Svěřenci trenéra Jiřího Balcárka začnou 20. července doma s Chrudimí. Druhá liga startuje o týden později než ta první. První výjezd absolvují Vítkovice do Jihlavy, pak mají doma nováčka z Vyšehradu.

Na derby s Třincem dojde 5. října. Termíny se ještě budou měnit.

Podzimní část bude mít 16 kol, první jarní kolo se tedy opět předehrává. Jaro pro Vítkovické začne 7. března 2020 v Praze na Vyšehradě.

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2019/2020

1. kolo (20.7.2019)

SK Líšeň - FK Varnsdorf

FK Dukla Praha - FK FOTBAL Třinec

MFK Vítkovice - MFK Chrudim

FK Baník Sokolov - FC Hradec Králové

FK Ústí nad Labem - FC Vysočina Jihlava

FK Pardubice - FK Viktoria Žižkov

FC Sellier & Bellot Vlašim - FC Zbrojovka Brno

1. SK Prostějov - FK Slavoj Vyšehrad

2. kolo (27.7.2019)

FK Varnsdorf - FK FOTBAL Třinec

1. SK Prostějov - FC Sellier & Bellot Vlašim

FC Zbrojovka Brno - FK Pardubice

FK Slavoj Vyšehrad - FK Ústí nad Labem

FK Viktoria Žižkov - FK Baník Sokolov

FC Vysočina Jihlava - MFK Vítkovice

FC Hradec Králové - FK Dukla Praha

MFK Chrudim - SK Líšeň

3. kolo (3.8.2019)

FK Varnsdorf - MFK Chrudim

FK FOTBAL Třinec - FC Vysočina Jihlava

SK Líšeň - FC Hradec Králové

FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov

MFK Vítkovice - FK Slavoj Vyšehrad

FK Baník Sokolov - FC Zbrojovka Brno

FK Ústí nad Labem - 1. SK Prostějov

FK Pardubice - FC Sellier & Bellot Vlašim

4. kolo (10.8.2019)

FC Sellier & Bellot Vlašim - SK Líšeň

1. SK Prostějov - FK Pardubice

FC Zbrojovka Brno - FK Ústí nad Labem

FK Slavoj Vyšehrad - FK Baník Sokolov

FK Viktoria Žižkov - MFK Vítkovice

FC Vysočina Jihlava - FK Dukla Praha

FC Hradec Králové - FK Varnsdorf

MFK Chrudim - FK FOTBAL Třinec

5. kolo (17.8.2019)

FK Varnsdorf - FC Vysočina Jihlava

FK FOTBAL Třinec - FC Hradec Králové

SK Líšeň - FK Slavoj Vyšehrad

FK Dukla Praha - FC Zbrojovka Brno

MFK Vítkovice - 1. SK Prostějov

FK Baník Sokolov - FC Sellier & Bellot Vlašim

FK Ústí nad Labem - FK Pardubice

MFK Chrudim - FK Viktoria Žižkov

6. kolo (24.8.2019)

FK Pardubice - FK Baník Sokolov

FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Ústí nad Labem

1. SK Prostějov - FK FOTBAL Třinec

FC Zbrojovka Brno - MFK Vítkovice

FK Slavoj Vyšehrad - FK Dukla Praha

FK Viktoria Žižkov - FK Varnsdorf

FC Vysočina Jihlava - SK Líšeň

FC Hradec Králové - MFK Chrudim

7. kolo (31.8.2019)

FK Varnsdorf - FK Ústí nad Labem

FK FOTBAL Třinec - FC Zbrojovka Brno

SK Líšeň - FK Viktoria Žižkov

FK Dukla Praha - FC Sellier & Bellot Vlašim

MFK Vítkovice - FK Pardubice

FK Baník Sokolov - 1. SK Prostějov

FC Hradec Králové - FC Vysočina Jihlava

MFK Chrudim - FK Slavoj Vyšehrad

8. kolo (14.9.2019)

FK Ústí nad Labem - FK Baník Sokolov

FK Pardubice - FK Dukla Praha

FC Sellier & Bellot Vlašim - MFK Vítkovice

1. SK Prostějov - FK Varnsdorf

FC Zbrojovka Brno - SK Líšeň

FK Slavoj Vyšehrad - FK FOTBAL Třinec

FK Viktoria Žižkov - FC Hradec Králové

FC Vysočina Jihlava - MFK Chrudim

9. kolo (21.9.2019)

FK Varnsdorf - FK Pardubice

FK FOTBAL Třinec - FK Viktoria Žižkov

SK Líšeň - 1. SK Prostějov

FK Dukla Praha - FK Ústí nad Labem

MFK Vítkovice - FK Baník Sokolov

FC Vysočina Jihlava - FC Zbrojovka Brno

FC Hradec Králové - FK Slavoj Vyšehrad

MFK Chrudim - FC Sellier & Bellot Vlašim

10. kolo (28.9.2019)

