Podzimním kanonýrem je Matěj Milar (Ostravice) z „déčka“, který nasázel soupeřům 22 gólů. Druhé a třetí místo patří střelcům ze skupiny A – Radoslav Urban (Slavkov) dal 17 a Patrik Zahradník (Lichnov) s Romanem Štalmachem (Jindřichov) 16 branek.

Hned čtyři brankáři vychytali pět nul - Zbyněk Hypš (MFK Vítkovice B) a Petr Chudý (Hlubina B) v „béčku“, Tomáš Kolarczyk (Vendryně) v „céčku“ a Jan Sypták (Veřovice) v „déčku“. O jednu méně má Štěpán Hickel (Oldřichovice) z „céčka“.

Nejvíc minut, celkem 1214, strávil na hřišti Karel Klos (Markvartovice) v „béčku“. O dvě minuty méně odehrál Petr Redzina (Šilheřovice) ze stejné skupiny, třetí je Matěj Hanke (Dobrá) z „déčka“ se 1211 minutami.

Dvě červené karty dostali Tomáš Krumpholz (Markvartovice) z „béčka“ a Patrik Janita (Klimkovice) z „déčka“. Žebříček žlutých karet vede s devíti kousky Tomáš Hirš (Stachovice) z „déčka“. Druhý Lukáš Grulich (Jeseník n. O.) ze stejné skupiny ji viděl osmkrát a třetí Peter Sporina (Ostrava-Jih) z „béčka“ s Radimem Špačkem (Trojanovice I) z „déčka“ sedmkrát.

Diváci měli největší zájem o zápas Stachovice – Jeseník n. O. (4:1) ve skupině D, který navštívily rovné čtyři stovky fanoušků.

Jarní část soutěže by měla začít 14. kolem o víkendu 23. a 24. března 2024.

Statistiky I.B třídy po podzimní části

Nejvíc nastřílených gólů:

Skupina A:

50 – Budišov n. B.

49 – Krnov B

42 – Stará Ves

Skupina B:

44 – Záblatí

36 – Ostrava-Jih

32 – MFK Vítkovice B

Skupina C:

58 – Lískovec

38 – Oldřichovice

31 – Těrlicko 2022

Skupina D:

55 – Ostravice

43 – Palkovice

40 - Jistebník

Nejméně nastřílených gólů:

Skupina A:

15 – Velké Hoštice

18 – Slavia Opava

19 - Vítkov

Skupina B:

11 – Hať

21 – Darkovice

25 – Markvartovice

Skupina C:

15 – Hnojník

20 – Nýdek

21 – Horní Žukov

Skupina D:

11 – Spálov

14 – Klimkovice

15 - Vlčovice

Zápas 9. kola skupiny A Krnov B - Budišov n. B. B 4:1 (30. 9. 2023)

Fotogalerie: Fotbal, I.B třída, skupina A, 9. kolo, Krnov B - Budišov n. B. B 4:1, 30. 9. 2023

Nejméně inkasovaných gólů:

Skupina A:

15 – Slavkov

17 – Krnov B

20 – Budišov n. B., Stará Ves

Skupina B:

14 – MFK Vítkovice B

18 – Hlubina B

22 – Ostrava-Jih, Darkovice

Skupina C:

12 – Oldřichovice

17 – Dobrá

18 – Lískovec, Vendryně

Skupina D:

16 – Stachovice

17 – Veřovice

19 – Jistebník

Nejvíc inkasovaných gólů:

Skupina A:

61 – Bruntál B

52 – Vítkov

47 – Velké Hoštice

Skupina B:

48 – Třebovice

44 – Hať

39 – TJ Vřesina

Skupina C:

45 – Tošanovice

43 – Horní Žukov

34 – Baník Orlová, Hnojník

Skupina D:

50 – Spálov

40 – Vlčovice

37 – Trojanovice I

Nejlepší střelci:

