Na stadionu může být v současné době maximálně 300 osob, a to včetně realizačních týmů, vedení obou klubů, pořadatelské a zdravotní služby, televizních štábů, zástupců médií a hlavních partnerů. Zbývajících přibližně sto míst nabídlo vedení Baníku nejvěrnějším aktivním fanouškům, kteří však nabídku v solidaritě s ostatními příznivci modro-bílých barev s díky odmítli.

„Pro klub s tak neuvěřitelnou fanouškovskou tradicí jako Baník je nesmírně složité a v podstatě nemožné zvolit řešení, které by uspokojilo všechny. Jsme nesmírně vděčni a rádi, že máme tisíce permanentkářů, kteří všichni by si za svou věrnost Baníku vstup na utkání zasloužili, jenže kapacita je mnohonásobně menší,“ řekl Michal Bělák, výkonný ředitel Baníku.

Vedení slezského klubu intenzivně hledalo před soubojem se Západočechy ideální řešení.„Snažili jsme se najít určitý kompromis a hlavně v rámci daných opatření vytvořit co nejlepší prostředí pro hráče na hřišti, ale srozumitelný je také krok a gesto fanoušků, kteří se nechtějí selektovat navzájem, a na stadion chtějí buď všichni, anebo nikdo,“ dodal Michal Bělák.