Králem střelců celé soutěže se s 28 góly stal Jakub Ševčík (Krásné Pole), kanonýr „béčka“ Přemysl Hajník (Libhošť) jich soupeřům nastřílel o šest méně.

Pomyslným titulem nejlepšího brankáře se může pyšnit Vladimír Pecha (Stonava), všech devět nul vychytal na jaře po svém přestupu z Českého Těšína. O jedno čisté konto méně udrželi Filip Chvěja (Darkovičky) a Jan Tichý (Krásné Pole) v „áčku“.

Největšími oporami svých týmů byli ve skupině A Jan Tichý (Krásné Pole) a v „béčku“ Marián Causidis (Dobratice), kteří strávili na hřišti 2404, resp. 2309 minut.

Sběratelé karet hráli ve skupině B. Jan Smolarčík (Libhošť) a Tomáš Hodula (Staré Město) viděli dvakrát červenou, žebříček žlutých karet vede se 14 kusy Vojtěch Borgosz (SC Smilovice) před Davidem Bílým (Ludgeřovice) a Michalem Josefusem (Štěpánkovice), kteří jich v „áčku" shodně nasbírali třináct.

Fanoušci měli největší zájem o zápas Kravaře – Kozmice 0:0 ve skupině A, který navštívilo 729 diváků, naopak nejméně, jen 7, jich přišlo na duel Jablunkov – Staré Město 1:1 v „béčku“.

Podívejte se na kompletní statistiky nedávno skončeného ročníku I.A třídy, které pro vás Deník připravil.

Nejvíce nastřílených gólů:

Skupina A:

78 – Kravaře

75 – Mokré Lazce

66 – Stará Bělá

Skupina B:

61 – Raškovice

55 – Stonava

54 - Dobratice

Nejméně nastřílených gólů:

Skupina A:

36 – Jistebník

38 – Město Albrechtice

39 – Hradec n. M.

Skupina B:

22 – Lokomotiva Petrovice

32 – Lučina

36 - Jablunkov

Zápas 18 kola skupiny B: Horní Suchá - Raškovice 0:2

Fotogalerie: Fotbal, I.A třída, skupina B, 18. kolo, Horní Suchá - Raškovice 0:2, 15. 4. 2023

Nejméně inkasovaných gólů:

Skupina A:

27 – Kravaře

28 – Darkovičky

31 – Krásné Pole

Skupina B:

12 – Stonava

33 – Smilovice

34 – Dobratice, Bystřice

Nejvíce inkasovaných gólů:

Skupina A:

92 – Jistebník

85 - Hradec n. M.

70 - Štěpánkovice

Skupina B:

69 – Jablunkov

65 – Lučina

64 - Libhošť

Nejlepší střelci:

Skupina A:

28 - Jakub Ševčík (Krásné Pole)

23 - Daniel Mlýnek (Kozmice), Zbyněk Pospěch (Město Albrechtice), David Zbořil (Ludgeřovice)

20 - Radim Baranek (Kravaře)

Skupina B:

22 - Přemysl Hajník (Libhošť)

21 - Jan Smolarčík (Libhošť)

20 - Antonín Chumchal (Baník Albrechtice)

Brankáři s nulou:

Skupina A:

8 - Filip Chvěja (Darkovičky), Jan Tichý (Krásné Pole)

5 - Denis Černý (Kozmice), Lukáš Hudeček (Kravaře), Patrik Minarčík (Mokré Lazce)

4 - Daniel Kurka (Kravaře)

Skupina B:

9 - Vladimír Pecha (Stonava)

7 - Jakub Galusik (Bystřice)

6 - Ondřej Bocek (Dobratice)

Zápas 23. kola skupiny B: Baník Albrechtice - Dobratice 2:6

Fotogalerie: Fotbal, I.A třída, skupina B, 23. kolo, Baník Albrechtice - Dobratice 2:6, 21. 5. 2023

Nejvíc odehraných minut

Skupina A:

2404 – Jan Tichý (Krásné Pole)

2399 – Filip Chvěja (Darkovičky)

2395 - Patrik Minarčík (Mokré Lazce), Petr Klimek (Krásné Pole)

Skupina B:

2309 – Marián Causidis (Dobratice)

2306 – Vladimír Pešák (Raškovice)

2278 – Přemysl Hajník (Libhošť)

Nejtrestanější hráči - ČK:

Skupina B:

2 - Jan Smolarčík (Libhošť), Tomáš Hodula (Staré Město)

Nejtrestanější hráči - ŽK:

Skupina A:

13 - David Bílý (Ludgeřovice), Michal Josefus (Štěpánkovice)

11 - Pavel Galvas (Mokré Lazce), Zbyněk Pospěch (Město Albrechtice), Jakub Ševčík (Krásné Pole)

10 - David Sedlář (Chlebičov)

Skupina B:

14 - Vojtěch Borgosz (SC Smilovice)

10 - Roman Koloničný (Raškovice)

9 - Petr Rusz (Smilovice)

Nejvyšší vítězství:

Skupina A:

1:8 – Jistebník - Kravaře

1:7 – Jistebník – Kozmice, Jistebník - Strahovice

0:6 – M. Albrechtice – Kravaře

Skupina B:

7:0 – Horní Suchá – Lokomotiva Petrovice

8:2 – Horní Suchá – Jablunkov

8:3 – Tichá – B. Albrechtice

Zápas 26. kola skupiny B: Libhošť - Stonava 1:2

Fotogalerie: Fotbal, I.A třída, skupina B, 26. kolo, Libhošť - Stonava 1:2, 11. 6. 2023

Nejvyšší návštěva diváků:

Skupina A:

729 – Kravaře – Kozmice 0:0

525 – Mokré Lazce – Kravaře 1:1

450 - Kozlovice - Darkovičky 0:1

Skupina B:

400 – Horní Suchá – Dobratice 1:6

350 – Baník Albrechtice – Stonava 0:4

327 - Horní Suchá - Baník Albrechtice 2:0

Nejnižší návštěva diváků:

Skupina A:

48 - Hradec n. M. - M. Lazce 2:3

50 - Jistebník - Hradec n. M. 4:2, Jistebník - M. Lazce 2:7, Jistebník - Kozlovice 2:3

59 – Hradec n. M. - Krásné Pole 3:5

Skupina B:

7 - Jablunkov – Staré Město 1:1

30 - Tichá - Bystřice 3:0

40 - Jablunkov - Bystřice 0:2,


Načítám tabulku ...

Načítám tabulku ...