Fotbalisté Baníku Ostrava se po dvou týdnech představí opět v Jablonci. Tentokrát v rámci 2. kola nadstavby FORTUNA:LIGY skupiny o titul. Trenér Bohumil Páník věří, že se v sobotu (17.30) nebude opakovat debakl 0:4 ze závěru základní části nejvyšší soutěže.

„Věřím, že nepředvedeme tak špatný výkon jako posledně. Mužstvo bude mít doufám potřebnou sílu na ten zápas a dokáže hrát v Jablonci vyrovnanou partii,“ prohlásil Páník.

Ilustrační snímek.
Baník zahájil předprodej na ligové duely s Libercem a Slavií

Baníku se dlouhodobě na Střelnici nedaří. Nevyhrál tam už třináct let. Horší bilanci aktuálně s nikým jiným nemá. „Znovu jsme se podívali na ten náš propad v minulém zápase a doufám, že se už nic podobného opakovat nebude,“ zdůraznil Páník.

„Čeká nás opravdu těžký zápas. Jablonec odehrál vynikající utkání v Plzni, kde jen nestřílel branky a proto prohrál. Jejich mužstvo je herně vyspělé,“ podotkl Páník.

Baník se pokusí na severu Čech přerušit sérii šesti venkovních porážek v řadě.

„Na jaře jsou zápasy jiné. Spousta mužstev posílila, první šestka je opravdu silná, a pokud vám ještě vypadnou jeden dva hráči, už je to cítit,“ řekl Páník. „Ale jaro ještě neskončilo a my budeme bojovat,“ dodal Bohumil Páník.

Hokejový útočník Erik Němec zahrál v přímém přenosu Hitrádia Orion na kytaru, červenec 2016, festival Colours of Ostrava.
Do Vítkovic se vrací Němec