FK Baník Sokolov - FK Dukla Praha

FK Ústí nad Labem - MFK Vítkovice

FK Pardubice - SK Líšeň

FC Sellier & Bellot Vlašim - FK FOTBAL Třinec

1. SK Prostějov - MFK Chrudim

FC Zbrojovka Brno - FC Hradec Králové

FK Slavoj Vyšehrad - FK Varnsdorf

FK Viktoria Žižkov - FC Vysočina Jihlava

11. kolo (5.10.2019)

FK Varnsdorf - FC Sellier & Bellot Vlašim

FK FOTBAL Třinec - MFK Vítkovice

SK Líšeň - FK Ústí nad Labem

FK Dukla Praha - 1. SK Prostějov

FK Viktoria Žižkov - FK Slavoj Vyšehrad

FC Vysočina Jihlava - FK Baník Sokolov

FC Hradec Králové - FK Pardubice

MFK Chrudim - FC Zbrojovka Brno

12. kolo (19.10.2019)

MFK Vítkovice - FK Dukla Praha

FK Baník Sokolov - SK Líšeň

FK Ústí nad Labem - MFK Chrudim

FK Pardubice - FK FOTBAL Třinec

FC Sellier & Bellot Vlašim - FC Hradec Králové

1. SK Prostějov - FK Viktoria Žižkov

FC Zbrojovka Brno - FK Varnsdorf

FK Slavoj Vyšehrad - FC Vysočina Jihlava

13. kolo (26.10.2019)

FK Varnsdorf - FK Baník Sokolov

FK FOTBAL Třinec - FK Ústí nad Labem

SK Líšeň - MFK Vítkovice

FK Slavoj Vyšehrad - FC Sellier & Bellot Vlašim

FK Viktoria Žižkov - FC Zbrojovka Brno

FC Vysočina Jihlava - FK Pardubice

FC Hradec Králové - 1. SK Prostějov

MFK Chrudim - FK Dukla Praha

14. kolo (2.11.2019)

FK Dukla Praha - SK Líšeň

MFK Vítkovice - FK Varnsdorf

FK Baník Sokolov - FK FOTBAL Třinec

FK Ústí nad Labem - FC Hradec Králové

FK Pardubice - MFK Chrudim

FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Viktoria Žižkov

1. SK Prostějov - FC Vysočina Jihlava

FC Zbrojovka Brno - FK Slavoj Vyšehrad

15. kolo (9.11.2019)

FK Varnsdorf - FK Dukla Praha

FK FOTBAL Třinec - SK Líšeň

FC Zbrojovka Brno - 1. SK Prostějov

FK Slavoj Vyšehrad - FK Pardubice

FK Viktoria Žižkov - FK Ústí nad Labem

FC Vysočina Jihlava - FC Sellier & Bellot Vlašim

FC Hradec Králové - MFK Vítkovice

MFK Chrudim - FK Baník Sokolov

16. kolo (23.11.2019)

FK FOTBAL Třinec - FK Varnsdorf

FC Sellier & Bellot Vlašim - 1. SK Prostějov

FK Pardubice - FC Zbrojovka Brno

FK Ústí nad Labem - FK Slavoj Vyšehrad

FK Baník Sokolov - FK Viktoria Žižkov

MFK Vítkovice - FC Vysočina Jihlava

FK Dukla Praha - FC Hradec Králové

SK Líšeň - MFK Chrudim

17. kolo (7.3.2020)

MFK Chrudim - FK Varnsdorf

FC Vysočina Jihlava - FK FOTBAL Třinec

FC Hradec Králové - SK Líšeň

FK Viktoria Žižkov - FK Dukla Praha

FK Slavoj Vyšehrad - MFK Vítkovice

FC Zbrojovka Brno - FK Baník Sokolov

1. SK Prostějov - FK Ústí nad Labem

FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Pardubice

18. kolo (14.3.2020)

SK Líšeň - FC Sellier & Bellot Vlašim

FK Pardubice - 1. SK Prostějov

FK Ústí nad Labem - FC Zbrojovka Brno

FK Baník Sokolov - FK Slavoj Vyšehrad

MFK Vítkovice - FK Viktoria Žižkov

FK Dukla Praha - FC Vysočina Jihlava

FK Varnsdorf - FC Hradec Králové

FK FOTBAL Třinec - MFK Chrudim

19. kolo (21.3.2020)

FC Vysočina Jihlava - FK Varnsdorf

FC Hradec Králové - FK FOTBAL Třinec

FK Slavoj Vyšehrad - SK Líšeň

FC Zbrojovka Brno - FK Dukla Praha

1. SK Prostějov - MFK Vítkovice

FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Baník Sokolov

FK Pardubice - FK Ústí nad Labem

FK Viktoria Žižkov - MFK Chrudim

20. kolo (4.4.2020)

