu do MSFL rezerva ligové Karviné, ale také Nový Jičín a Rýmařov. Oba týmy se rozhodly pro účast ve skupině E, místo nich vedle tradičního Valašského Meziříčí, které tuto soutěž hrálo i v minulé sezoně, doplnily „efko“ Jeseník a Šumperk z Olomouckého kraje.

Řepiště vyhrálo na Valašsku.
Nováček z Řepiště řádil, domácím Valachům nasázel čtyři góly

Divize F – los podzimu 2023

1. kolo – pátek 4. srpna: Valašské Meziříčí – Řepiště 0:4 (8. Veselý, 9. Teplý, 24. Kuboš, 81. vlastní Bystřičan), sobota 5. srpna: Opava B – Bohumín (10.15, Velké Hoštice), Vratimov – Jeseník (10.15), Břidličná – Hlubina (15), neděle 6. srpna: Šumperk – Havířov, Polanka nad Odrou – Bílovec, Bruntál – Vítkovice, Frenštát p. R. - Krnov (vše v 17).

2. kolo – sobota 12. srpna: Jeseník – Bruntál, Hlubina – Šumperk, Řepiště – Břidličná (vše v 17), neděle 13. srpna: Havířov - Polanka n. O. (10.15), Krnov – Vítkovice (15), Bohumín – Vratimov, Bílovec - Opava B, Frenštát p. R. - Val. Meziříčí (vše v 17).

3. kolo – pátek 18. srpna: Val. Meziříčí – Krnov (17), sobota 19. srpna: Opava B – Havířov (10.15, Velké Hoštice), Vratimov – Bílovec (10.15), Břidličná - Frenštát p. R. (16.30), Vítkovice – Jeseník (17, TC Vista), neděle 20. srpna: Bruntál – Bohumín, Šumperk – Řepiště, Polanka n. O. – Hlubina (vše v 16.30).

4. kolo (26. a 27. 8.): Hlubina - Opava B, Řepiště - Polanka n. O., Val. Meziříčí – Břidličná, Havířov – Vratimov, Krnov – Jeseník, Bohumín – Vítkovice, Bílovec – Bruntál, Frenštát p. R. - Šumperk.

5. kolo (2. a 3. 9.): Opava B – Řepiště, Vratimov – Hlubina, Břidličná – Krnov, Vítkovice – Bílovec, Jeseník – Bohumín, Šumperk - Val. Meziříčí, Polanka n. O. - Frenštát p. R., Bruntál – Havířov.

6. kolo (9. a 10. 9.): Val. Meziříčí - Polanka n. O., Břidličná – Šumperk, Hlubina – Bruntál, Řepiště – Vratimov, Havířov – Vítkovice, Krnov – Bohumín, Bílovec – Jeseník, Frenštát p. R. - Opava B.

7. kolo (16. a 17. 9.): Opava B - Val. Meziříčí, Vratimov - Frenštát p. R., Vítkovice – Hlubina, Jeseník – Havířov, Bohumín – Bílovec, Bruntál – Řepiště, Šumperk – Krnov, Polanka n. O. - Břidličná.

8. kolo (23. a 24. 9.): Val. Meziříčí – Vratimov, Břidličná - Opava B, Hlubina – Jeseník, Řepiště – Vítkovice, Havířov – Bohumín, Krnov – Bílovec, Frenštát p. R. - Bruntál, Šumperk - Polanka n. O.

9. kolo (30. 9. a 1. 10.): Vratimov – Břidličná, Vítkovice - Frenštát p. R., Jeseník – Řepiště, Opava B – Šumperk, Polanka n. O. - Krnov, Bohumín – Hlubina, Bílovec – Havířov, Bruntál - Val. Meziříčí.

10. kolo (7. a 8. 10.): Hlubina – Bílovec, Řepiště – Bohumín, Val. Meziříčí – Vítkovice, Břidličná – Bruntál, Šumperk – Vratimov, Polanka n. O. - Opava B, Frenštát p. R. - Jeseník, Krnov – Havířov.

11. kolo (14. a 15. 10.): Opava B – Krnov, Vratimov - Polanka n. O., Vítkovice – Břidličná, Jeseník - Val. Meziříčí, Havířov – Hlubina, Bohumín - Frenštát p. R., Bílovec – Řepiště, Bruntál – Šumperk.

12. kolo (21. a 22. 10.): Řepiště – Havířov, Val. Meziříčí – Bohumín, Břidličná – Jeseník, Opava B – Vratimov, Šumperk – Vítkovice, Polanka n. O. - Bruntál, Frenštát p. R. - Bílovec, Krnov – Hlubina.

13. kolo (28. a 29. 10.): Vratimov – Krnov, Hlubina – Řepiště, Vítkovice - Polanka n. O., Jeseník – Šumperk, Havířov - Frenštát p. R., Bohumín – Břidličná, Bílovec - Val. Meziříčí, Bruntál - Opava B.

14. kolo (4. a 5. 11.): Vratimov – Bruntál, Val. Meziříčí – Havířov, Břidličná – Bílovec, Opava B – Vítkovice, Šumperk – Bohumín, Polanka n. O. - Jeseník, Krnov – Řepiště, Frenštát p. R. - Hlubina.

15. kolo (11. a 12. 11.): Vítkovice – Vratimov, Jeseník - Opava B, Hlubina - Val. Meziříčí, Řepiště - Frenštát p. R., Havířov – Břidličná, Bohumín - Polanka n. O., Bílovec – Šumperk, Bruntál – Krnov.