Andrův stadion by po delším čase zase jednou mohl být více než slušně zaplněn. Oběma sokům se v nové sezoně daří. Baník je čtvrtý, svěřenci Václava Jílka šestí, ale k tomu mají zatím nejlepší útok v celé lize.

Ostravští příznivci dostanou k dispozici severní tribunu, která může pojmout přes 3800 diváků. V minulosti už ji obsadili několikrát a takřka vždy z toho byla vynikající atmosféra pro obě mužstva. Zbytek míst bude vyhrazen pro domácí. Na Andrův stadion se vejde přes 12 tisíc diváků.

Ceny lístků jsou od 150 (nekryté místo v předprodeji) po 250 korun (kryté na pokladně). Koupit se dají v síti Ticketportal či olomouckém fanshopu. Prodávat se budou vstupenky i v den utkání, pokladny se otevřou hodinu a půl před výkopem, který je plánován na 19 hodin.

Ke vstupu na stadion je zapotřebí prokázat bezinfekčnost, což se dá udělat klasickým výčtem možností. Buďto potvrzením o očkování (14 dní od poslední dávky), maximálně 72 hodin starým antigenním testem, maximálně 7 dní starým PCR testem, případně potvrzením o prodělání nemoci covid-19 v posledních 180 dnech.

Vstup bude umožněn také osobám, které absolvovaly v posledních 72 hodinách antigenní test ve škole, což doloží čestným prohlášením, případně prohlášením zákonného zástupce.