Do městského přeboru Ostravy se v této sezoně vrátily Michálkovice, které z minulého ročníku na jaře odstoupily.

Naposledy se letos půjde na fotbal 11. listopadu.

Ajax Markvartovice - Odra Petřkovice 1:0 (18. června 2023).
Přebor Ostravy: Kdo byl král střelců, kde chytal nejlepší gólman? Podívejte se

Městský přebor Ostravy

3. kolo – sobota 19. 8.: Michálkovice - Dolní Lhota, Hrušov – Pustkovec (oba v 16.30), neděle 20. 8.: Stará Bělá B – Šenov (16), Koblov - Slovan Ostrava (16.30), čtvrtek 28. 9.: Svinov - Václavovice (10).

4. kolo – sobota 26. 8.: Slovan Ostrava – Václavovice (16), Pustkovec – Svinov, Dolní Lhota – Hrušov, Šenov – Michálkovice, Koblov - Stará Bělá B (vše v 16.30).

5. kolo – sobota 2. 9.: Svinov - Dolní Lhota (15.30), Václavovice – Pustkovec, Michálkovice – Koblov, Hrušov – Šenov (vše v 16), neděle 3. 9.: Stará Bělá B - Slovan Ostrava (16).

6. kolo (9. a 10. 9.): Slovan Ostrava – Pustkovec, Dolní Lhota – Václavovice, Šenov – Svinov, Koblov – Hrušov, Stará Bělá B – Michálkovice.

7. kolo (16. 9.): Michálkovice - Slovan Ostrava, Hrušov - Stará Bělá B, Svinov – Koblov, Václavovice – Šenov, Pustkovec - Dolní Lhota.

8. kolo (23. a 24. 9.): Slovan Ostrava - Dolní Lhota, Šenov – Pustkovec, Koblov – Václavovice, Michálkovice – Hrušov, Stará Bělá B – Svinov.

9. kolo (30. 9.): Hrušov - Slovan Ostrava, Svinov – Michálkovice, Václavovice - Stará Bělá B, Pustkovec – Koblov, Dolní Lhota – Šenov.

10. kolo (7. 10.): Slovan Ostrava – Šenov, Dolní Lhota – Koblov, Pustkovec - Stará Bělá B, Václavovice – Michálkovice, Svinov – Hrušov.

11. kolo (14. a 15. 10.): Svinov - Slovan Ostrava, Hrušov – Václavovice, Michálkovice – Pustkovec, Koblov – Šenov, Stará Bělá B - Dolní Lhota.

12. kolo (21. 10.): Slovan Ostrava – Koblov, Šenov - Stará Bělá B, Dolní Lhota – Michálkovice, Pustkovec – Hrušov, Václavovice – Svinov.

13. kolo (28. a 29. 10.): Václavovice - Slovan Ostrava, Svinov – Pustkovec, Hrušov - Dolní Lhota, Michálkovice - ŠenovStará Bělá B – Koblov,

1. kolo (4. a 5. 11.): Šenov - Slovan Ostrava, Koblov - Dolní Lhota, Michálkovice – Václavovice, Hrušov – Svinov, Stará Bělá B – Pustkovec.

2. kolo (11. 11.): Slovan Ostrava – Svinov, Václavovice – Hrušov, Pustkovec – Michálkovice, Dolní Lhota - Stará Bělá B, Šenov – Koblov.