Nejvíce natřílených gólů:

SKUPINA A:

45 - Kravaře

42 - Stará Bělá

39 - Bolatice

SKUPINA B:

45 - Řepiště

40 - Vratimov B

30 - Bystřice, Baník Albrechtice

Nejméně nastřílených gólů:

SKUPINA A:

12 - Slovan Ostrava

13 - Štěpánkovice

18 - Zlatníky

SKUPINA B:

9 - Dobrá

17 - Lučina

19 - Jistebník

Fotogalerie: LibhostSmilovice

Nejméně inkasovaných gólů:

SKUPINA A:

15 - Kravaře

17 - Bolatice, Stará Bělá, Ludgeřovice

22 - Vřesina

SKUPINA B:

13 - Řepiště

16 - Bystřice

17 - Baník Albrechtice, Stonava

Nejvíce inkasovaných gólů:

SKUPINA A:

57 - Slovan Ostrava

35 - Hradec nad Moravicí

34 - Zlatníky

SKUPINA B:

44 - Jistebník

42 - Dobrá

35 - Smilovice

Fotogalerie: MaleHostchleb

Nejlepší střelci:

SKUPINA A:

14 - Pavel Galvas (Mokré Lazce)

13 - Radim Baranek (Kravaře), Jakub Vidiševský (Stará Bělá)

11 - Adam Korbel (Chlebičov)

10 - Vojta Těžký (Kravaře), Adam Felgenträger (Kozmice)

SKUPINA B:

14 - . Radim Jurča (Řepiště), Jan Smolarčík (Libhošť)

13 - Jiří Pilch (Bystřice)

10 - Antonín Chumchal (Baník Albrechtice)

9 - Zbyněk Bednář (Stonava), Ondřej Roháček (Staré Město), Martin Vlachovič (Smilovice)

Brankáři s nulou:

SKUPINA A:

2 - Tomáš Preisner (Stará Bělá), Daniel Kurka (Kravaře), Tomáš Hájek (Ludgeřovice)

SKUPINA B:

4 - Jakub Galusik (Bystřice)

3 - Michal Daněk (Řepiště)

2 - Břetislav Gradek (Baník Albrechtice), Ján Štromp (Vratimov B), Jakub Stach (Stonava), Ondřej Dubec (Libhošť)

Nejvíc žlutých karet:

SKUPINA A:

33 - Kozmice

31 - Stará Bělá

28 - Chlebičov

27 - Darkovičky, Vřesina

26 - Zlatníky

SKUPINA B:

34 - Jistebník,

28 - Staré Město, Stonava

27 - Bystřice, Smilovice

25 - Vratimov

24 - Dobratice

Nejtrestanější hráči - ŽK:

SKUPINA A:

6 - Patrik Stříbný (Malé Hoštice)

5 - Pavel Galvas (Mokré Lazce), Daniel Kožušník (Štěpánkovice), Tomáš Hruzík (Vřesina), Martin Korbel (Zlatníky), Tomáš Brezovský (Stará Bělá), Michal Remeš (Kozmice), Jan Radek (Chlebičov)

4 - Jan Šula, Jan Šamárek (oba Bolatice), Lukáš Lindovský, Martin Bajger, Petr Turanský (všichni Darkovičky), David Drexler (Chlebičov), David Moša (Mokré Lazce), Dominik Klinger, David Kostka (oba Malé Hoštice), Richard Lichý (Hradec n. M.), Vojtěch Polášek (Ludgeřovice), Tomáš Kaluža (Kozmice)

SKUPINA B:

6 - Martin Šimák (Jistebník), Jakub Sittek (Stonava)

5 - Alexandr Kohut (Dobratice), Lukáš Baron (Bystřice), Miroslav Koďousek (Stonava)

4 - Jan Smolarčík (Libhošť), David Zoubek, Ivan Martinčík (oba Bystřice), Jan Blažek (Staré Město), Tomáš Nieslaník, David Martynek (oba Jablunkov), Lukáš Myšinský (Lučina), Radim Pařenica (Dobratice), Jan Žebrok (Stonava), Petr Platoš, Vlastimil Kisza (oba Dobrá), Přemysl Kožušník (Řepiště)

Fotogalerie: Fotbalový zápas - FK Stará Bělá - TJ Ludgeřovice, 21. srpna 2021.