Skupina A:

17 – Radoslav Urban (Slavkov)

16 – Patrik Zahradník (Lichnov), Roman Štalmach (Jindřichov)

15 - Pavel Kučera (Stará Ves)

Skupina B:

11 – Luboš Pilch (Záblatí), Ladislav Zápotočný (Třebovice)

10 – Dušan Socha (Záblatí)

9 – Jan Rychlý (Velká Polom)

Skupina C:

12 – Dominik Pánek (Lískovec)

11 – Marcel Baran (Tošanovice)

á – Petr Novotný (Oldřichovice), Petr Příborský (Nýdek)

Skupina D:

22 – Matěj Milar (Ostravice)

12 – Jan Ferenc (Jeseník n. O.)

11 – Jaroslav Tilscher (Jistebník), Tomáš Hirš (Stachovice)

Brankáři s nulou:

Skupina A:

3 - Tomáš Mrázek (Slavkov), Matěj Němeček (Budišov n. B.)

2 - Karel Kohout (Stará Ves), Petr Ondrusz (Lichnov), Štěpán Rolný (Krnov B)

Skupina B:

5 - Zbyněk Hypš (MFK Vítkovice B), Petr Chudý (Hlubina B)

3 -Viktor Bůžek (Markvartovice)

2 - Štěpán Chlappek (Darkovice), Petr Šenkeřík (Markvartovice)

Skupina C:

5 - Tomáš Kolarczyk (Vendryně)

4 - Štěpán Hickel (Oldřichovice)

3 - Tomáš Papala (Baník Orlová), Nikolas Pulicar (Inter. Petrovice)

Skupina D:

5 - Jan Sypták (Veřovice)

3 – Karel Divín (Stachovice)

2 - Denis Charvát (Odry), Radek Machů (Jeseník n. O.), Petr Michálek (Baška), Marek Papaj (Fryčovice), Jakub Rusek (Ostravice), Pavel Smolík (Palkovice), Tomáš Vavříček (Ostravice)

Zápas 1. kola skupiny C Tošanovice - Těrlicko 3:5 (4. 11. 2023)

Fotogalerie: Fotbal, I.B třída, skupina C, 1. kolo, Tošanovice - Těrlicko 3:5, 4. 11. 2023

Nejvíc odehraných minut:

Skupina A:

1206 – Dominik Mrukvia (Krásné Loučky)

1201 – Tomáš Matějek (Slavia Opava)

1198 – Vítězslav Boháček (Jindřichov)

Skupina B:

1214 – Karel Klos (Markvartovice)

1212 – Petr Redzina (Šilheřovice)

1209 – Martin Kočner (Hlubina B)

Skupina C:

1211 – Matěj Hanke (Dobrá)

1206 – Jakub Kubiš (Věřňovice)

1201 – Petr Czyž (In. Petrovice)

Skupina D:

1207 – Jan Ferenc, Radek Frýdl, Lukáš Grulich (všichni Jeseník n. O.), Karel Divín (Stachovice)

1198 – Petr Chytil (Vlčovice)

1194 – Petr Stýskala (Ostravice), Přemysl Kožušník, Adam Kavka, Pavel Smolík (všichni Palkovice)

Nejtrestanější hráči - ČK:

Skupina B:

2 – Tomáš Krumpholz (Markvartovice)

Skupina D:

2 – Patrik Janita (Klimkovice)

Nejtrestanější hráči - ŽK:

Skupina A:

6 – Martin Šmíd (Jindřichov), Vladan Ležák (Zlatníky), Tadeáš Juřina (Krásné Loučky)

5 – Robin Chmel (Zlatníky), René Suchánek (Malé Hoštice)

Skupina B:

7 – Peter Sporina (Ostrava-Jih)

6 – Jan Vyletělek (Darkovice), Radim Pešek, Petr Honěk (oba Hrabová), Petr Šmída (Velká Polom)

5 – Karel Klos (Markvartovice), Enrico D´Agnelli (Šilheřovice), Adam Pieknik (Darkovice)

Skupina C:

6 – Michal Vyčesaný (Těrlicko 2022)

5 – Tomáš Spratek (Nýdek), Jakub Zogata (Nebory)

Skupina D:

9 – Tomáš Hirš (Stachovice)

8 – Lukáš Grulich (Jeseník n. O.)