FK Baník Sokolov - FK Pardubice

FK Ústí nad Labem - FC Sellier & Bellot Vlašim

FK FOTBAL Třinec - 1. SK Prostějov

MFK Vítkovice - FC Zbrojovka Brno

FK Dukla Praha - FK Slavoj Vyšehrad

FK Varnsdorf - FK Viktoria Žižkov

SK Líšeň - FC Vysočina Jihlava

MFK Chrudim - FC Hradec Králové

21. kolo (11.4.2020)

FK Ústí nad Labem - FK Varnsdorf

FC Zbrojovka Brno - FK FOTBAL Třinec

FK Viktoria Žižkov - SK Líšeň

FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Dukla Praha

FK Pardubice - MFK Vítkovice

1. SK Prostějov - FK Baník Sokolov

FC Vysočina Jihlava - FC Hradec Králové

FK Slavoj Vyšehrad - MFK Chrudim

22. kolo (středa 15.4.2020)

FK Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem

FK Dukla Praha - FK Pardubice

MFK Vítkovice - FC Sellier & Bellot Vlašim

FK Varnsdorf - 1. SK Prostějov

SK Líšeň - FC Zbrojovka Brno

FK FOTBAL Třinec - FK Slavoj Vyšehrad

FC Hradec Králové - FK Viktoria Žižkov

MFK Chrudim - FC Vysočina Jihlava

23. kolo (18.4.2020)

FK Pardubice - FK Varnsdorf

FK Viktoria Žižkov - FK FOTBAL Třinec

1. SK Prostějov - SK Líšeň

FK Ústí nad Labem - FK Dukla Praha

FK Baník Sokolov - MFK Vítkovice

FC Zbrojovka Brno - FC Vysočina Jihlava

FK Slavoj Vyšehrad - FC Hradec Králové

FC Sellier & Bellot Vlašim - MFK Chrudim

24. kolo (25.4.2020)

FK Dukla Praha - FK Baník Sokolov

MFK Vítkovice - FK Ústí nad Labem

SK Líšeň - FK Pardubice

FK FOTBAL Třinec - FC Sellier & Bellot Vlašim

MFK Chrudim - 1. SK Prostějov

FC Hradec Králové - FC Zbrojovka Brno

FK Varnsdorf - FK Slavoj Vyšehrad

FC Vysočina Jihlava - FK Viktoria Žižkov

25. kolo (29.4.2020)

FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Varnsdorf

MFK Vítkovice - FK FOTBAL Třinec

FK Ústí nad Labem - SK Líšeň

1. SK Prostějov - FK Dukla Praha

FK Slavoj Vyšehrad - FK Viktoria Žižkov

FK Baník Sokolov - FC Vysočina Jihlava

FK Pardubice - FC Hradec Králové

FC Zbrojovka Brno - MFK Chrudim

26. kolo (2.5.2020)

FK Dukla Praha - MFK Vítkovice

SK Líšeň - FK Baník Sokolov

MFK Chrudim - FK Ústí nad Labem

FK FOTBAL Třinec - FK Pardubice

FC Hradec Králové - FC Sellier & Bellot Vlašim

FK Viktoria Žižkov - 1. SK Prostějov

FK Varnsdorf - FC Zbrojovka Brno

FC Vysočina Jihlava - FK Slavoj Vyšehrad

27. kolo (9.5.2020)

FK Baník Sokolov - FK Varnsdorf

FK Ústí nad Labem - FK FOTBAL Třinec

MFK Vítkovice - SK Líšeň

FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Slavoj Vyšehrad

FC Zbrojovka Brno - FK Viktoria Žižkov

FK Pardubice - FC Vysočina Jihlava

1. SK Prostějov - FC Hradec Králové

FK Dukla Praha - MFK Chrudim

28. kolo (13.5.2020)

SK Líšeň - FK Dukla Praha

FK Varnsdorf - MFK Vítkovice

FK FOTBAL Třinec - FK Baník Sokolov

FC Hradec Králové - FK Ústí nad Labem

MFK Chrudim - FK Pardubice

FK Viktoria Žižkov - FC Sellier & Bellot Vlašim

FC Vysočina Jihlava - 1. SK Prostějov

FK Slavoj Vyšehrad - FC Zbrojovka Brno

29. kolo (16.5.2020)

FK Dukla Praha - FK Varnsdorf

SK Líšeň - FK FOTBAL Třinec

1. SK Prostějov - FC Zbrojovka Brno

FK Pardubice - FK Slavoj Vyšehrad

FK Ústí nad Labem - FK Viktoria Žižkov

FC Sellier & Bellot Vlašim - FC Vysočina Jihlava

MFK Vítkovice - FC Hradec Králové

FK Baník Sokolov - MFK Chrudim

30. kolo (23.5.2020)

FK Varnsdorf - SK Líšeň

FK FOTBAL Třinec - FK Dukla Praha

MFK Chrudim - MFK Vítkovice

FC Hradec Králové - FK Baník Sokolov

FC Vysočina Jihlava - FK Ústí nad Labem

FK Viktoria Žižkov - FK Pardubice

FC Zbrojovka Brno - FC Sellier & Bellot Vlašim

FK Slavoj Vyšehrad - 1. SK Prostějov