Nejvíc červených karet:

SKUPINA A:

3 - Kozmice, Zlatníky

2 - Hradec n. M., Chlebičov, Slovan Ostrava

1 - Štěpánkovice, Stará Bělá, Malé Hoštice, Kravaře, Vřešina, Mokré Lazce, Ludgeřovice

SKUPINA B:

4 - Jistebník

3 - Staré Město

2 - Libhošť

1 - Dobratice, Řepiště, Jablunkov

Nejtrestanější hráči - ČK:

SKUPINA A:

1 - Vladan Ležák, Martin Korbel, Tomáš Němčík (všichni Zlatníky), Martin Galus, Tomáš Kaluža, Matěj Vošvrda (všichni Kozmice), Lukáš Veřmiřovský, Tomáš Manderla (oba Hradec n. M.), Jan Radek, Michal Hoza (oba Chlebičov), David Trunkát, Tomáš Pastrňák (oba Slovan Ostrava), Daniel Kožušník (Štěpánkovice), Marek Wendtner (Stará Bělá), Petr Mlýnek (Malé Hoštice), Jiří Barcal (Kravaře), Jan Chobot (Vřešina), Karel Lomozník (Mokré Lazce), Vojtěch Polášek (Ludgeřovice)

SKUPINA B:

1 - Marek Vedlich, Filip Zima, Jakub Štandl, Jakub Šimko (všichni Jistebník), Marek Dawid, Vojtěch Uher, Tomáš Němec (všichni Staré Město), Ondřej Dubec, Patrik Čapka (oba Libhošť), Jan Mandičak (Dobratice), Vojtěch Šustr (Řepiště), Rostislav Galusik (Jablunkov)

Nejvíce odehraných minut:

SKUPINA A:

1211 - Marek Majkut, Antonín Hruzík, Adam Hruzík (všichni Vřesina)

1199 - Lukáš Poštulka (Mokré Lazce)

1193 - Daniel Martiník, Tomáš Hájek (oba Ludgeřovice)

1192 - Jan Hegar (Chlebičov)

SKUPINA B:

1192 - Zbyněk Bednář (Stonava)

1191 - David Zoubek (Bystřice)

1189 - Miroslav Koďousek (Stonava)

1187 - Zbyněk Melčák, Martin Bartoň (oba Libhošť)

Nejvyšší vítězství:

SKUPINA A:

10:1 - Stará Bělá - Slovan Ostrava

8:1 - Kravaře - Slovan Ostrava

7:1 - Mokré Lazce - Zlatníky

6:0 - Ludgeřovice - Slovan Ostrava, Kravaře - Zlatníky

SKUPINA B:

11:3 - Vratimov B - Jistebník

8:1 - Řepiště - Dobrá

7:0 - Řepiště - Libhošť, Stonava - Jistebník

5:0 - Bystřice - Jistebník, Libhošť - Lučina

Fotogalerie: bolaticekravare

Zápasy s nejvyšší návštěvou diváků:

SKUPINA A:

500 - Bolatice - Kravaře

358 - Kravaře Štěpánkovice

355 - Kravaře - Vřesina

332 - Kravaře - Stará Bělá

300 - Kravaře - Mokré Lazce, Štěpánkovice - Bolatice

SKUPINA B:

350 - Staré Město - Albrechtice

250 - Staré Město - Lučina, Lučina - Řepiště

200 - Stonava - Baník Albrechtice, Stonava - Staré Město, Bystřice - Dobratice, Staré Město - Řepiště

Zápasy s nejnižší návštěvou diváků:

SKUPINA A:

35 - Mokré Lazce - Slovan Ostrava, Darkovičky - Chlebičov, Darkovičky - Mokré Lazce

50 - Darkovičky - Hradec n. M., Darkovičky - Malé Hoštice, Slovan Ostrava - Hradec n. M.

52 - Slovan Ostrava - Chlebičov

55 - Slovan Ostrava - Štěpánkovice

SKUPINA B:

35 - Smilovice - Dobratice

40 - Dobratice - Lučina

50 - Jablunkov - Dobratice, Vratimov B - Stonava

53 - Dobrá - Staré Město

56 - Stonava - Libhošť


Načítám tabulku ...

xxx


Načítám tabulku ...