„Právě Milan má velkou zásluhu na zisku alespoň bodu,“ pochvaloval si trenér Vigantic Pavel Šturala. Ten musel svou největší star v úvodním zápase sezony na hřišti rezervy Valašského Meziříčí už po devíti minutách vystřídat kvůli zranění. I tak z toho bylo vítězství 4:2.

Vigantice teď proti Juřince a s Barošem jen na lavičce nezačaly dobře a v 58. minutě prohrávaly po brankách Vavříka a Paťavy 0:2. Domácí však zabojovali a náskok smazali. V 64. minutě snížil z penalty vystřídavší Baroš, který pak v 71. minutě srovnal na konečných 2:2.

Valašské Meziříčí B - Vigantice 2:4 (1. kolo I.A tř., sk. A ve Zlínském kraji, 6. 8. 2022). Milan Baroš už v modré mikině.
Vigantice na úvod sezony nadělovaly, Baroš hrál jen devět minut. Proč?

„První půli jsme tahali za kratší konec a nemohli jsme se dostat do patřičného tempa. Hosté vyhrávali osobní souboje a po dvaceti minutách se ujali také vedení. Do půle se nám bohužel srovnat nepodařilo,“ hlásil kouč Vigantic Pavel Šturala.

„Do druhého poločasu jsme do hry nasadili Milana Baroše. Hosté sice vstřelili druhou branku, ale to už jsme je přehrávali. Milan snížil z pokutového kopu a později srovnal. Ve druhém poločasu mužstvo zabojovalo a po zásluze máme alespoň bod,“ dodal Pavel Šturala.

„Zápas jsme dobře rozehráli a šli do vedení. Když jsme přidali po změně stran druhou branku zdálo se, že bychom mohli brát tři body. Pak ale začal úřadovat Milan Baroš a dvěma střeleckými zásahy dostal zápas ke konečné remíze. S bodem jsme spokojení, při troše štěstí jsme si mohli odvézt i výhru,“ uzavřel trenér Juřinky Martin Sárközy.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...