Ostravské mužstvo ztrácelo po brzké brance Kadlíčka, těsně po půlhodině hry zvyšoval náskok Orlové z penalty Nowinski. Po přestávce ještě vykřesal naději Bogdan, jenž snížil, to však bylo vše. Skóre následně uzavřel domácí Zach a zajistil Slavii tři body. Došla tak na posuny v tabulce.

„Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. Ten první jsme bohužel nezvládli a inkasovali hned ve 4. minutě, což se na naší hře podepsalo. Soupeř nás dobře napadal, s čímž jsme si nedokázali poradit a ztráceli jsme tak velké množství míčů. Orlová z toho měla šance,“ řekl Deníku na úvod hodnocení trenér Vřesiny Tomáš Kaventa.

„Jedno nedorozumění v obraně pak vyvrcholilo nařízenou penaltou, kterou domácí proměnili a v poločase vedli 2:0. Ten druhý byl z naší strany odehraný na vysoké úrovni. Byli jsme odvážní, zdravě agresivní a naopak my jsme drželi Orlovou pod tlakem. Většinu času jsme trávili na polovině soupeře a vytvářeli si šance ke skórování,“ vykládal kouč Vřesiny.

„Ujala se však jen jedna jediná, která znamenala naše snížení. Z ojedinělé příležitosti ve druhé půli Orlová vytěžila maximum a tečovanou střelou odskočila na 3:1. Poslední dva zápasy nám nevyšly podle představ, je třeba se z nich poučit a navázat na dobrý vstup do sezony v příštím zápase s celkem Dolní Datyně,“ uzavřel trenér Vřesiny Tomáš Kaventa.

7. kolo krajského přeboru (sobota 16. 9. 2023):

Slavia Orlová – FC Vřesina 3:1 (2:0)

Branky: 4. Kadlíček, 32. z pen. Nowinski, 75. Zach – 67. Bogdan. Rozhodčí: Tabášek – Viščor, Godfryd. ŽK: Zach, Botur, Renta, Herman – Tomáš Hruzík, Bartonec. Diváci: 80.

FC Vřesina: Köhler – Bartonec, Sobota (46. Ponížil), Tomáš Hruzík, Bogdan, Maršálek (76. Brož), Antonín Hruzík, Novák (46. Adam Hruzík), Wilk, Strohalm, Kozelský (57. Trojan). Trenér: Kaventa.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …