Nejvíce nastřílených gólů:

SKUPINA A:

80 – Chlebičov

79 – Stará Bělá

69 – Bolatice

SKUPINA B:

94 – Vratimov B

78 – Řepiště

57 – Baník Albrechtice

Nejméně nastřílených gólů:

SKUPINA A:

26 – Zlatníky

27 – Slovan Ostrava

37 – Štěpánkovice

SKUPINA B:

25 – Dobrá

36 – Jablunkov

39 – Staré Město

Nejméně inkasovaných gólů:

SKUPINA A:

31 – Kravaře

32 – Bolatice

33 – Stará Bělá

SKUPINA B:

29 – Řepiště

34 – Baník Albrechtice

38 – Vratimov B

Nejvíc inkasovaných gólů:

SKUPINA A:

104 – Slovan Ostrava

79 – Zlatníky

70 – Malé Hoštice

SKUPINA B:

71 – Dobrá

70 – Jistebník

60 – Libhošť

Nejlepší střelci:

SKUPINA A:

25 – Jakub Vidiševský (Stará Bělá), Pavel Galvas (M. Lazce)

23 – Adam Korbel (Chlebičov)

22 – David Zbořil (Ludgeřovice)

SKUPINA B:

22 – Radim Jurča (Řepiště),

19 – Jiří Pilch (Bystřice)

18 – Antonín Chumchal (B. Albrechtice)

Brankáři s nulou:

SKUPINA A:

4 – Tomáš Hájek (Ludgeřovice), Lukáš Hudeček (Kravaře), Tomáš Preisner (Stará Bělá), Michal Tomíček (Bolatice)

SKUPINA B:

8 – Břetislav Gradek (Baník Albrechtice)

4 – Michal Daněk (Řepiště), Rostislav Galusik (Jablunkov), Lukáš Gaszczyk (Smilovice), Vojtěch Uher (Staré Město)

Nejtrestanější hráči – ŽK:

SKUPINA A:

11 – Richard Lichý (Hradec)

10 – Pavel Galvas (Mokré Lazce), Tomáš Hruzík (Vřesina)

9 – Tomáš Kabich, Petr Turanský (oba Darkovičky), Jan Radek (Chlebičov)

SKUPINA B:

9 – Matěj Moučka (Jistebník), Miroslav Koďousek (Stonava)

8 – Marek Kohut (Lučina), Patrik Chlopek (Vratimov B), Zbyněk Melčák (Libhošť), Adam Taraba, Martin Šimák (oba Jistebník), Vojtěch Borgosz (Smilovice)

Nejvíc červených karet:

SKUPINA A:

4 – Zlatníky

3 – Kozmice, Hradec n. M., Chlebičov

2 – Sn Ostrava, Štěpánkovice

SKUPINA B:

4 – Jistebník, Staré Město

3 – Libhošť, Řepiště

2 – Dobratice, Lučina, Stonava

Nejvíc odehraných minut:

SKUPINA A:

2409 – Marek Majkut (Vřesina)

2383 – Daniel Martiník (Ludgeřovice)

2382 – Jan Šula (Bolatice)

SKUPINA B:

2285 – Zbyněk Melčák (Libhošť)

2202 – Matěj Hanke (Dobrá)

2200 – Patrik Lýsek (Dobratice)

Nejvyšší vítězství:

SKUPINA A:

11:0 – Chlebičov – Sn Ostrava

10:1 – Stará Bělá – Sn Ostrava

9:0 – Ludgeřovice – Zlatníky

SKUPINA B:

11:3 – Vratimov B – Jistebník

9:0 – Baník Albrechtice – Staré Město

Nejvyšší návštěva diváků:

SKUPINA A:

530 – Štěpánkovice – Kravaře (1:1)

500 – Bolatice – Kravaře (2:3), Bolatice – Štěpánkovice (4:1)

400 – Kravaře – Bolatice (0:2)

SKUPINA B:

350 – Staré Město – B. Albrechtice (1:6), B. Albrechtice – Vratimov B (1:3)

280 – Jistebník – B. Albrechtice (1:1)

Nejnižší návštěva diváků:

SKUPINA A:

20 – Slovan Ostrava- Malé Hoštice (3:2)

35 – Mokré Lazce – Sn Ostrava (4:2), Darkovičky – Chlebičov (1:3), Darkovičky – Mokré Lazce (1:3)

SKUPINA B:

0 – Smilovice – Bystřice (2:1)

15 – Vratimov B – Libhošť (9:1)

20 – Řepiště – Jistebník (2:0), Smilovice – Jablunkov (1:2)