Řepiště se udrželo v čele tabulky, Háj ve Slezsku na něj ze čtvrtého místa ztrácí osm bodů. „Byli jsme lepší, až na standardky jsme je do ničeho nepustili,“ řekl po výhře 6:2 pro Deník Josef Celba, jenž k triumfu pomohl dvěma góly.

Řepiště o svém triumfu rozhodlo už v prvním poločase, který vyhrálo 4:1. Nováček krajského přeboru tak pokračuje v parádní jízdě, kterou chce završit postupem do divize. „Záleží jen na nás, jak k tomu budeme přistupovat. Pokud budeme i nadále bojovat jako tým, tak věřím, že se nám to povede,“ hlásí Celba.

Velký vliv na tým má i hrající kouč Pavel Zavadil. Ten je však už nějakou dobu na marodce. „Hraje se mi pod ním moc dobře. Těším se ale, až se vrátí na hřiště, to bude zase něco jiného,“ říká sedmadvacetiletý Celba, který hrál ještě loni durhou ligu za Opavu.

Po sezoně však svou kariéru v tichosti uzavřel a během podzimu posílil Řepiště. „Potřeboval jsem se posunout dál, dal jsem na vnitřní pocit. Ozvalo se mi ale Řepiště, mám to tady kousek, a tak ještě pokračuju tady,“ prozradil Celba, který svou ligovou kariéru načal v sezoně 2015/16 v Baníku.

„Na kariéru budu vzpomínat v dobrém. Začínal jsem v Baníku, odehrál jsem za něj první zápas. Pak jsme spadli, zase postoupili, bylo to krásné. Nebudu přemýšlet o tom, jestli jsem to mohl dotáhnout dál nebo ne. Kdybych tak přemýšlel, tak bych se zbláznil,“ uzavřel s úsměvem na tváři.