Vřesina vedla už po pěti minutách gólem Kozelského, na srovnání Rolného bleskově odpověděl ještě v první půli Adam Hruzík. Hosté byli kousek o vítězství, o to ho připravil v 89. minutě Palatický. „Odehráli jsme v Pusté Polomi výborný zápas,“ řekl na úvod hodnocení pro Deník trenér Vřesiny Tomáš Kaventa.

„Pomohlo nám, že jsme vstřelili rychlou branku po krásné akci, která začala na naší levé straně a končila po centru z pravého křídla. Ta nám dodala do zbytku zápasu potřebné sebevědomí,“ vykládal Tomáš Kaventa, jehož svěřenci překvapivě domácího favorita přehrávali.

„V první půli jsme si vytvořili velké množství šancí, které jsme však trestuhodně zahodili a troufám si říct, že jsme klidně čtyři góly mohli vstřelit. To se nám však nepovedlo, a tak přišlo domácí vyrovnání. Na něj se nám však podařilo rychle odpovědět a po krásné střele Adama Hruzíka jsme si vzali vedení zpět,“ vykládal Tomáš Kaventa.

„Ve druhé půli začali být domácí dominantnější, ale žádnou výraznou šanci si nevytvořili. Bohužel pro nás jsme dvě minuty před koncem nezvládli, také s přispěním trochy smůly, ubránit rohový kop soupeře a ten srovnal na 2:2. I přesto jsme si ještě v závěru vytvořili dvě zajímavé šance ke vstřelení vítězného gólu, ale ani s jednou jsme nenaložili, tak jak jsme měli,“ pokračoval Tomáš Kaventa.

„Před zápasem bychom bod určitě brali, po něm cítím, že to je tentokrát málo a měli jsme si odvézt všechny tři. Každopádně jsme si opět dokázali, že můžeme hrát vyrovnané zápasy opravdu s každým. Těšíme se na závěrečné derby a věřím, že sezónu zakončíme vítězně,“ pozval trenér Vřesiny Tomáš Kaventa na nedělní duel 30. kola, v němž od 17 hodin změří síly s Krásným Polem.

29. kolo krajského přeboru (neděle 9. 6. 2024):

Pustá Polom – Vřesina 2:2 (1:2)

Branky: 32. Rolný, 89. Palatický – 5. M. Kozelský, 34. A. Hruzík. Rozhodčí: Macrineanu – Řezníček, Láryš. ŽK: Frank, Grussmann, Palatický – Brož, Ponížil, Maršálek, Trojan. Diváci: 280.

FC Vřesina: Simkanič – Brož, Ponížil, Adam Hruzík, Tomáš Hruzík, Maršálek, Antonín Hruzík, Novák, Kozelský (70. Fendrich), Trojan, Vojtek (80. Strohalm). Trenér: Tomáš Kaventa.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...