PÁTEK 17. ZÁŘÍ

FORTUNA:LIGA: Sigma Olomouc - Baník Ostrava (19).

MSFL: Hlučín - Dolní Benešov (18).

SOBOTA 18. ZÁŘÍ

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: Třinec - Jihlava (10.15), SFC Opava - Táborsko (15).

MSFL: Frýdek-Místek - Kroměříž (10.15, stadion Stovky).

Divize F: Rýmařov - Vítkovice a Heřmanice - Polanka (oba v 15.30).

Krajský přebor: Háj ve Slezsku - Krnov (10.15), Petřvald na Moravě - Pustá Polom, Fulnek - Český Těšín, Čeladná - Kobeřice, Lok. Petrovice - Jakubčovice, Slavia Orlová - Brušperk a Hlubina - Břidličná (vše v 15.30).

I.A třída - skupina A: Mokré Lazce - Slovan Ostrava (13), Chlebičov - Zlatníky a Stará Bělá - Bolatice (oba v 15.30), skupina B: Lučina - Dobrá, Dolní Lutyně - Řepiště, Dobratice - Jistebník (hřiště Baník Albrechtice), Staré Město - Bystřice a Jablunkov - Stonava (vše v 15.30).

I.B třída - skupina A: Krásné Loučky - Jindřichov (10), Hlavnice - Velké Hoštice, Žimrovice - SO Bruntál B a Slavia Opava - Město Albrechtice (vše v 15.30), skupina B: Ostrava-Jih - Slavoj Rychvald (14), Záblatí - Šilheřovice, Svinov - Krásné Pole a Klimkovice - Třebovice (vše v 15.30), skupina C: Vendryně - Baška, Mosty - Věřňovice a Hnojník - Staříč (vše v 15.30), skupina D: Kopřivnice - Kozlovice, Tichá - Mořkov, Ostravice - Veřovice, Fryčovice - Vlčovice a Lískovec - Skotnice (vše v 15.30).

NEDĚLE 19. ZÁŘÍ

FORTUNA:LIGA: MFK Karviná - Teplice (16).

MSFL: Baník Ostrava B - Vrchovina (10, Bazaly).

Divize F: Opava B - Nový Jičín (10.15, hřiště Velké Hoštice), Havířov - Dětmarovice (10.15, hřiště Prostřední Suchá), SO Bruntál - Frýdlant n. O., Bohumín - Karviná B a Frenštát - Bílovec (vše v 15.30).

Krajský přebor: Oldřišov - Dolní Datyně (15.30).

I.A třída - skupina A: Kravaře - Hradec nad Moravicí, FC Vřesina - Darkovičky, Malé Hoštice - Kozmice a Štěpánkovice - Ludgeřovice (vše v 15.30), skupina B: Smilovice - Vratimov B a Baník Albrechtice - Libhošť (oba v 15.30).

I.B třída - skupina A: Krnov B - Vítkov (15), Budišov n. B. - Velké Heraltice a Slavkov - Chomýž (oba v 15.30), skupina B: Chuchelná - Bohuslavice, Hať - Darkovice a Strahovice - Hrabová (vše v 15.30), skupina C: Inter. Petrovice - Oldřichovice, Raškovice - Petřvald u K., Nýdek - Horní Suchá a Lok. Petrovice B - Sedliště (vše v 15.30), skupina D: Jeseník n. O. - Tísek a Spálov - Starý Jičín (oba v 15.30).