Hlubina prohrávala už od 13. minuty po trefě Klimpara, po hodině hry zvyšoval na konečných 2:0 Pyclík. Ambiciózní mužstvo z Ostravy padlo potřetí v sezoně, v posledních čtyřech duelech získalo jen čtyři z možných dvanácti bodů a přišlo o pozici lídra soutěže.

„K čemu nám je držení míče skoro v celém zápase, když nejsme schopni dostat ho ani jednou do brány?“ ptal se sám sebe na úvod hodnocení pro Deník trenér Hlubiny Zdeněk Skotnica. „Domácí dali dva góly po naší nedůslednosti v obraně,“ pokračoval kouč Unie.

„Terén byl katastrofální pro obě strany, úplné brambořiště. Je k zamyšlení, proč se na tom vůbec hraje. Dejme raději dvě středy v normálních podmínkách, než hrát na vodě a v bahně, protože to nikoho nebaví a jde také o zdraví hráčů,“ prohlásil Zdeněk Skotnica.

„Věřím, že si spravíme chuť v posledním domácím utkání s Valašským Meziříčím,“ dodal pozitivně trenér TJ Unie Hlubina Zdeněk Skotnica, který tak připomněl, že končí podzimní část. Samotný duel je naplánován na sobotu 11. listopadu s výkopem ve 14 hodin.

14. kolo divize F (neděle 5. 11. 2023):

Frenštát pod Radhoštěm – Hlubina 2:0 (1:0)

Branky: 13. Klimpar, 63. Pyclík. Rozhodčí: Svoboda – Poláček, Kostelník. ŽK: Kalfas, Strnad, Macura – Schmutz. Diváci: 226.

Unie Hlubina: Otoupalík – Bělíček, Vykopal (79. Schmutz), Šindler, J. Frébort – Marciňa (45. Petrík), Blahuta (45. Tomek) – Hrušovský (74. Konečný), Sasko, Kalay (60. D. Frébort). Trenér: Skotnica.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...