Úspěšnými střelci hostí byli produktivní útočníci Ondřej Pyclík a Matyáš Richtár. První jmenovaný se prosadil těsně před koncem první půle, druhý pak deset minut před koncem. Vítkovice vybojovaly na jaře plných devět bodů při skóre 7:2.

„Věděli jsme, že soupeř je na vítězné vlně a těží hlavně ze standardních situací. My jsme chtěli hrát naši hru, tedy trpělivě, kombinačně po zemi, přenášet hru a využívat okénka v defenzívě. To se nám dařilo, byť nás trochu trápí finální fáze,“ začal hodnotit duel kouč Vítkovic Karel Semelka.

Baník Ostrava B - Zlín B 0:3 (24. kolo MSFL, 17. 4. 2022).
Baník v bitvě rezerv vyhořel se Zlínem. Výsledek? Hrůzostrašný, uznal nový kouč

„Ve 40. minutě se ke standardce na hranici šestnáctky postavil Ondra Pyclík a udělal to fantasticky - ranou na stranu brankáře o tyč. V šatně jsme si řekli, že nesmíme slevit a rychle a poctivě přistupovat k protihráčům, aby se nedostali do kombinace,“ pokračoval Semelka.

„Tím jim nezbylo než nakopávat na hrotového útočníka, jehož jsme dobře pokryli, a tak se k ničemu nedostali. Naopak jsme od 60. minuty měli převahu, kdy jsme se dostali do spousty brejkových příležitostí, bohužel jsme proměnili pouze jedinou,“ dodal Karel Semelka.

Fotbalové utkání přeboru Moravskoslezského kraje: Hlubina - Petřvald na Moravě, 2. dubna 2022 v Ostravě.
Hlubina se s Těšínem nepárala, čtyřikrát udeřila a je o něco blíž nejlepším

18. kolo divize F (sobota 16. 4. 2022):

Nový Jičín – Vítkovice 0:2 (0:1)

Branky: 39. Pyclík, 80. Rychtár. Rozhodčí: Šimoník - Vlk, Kostelník. ŽK: Nippert, Heiník, Gaži, Hurta - Motyčka, Vrbka. ČK: 87. Heiník (Nový Jičín). Diváci: 120.

Vítkovice: Matěj - Tamajka, Raška, Němec - Zouhar (90. Kohut), Motyčka, Opatřil, Tkáč, Vrbka - Pyclík (89. Gula), Richtár. Trenér: Semelka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...