7 – Radim Špaček (Trojanovice I)

Nejvyšší vítězství:

Skupina A:

12:1 – 11. kolo: Hradec n. M. - Bruntál B

8:0 – 5. kolo: Stará Ves – Velké Hoštice

8:1 – 7. kolo: Krnov B – Bruntál B

0:7 – 3. kolo: Vítkov – Slavkov, 7. kolo: Vítkov – Budišov n. B., 12. kolo: Bruntál B – Slavkov

Skupina B:

9:1 – 4. kolo: Záblatí - Třebovice

7:0: 2. kolo: Hlubina B – Hať

8:2 – 9. kolo: TJ Vřesina – Hlubina B

0:6 - 5. kolo: Hať – Záblatí

6:0 – 11. kolo: Darkovice - Markvartovice

Skupina C:

8:1 – 2. kolo: Lískovec – Horní Žukov

7:0 – 7. kolo: Vendryně – Baník Orlová

2:8 – 3. kolo: Tošanovice – Lískovec

Skupina D:

11:0 – 2. kolo: Ostravice – Spálov

8:1 – 5. kolo: Jistebník – Spálov, Palkovice – Baška

7:1 - 6. kolo: Baška - Vlčovice

Zápasy s nejvyšší návštěvou diváků:

Skupina A:

232 - 6. kolo: Slavkov – Lichnov (4:1)

228 – 13. kolo: Krnov B – Krásné Loučky (1:1)

220 - 6. kolo: Bruntál B – Stará Ves (1:4)

Skupina B:

300 – 4. kolo: Markvartovice – Petřkovice (4:3)

250 – 9. kolo: TJ Vřesina – Hlubina B (8:2)

230 – 13. kolo: TJ Vřesina – Petřkovice (2:2)

Skupina C:

320 – 2. kolo: Nebory – Oldřichovice (0:3)

250 – 10. kolo: Vendryně – Oldřichovice (1:0)

220 – 13. kolo: Nýdek – Vendryně (0:1)

Skupina D:

400 – 1. kolo: Stachovice – Jeseník n. O. (4:1)

325 – 2. kolo: Veřovice – Trojanovice I (3:0)

305 – 11. kolo: Stachovice – Klimkovice (3:1)

Zápasy s nejnižší návštěvou diváků:

Skupina A:

38 – 11. kolo: Jindřichov – Slavia Opava (5:1)

40 – 4. kolo: Slavia Opava – Budišov n. B. (0:3)

42 – 10. kolo: Krásné Loučky – Slavkov (1:0)

Skupina B:

25 – 10. kolo: Hlubina B – Darkovice (2:0)

29 – 1. kolo: Slavoj Rychvald – Šilheřovice (4:3)

34 – 8. kolo: Petřkovice – Hrabová (2:4)

Skupina C:

20 – 8. kolo: Vendryně – Inter. Petrovice (2:0), 1. kolo: Inter. Petrovice – Nýdek (2:2)

23 – 1. kolo: Hnojník – Nebory (3:0)

25 – 12. kolo: Inter. Petrovice – Sedliště (0:0)

Skupina D:

35 – 9. kolo: Vlčovice – Spálov (3:2)

45 – 8. Kolo: Spálov – Palkovice (0:3), 12. kolo: Jistebník – Jeseník n. O. (1:2)

50 – 3. kolo: Vlčovice – Jeseník n. O. (0:4), 8. kolo: Jistebník – Trojanovice I (5:1)