Ostravský celek brzy vedl po brance Wilka, po přestávce srovnal Gebauer. Rozhodnutí přišlo dvacet minut před koncem, kdy proměnil penaltu Adam Hruzík a vystřelil domácím tři body. „Výborně jsme zvládli vstup do zápasu a už v 8. minutě se ujali vedení po výborně vyřešené akci,“ řekl na úvod hodnocení pro Deník trenér Vřesiny Tomáš Kaventa.

„Ve zbytku poločasu se hrálo vyrovnané utkání, které nabídlo šance na obou stranách, ale žádná z nich se už neujala. O přestávce udělal soupeř změny v sestavě a také ve stylu své hry. Než jsme se s tím dokázali nějakým způsobem srovnat, bylo po naší chybě v rozehrávce 1:1. Soupeři se pak naštěstí nepodařilo z tlaku udeřit podruhé,“ vykládal Tomáš Kaventa.

„V celém zápase nás několika důležitými zákroky podržel výborně chytající gólman Matula, který nám dával šanci na bodový zisk a když už byl překonán, zachránila nás tyč. Zisk byl nakonec tříbodový, rozhodl o něm v 70. minutě z penalty kapitán Hruzík. Závěrečný tlak soupeře jsme přečkali. Už se těšíme na derby s Krásným Polem,“ dodal Tomáš Kaventa.

14. kolo krajského přeboru (neděle 5. 11. 2023):

Vřesina – Pustá Polom 2:1 (1:0)

Branky: 8. Wilk, 70. z pen. Adam Hruzík – 52. Gebauer. Rozhodčí: Stankov – Kuba, Petroš. ŽK: Maršálek, Wilk, Strohalm – Grussmann, Rolný, Drozd, Frank, Kaštovský. Diváci: 150.

Vřesina: Matula – Ponížil, Adam Hruzík, Tomáš Hruzík, Maršálek (83. Novák), Antonín Hruzík (76. Damek), Wilk, Strohalm (76. Trojan), Majkut, Kozelský, Vojtek (90. Sobota). Trenér: Kaventa.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...