„Výborné zakončení podzimní části z naší strany,“ pochvaloval si na úvod hodnocení pro Deník trenér Vřesiny Tomáš Kaventa.

„Do zápasu jsme vstoupili aktivně a jasně ukázali, že si z Těšína chceme odvézt body. Vyrovnané utkání s náznaky šancí na obou stranách naznačovalo, že by jej mohla rozhodnout jediná branka. Soupeř hrozil převážně z výborně zahrávaných standardních situací, kterým jsme se snažili co nejvíce vyvarovat, ale když už přišly, zvládli jsme si s nimi poradit,“ vykládal kouč Vřesiny.

„Už to vypadlo, že si oba týmy body rozdělí, ale v závěru zápasu zpoza šestnáctky napřáhl kapitán Adam Hruzík a jeho tečovaná střela zapadla za záda gólmana domácích. 0:1. Pro nás tři skvělé body po parádním výkonu,“ pochvaloval si Tomáš Kaventa.

„Soupeř měl jedinou střelu na bránu a ta rozhodla utkání,“ nevěřícně kroutil hlavou trenér Českého Těšína Petr Sostřonek. „V prvních dvaceti minutách nás Vřesina zaskočila agresivitou, pak už jsme byli lepším mužstvem. Měli jsme šance, ale bohužel jsme nedali góly. Soupeř se ve druhém poločase úplně zatáhl a z nevinné akce nám dal tečovanou střelou gól,“ mrzela českotěšínského kouče Petra Sostřonka porážka.

Naopak hosté slavili. „Klukům bych chtěl poděkovat nejen za důležitou a cennou výhru v Těšíně, ale celkově za dobře zvládnutý podzim. Pár výpadků tam bohužel bylo, ale aspoň víme, na čem přes zimu pracovat, abychom se těmto výpadkům vyvarovali,“ uzavřel trenér FC Vřesina Tomáš Kaventa.

16. kolo krajského přeboru (pátek 17. 11. 2023):

Český Těšín – Vřesina 0:1 (0:0)

Branka: 87. Adam Hruzík. Rozhodčí: Levinger – Priesol, Herda. ŽK: Adam Hruzík, Kozelský, Matula, Sobota (všichni Vřesina). Diváci: 50.

FC Vřesina: Matula – Ponížil (58. Sobota), Adam Hruzík, Tomáš Hruzík, Maršálek (87. Brož), Antonín Hruzík, Wilk, Strohalm (52. Bartonec), Majkut (46. Trojan), Kozelský, Vojtek (87. Novák). Trenér: Kaventa.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...