Hlubina rozhodla v první půli, kdy vstřelila všechny tři branky. „V Jeseníku bylo po prvním poločase v podstatě hotovo. Máme shodnou třetí výhru 3:0 po sobě a tedy i další čisté konto, se kterým jsme spokojeni. Herně to nebylo úplně ono, hlavně finální a předfinální fáze může být daleko lepší a je třeba na tom neustále pracovat,“ řekl Deníku trenér Hlubiny Zdeněk Skotnica.

„Bylo rozhodně dobře, že už po pěti minutách jsme si pomohli k vedení standardní situací a důrazem při dorážce Saska. Poté jsme měli územní převahu, ale domácí také zahrozili a Otoupalík musel zasahovat. Na 2:0 zvyšoval po dalším rohu Badalyan. V nastavení první půle ještě přesně k tyči trefil přímý volný kop Förster a šlo se do kabin,“ vykládal kouč Unie.

„Ve druhé půli jsme soupeři už nedovolili vůbec nic, bohužel sami jsme špatně řešili jednu akci za druhou, a tak se následně skóre již nezměnilo. V dalším utkání přivítáme doma nepříjemný Bohumín a chceme, aby zůstali všechny tři body nám,“ dodal Zdeněk Skotnica, jehož svěřenci sehrají zmíněný duel 24. kola na vlastním hřišti v sobotu 4. května od 16.30 hodin.

23. kolo divize F (sobota 27. 4. 2024):

Jeseník – Hlubina 0:3 (0:3)

Branky: 5. Sasko, 39. Badalyan, 45+2. Förster. Rozhodčí: Labaš – Vejtasa, Votava. ŽK: Grulich, Červeňák, Krézek, Cekuras – J. Frébort, Vykopal. Diváci: 220.

TJ Unie Hlubina: Otoupalík – J. Frébort, Dybal, Förster (75. Vykopal), Sasko (62. Macíček), Badalyan (62. Kalay), Látal, Marciňa (46. Jurčák), Nevřela (69. Bělíček), Hrušovský, Šindler. Trenér: Zdeněk Skotnica.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...